Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hej mamuśki... boli mnie brzuch - ciągnie z jednej strony i martwię się - wzięłam no-spę...czekam...myślicie, że lepiej odrazu konsultować takie rzeczy - czy położyć się i za jakiś czas znowu łyknąć no-spę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo W 5 miesiącu po raz kolejny pojawiają się kłopoty z bólami więzadeł macicy. Łykaj no-spę, kładź się i odpoczywaj, a na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przechodzi ;( - boli mnie brzuch i promieniuje na kręgosłup...nie wiem czy pojechać dla świętego spokoju czy potraktują to jak moje fanaberie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie używam czerwonego garniera, ale jutro się wybiore w takim razie po zwykłom oliwkę. Myślałam że mi roztępy nie wyjdą bo ja miałam brzuszek, a tu jednak je mam, oby dalej nie wychodziły to będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo leż i się niemartw w razie czego weź jeszcze 1 no-spe. Będzie dobrze a jak Ci do jutra nie przejdzie to idź do swojego lekarza albo zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczynam sę martwić bo dzisiaj może ze 2 razy poczułam moją małą i nic pozatym. Nie czuje jej tak jak większoś was tylko takie mocniejsze kopniaki. Wczoraj tak fajnie brykała, a dzisiaj spokojna i to mnie martwi :( A jak coś jest nie tak zaczynam się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw nie przejmuj się ja mam bardzo podobnie. Jak za dużo o tym myślisz to jeszcze bardziej się dołujesz. Połóż się i rozluźnij, a potem połóż rączki na brzuszek i zobaczysz, że ona da Ci znać o swojej obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja też nie mam jeszcze rozstępów, a używam tylko oliwki (nie codziennie) oraz zwykłego balsamu do Ciała Dove. Na piersiach też się nic nie pojawiło a mogło, gdyż zwiększyły one rozmiar z miseczki C na F. Wyglądają ogromnie i wcale mi się nie podobają takie wielkie, ale mój mąż ma na ten temat inne zdanie :) p/s dzięki za gratki.Fotkę wstawię jutro :) właśnie wróciłam ze szpitala od siostry. Mała jest świetna a narodziny to prawdziwy cud. Chociaż boli, to i tak każda potem mówi, że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuszki !!!! ewelkajaw -gratulacje ruchow dzidzi ,moj tez tak srednio szaleje .Tez sie stresuje oczywicie ,ale bylam wczoraj u lekarza posluchalam serduszka i sie uspokojilam.Lekarka mowi ze dzidzius musi sie rozbrylkac dopierop ,ze jeszcze malutki.I napewno jeszcz bede mila dosc tych kopniakow . PUCHATEK22 - Gratulacje dla siostry ,nie powiem zadroszcze juz bym chciala zobaczyc mojego syneczka na zywo . A co do roztepow to ja uzywam mustela 9 narazie wydaje sie ok rostepow nie widac .Chodz pewnie mma sklonnoisc bo na bioorerkach i piersiach mam jeszcze z czasow dorastania :-( a Mustela 9 wydaje mi sie ze dobrze nawilza i natluszcza skore staram sie smaeowac nie tylko brzych ale biodra i pupe . A efekty bede widoczne lub nie za jakis czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś tylko na chwilkę, poczytałam was i lecę spać! Ja nie miałam rozstępów po pierwszej ciąży ale koleżanka miała i poleca Perfecta ExtraSlim- serum do szybkiej redukcji rozstępów. Podobno działa cuda! Kumpela jest strasznie z niego zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) Puchatek 22 gratuluje siostreznicy troche się podszkolisz w opiece nad takim maleństem:) Ja używam kremu fissan conajmniej od 3miesiaca bo dokładnie nie pamiętam ale i tak pojawiły mi sie małe rozstepy na piersiach a to dopiero poczatek 6 miesiaca:(musze zmienić krem chyba na vichy . Ja wczoraj byłam z meżem na spacerku a dzisiaj spędziliśmy cały dzień w domu ,wybierzemy sie nad jeziorko w przyszły łikend jak autko będzie już sprawne . W czwartek mam usg już niemoge się doczekać kiedy zobacze moje maleństwo mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i poznamy płeć dzidziusia. MIŁEGO WIECZORKU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po majówce. ja też pospacerowałam i powycieczkowałam się. a dziś znowu praca. mam praktyki w szkole do południa a od południa do wieczorado pracy i az mi się płakać chce na samą myśl :( ale tylko tydzień i mam nadzieje, że mi praktyki zaliczą. trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Szkrabek duzo sil Ci zycze na ten tydzien!!! ;) U nas w porzadeczku-dzis\"wdeplam\" w 6 miesiac!!!! Jupi!!!! Malenka rusza sie dosc intensywnie choc nie sa to jakies kopniaki...ale naprawde,w porownaniu do poczatkow to kolosalna rozniaca...Ewelkajaw..wiec widzisz,ze to sie zmienia..im dalej w las...to kopniaki beda silniejsze...i czestsze....Nic sie nie martw.... :) A my dzis lecimy na dwutygodniowy urlopik... :) :) :) Mam nadzieje,ze dobrze zniose podroz... Trzymajcie sie cieplutko,buziolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie dzięki, Tobie życzymy udanego urlopu i dużo słońca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki powiedcie co dzisiaj gotujecie na obiadek bo ja niemam żadnego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabek życzę Ci, żeby ten tydzien zleciał jak najszybciej i oczywiście, żeby Ci praktyki zaliczyli na szóstkę :) Ja też nie mam dziś pomysłu na obiad. Może zrobię ziemniaki, jakieś mięso i mizerię ale tak na prawdę to nic bym najchętniej nie robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D Puchatek gratuluje siostrzenicy :) ja lecę na obiad do teściowej więc mam obiad z głowy ja smaruje brzuszek oliwką choć jeszcze rozstępów nie mam a kopniaki czuję i też nie cały czas :) Ewelkajaw nie martw się wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Hej dziewczyny.... Ja praktycznie cały weckend spędziłam przy koniach, na zawodach... Mój mąz je uwielbia....Choć ja się ich boję.... Ja smaruję się oliwką NiVEA... I narazie rozstępów brak... Choć mam mały brzuch, więc zobaczymy co dalej... ja na obiad robie ziemniaki, sałate ze śmietaną i klopsy z jajka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki wiem że jest jeszcze malutka żeby dawać cały czas znać kopniakami. Wieczorkiem już ją troszkę czułam ale bardzo delikatnie :) To ja chyba jestem mało czuła :P na te kapniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja dwa dni spedzilam na grillu, strasznie sie najadlam:) a czy gorace kapiele moga miec cos wspolnego z bolami lub twardnieciem brzucha? Justa cos wspomniala... bo ja zawsze kapalam sie w goracej wodzie choc teraz i tak korzystam z duzo chlodniejszej... kurcze wczoraj mialam kiepski dzien:( bardzo poklocilam sie z mezem i duzo plakalam boje sie zeby to nie wplynelo zle na moje malenstwo:( milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
mam jeszcze pytanie... Od jakiegoś czasu wieczorami boli mnie brzuch tak, jakbym się ,,poobrywała"... czy to normalne?? czy Wy tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majowo :) :) Właśnie skończylam czytać to co napisałyście przez długi weekend :) Ja swój majowy wekend zaliczam do udanych. Tak jak przystało było rodzinnie, grilowo i symaptycznie :) :) :) Sylwinka 25 witaj na forum :) Ewelkajaw....wielkie gratki! :) :) :) Cieszę sie ze i Ty sie doczekalaś :) Moje maleństwo tez cały czas nie fika i czasami martwie sie ze coś długo nie czuje bejbika, ale potem to nadrabia :) Zauważylam też że na mojego bejbika działa muzyka, szczególnie kilka utworów z Beby Einstein. Czasami to az mi brzuch skacze :) Gratulacje dla siostry Puchatku :) :) :) Co do rozstepów to ja ich nie mam w ogóle. Ani na piersiach ani na brzuchu. Mi polecily znajome ten rossmanowski olejek i balsam dla kobiet w ciązy. Uzywam go od samego początku jak tylko dowiedzialam sie zę jestem w ciąży i póki co nic.... a brzuszek juz mam sporawy. Ja zaraz zbieram sie - rozpoczynam moje praktyki. Też sie martwie bo muszę jechać autobusem a tam nieciekawie z ustępowaniem miejsca :( Mąż w pracy i tak niestety wyszło..... Przy okazji Szkrabek życze Ci powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia nie można się kąpać w gorącej wodzie bo mogą wystąpić ból brzucha i skurcze w ciąży nie powinniśmy się denerwować bo dziecko też to odczuwa ale wiadomo hormony buzują w ciąży ja też w czwarte pokłóciłam się z mężem i sobie popłakałam na pewno nie miało to złego wpływu na maleństwo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Mi weekend minął nie za ciekawie, nikt nie wpadł na pomysł żeby sobie posiedzieć przy grillu więc obydwoje z mężem dużo spacerowaliśmy. Właśnie dziś moje maleństwo zaczęło 6 miesiąc, a że nie znam jeszcze płci to czekam do środy na usg i może coś się wyjaśni. A propo rozstępów to ja używałam po 3 miesiącu Fissan, a teraz tylko i wyłącznie oliwki w żelu Jonsona na noc, a rano głęboko nawilżającego balsamu dove. Narazie nic mi się nie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA właśnie kupiłam sobie oliwkę bambino i dotego będę używać jeszcze balsamu czerwonego z garniera tak ja używałam zobaczymy jak mi się skończy bambino to zmienie na inny. Na razie Mam strasznie suchą skurę na rękach i nogach u muszę ją nawilżyć :) i nie dopuścić już do żadnych roztępów na brzuszku bo to jest straszne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wikendu majowego to mi minoł nawet dobrze mimo tego że mąż był w pracy bo w piątek i niedziele byłam u babci gdzie była cała rodzinka na grilu, a w sobote siedziałam w domu z koleżanką i miałyśmy takiego lenia że nic nam się nie chciało. Ten łikend znowu muszę coś wymyśleć bo też mój mąż będzie siedział w pracy :( nniestety i kolejny tez mi się tak zapowiade już nie mogę się doczekać końca maja i żeby skończyły mu się te popołudniówki . Udanych praktyk dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko ja mam tak samo moj maz jest calymi dniami w pracy teraz ten tydzien to do poznej nocy:( soboty tez pracuje a ja w weekendy szkoly, choc i tak teraz sobie ograniczylam zajecia bo to koncowka.... co do cieplych kapieli to musze sobie je ograniczyc. Ja smaruje brzuch oliwka choc nie systematycznie... ale narazie nie mam wielkiego brzucha ciekawe co bedzie pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) mi weekend jakoś szybko zleciał, na spacerkach wyprawach na plac zabaw a wczoraj na grillowaniu ;) więc bilans na plus.. z minusów to tylko tyle że przybyło mi 2 kg przez te kilka dni....:( ale tak to jest jak się wcina ciasta, ciasteczka, sałatki, grila, gofry itp... no cóż jak się ma apetyt to się ma i kilogramy... zobaczymy czy przy normalnym odżywianiu to zejdzie czy już zostanie ;) bo na odchudzanie to zdecydowanie nie jest pora... :D:D:D a bez swoich drugich połówek ciężko Wam... ale mam nadzieję że jak się dzieciaczki urodzą to jakoś więcej czasu będą z Wami wieczorami spędzać, bo wtedy trudniej... chociaż z drugiej strony samemu się już wtedy nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewuszki ja też mam strasznie suchą skórę na rękach i na nogach mimo to, że codziennie smaruję się oliwką. I jeszcze to tego łuszczy mi się skóra na szyi i nie wiem czym to może być spowodowane jak używam kremów głęboko nawilżających. Ehh te kobitki w ciąży to się mają:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban ja tez sie strasznie najadlam przez te dni ale jeszcze sie nie wazylam:) no mi bez meza jest zle bo calymi dniami siedze sama a wieczorem on jest tak padniety ze sie kladzie spac:(ale to sa uroki prowadzenia wlasnej firmy... bardzo bym chciala zeby to sie zmienilo jak bedzie dziecko ale nie wiem czy jest na to szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×