Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość NikaP
nitaanita nic się nie martw. Moja znajoma baaaaardzo chciała mieć dziewczynkę bo pierwszego miała synka. no ale na badaniu wyszło ze to będzie chłopczyk. I tak do samego porodu żyli z mężem w przekonaniu że będą mieć kolejnego syna. Gdy urodziła to pielęgniarki które wiedziały ze ma być chłopczyk narobiły takiej paniki że moja koleżanka omal zawału nie dostała- bo one w żartach krzyczały- o matko a co to się stało, coś mu odpadło w trakcie porodu. No i okazało się ze to dziewczynka. A mąż mojej koleżanki uwierzyć nie mógł, dopiero jak przywieźli córkę do domu wtedy się przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikaP
nitaanita jeśli czujesz ze to dziewczynka i tak wyszło na badaniu usg to tak będzie. Ja od początku czułam że będę mieć synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nika:) Ale moj maluch sie dzis rusza, choc ja mam jakies trudnosci chyba z oddychaniem, czuje sie zmeczona i tak plytko mi sie oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikaP
NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26..........?.........24.08.......Gda ńsk...........-2 kg 2.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 4.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 5.justa140283….26.........?..........1.09....... k/Łodzi...........7KG 6.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 7.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 8.kobra78........31.........?..........3.09.......Rze szów..........+1kg 9.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k..........+9kg 12. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 13.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 14. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... ........+1 15.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........2 kg 16.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 17.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 18.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 19.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 20.ewelkajaw....25.córcia Wiktoria.11.09.....Jaworz n o.........+1kg 21. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 22. ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa.............. ..3 kg 23.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........5kg 24.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. ..D-ka Wisłocka.....7kg 25.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 26.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 27.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 28.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 29.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 30. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 31.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 32.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............1kg 33.Magdakate...25.......syn............17.09...Cambridge .. .......+4kg 34.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 35.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 36.MDream .......30 .....chłopak .....19.09.... ...Sosnowiec...+/- 1kg 37.Puchatek22...24.....córcia.........20.09......Skierni ewice.......5kg 38.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 39.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 40.agunda.........27....Chlopak........22.09......wroc ław...........3kg 41.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 42.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 43.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 44.szczesliwaaa..26.....chłopak......23.09…... Dębica .................. 45.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 46.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 47.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 48.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............4kg 49.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 50.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 51.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 52.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............4kg 53.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 54.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów..........-3kg 55.NikaP...........22....Michał.........29.09.......k/Jasła............-1kg 56.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............0kg 57.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 58.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........-2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikaP
Najbardziej to się cieszę że znalazłam to forum bo jest konkretne, i są na nim osoby które się nawzajem rozumieją:) Jeśli chodzi o mojego Dzidzia to narazie ma się ok, rośnie, mój brzuch też rośnie, dobrze że kg narazie nie przybywa.... i tak się boję co będzie za niedługo!!! Tylko te rozstępy... ale nie na brzuchu tylko na udach.... są okropne. Pewnie żadna z was nie ma tego problemu. W drugim miesiącu tak mi poleciały na nogach że aż się wystraszyłam, używałam różnych kremów i nic, teraz używam musteli i przynajmniej się nie powiększają. Wiem że trzeba czasu żeby zeszły, choć i tak w 100% nie znikną. wnet będę wyglądać jak zebra tylko w czerwone prążki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Witaj Nika... Basiu ja też mam problemy z oddychaniem.. czuję się ciągle jakbym miała puls ze 120... trochę się przed chwilką poruszałam, przetarłam okno, i dyszę jak lokomotywa.. kilka dni mnie nie było a tu tyle napisałyście...Gratki dla Dziewczyn, które poznały płeć.. ja niestety kolejne usg mam 18 maja i pewnie znowu Małe się nie ujawni. a to już 24 tydz. co do zapinania pasów to oglądałam ostatnio program w tv i jakiś mądry pan doktor uświadamiał, że powinno się je zapinać:):) ja mimo dużego brzuszka zapinam, bo czuję się bezpieczniej, choć nie za bardzo komfortowo, ale ujdzie... myślałam tez o tym by gin wystawił mi świstek, ale jeszcze go nie pytałam.. może na kolejnej wizycie.. mam też pytanie odnośnie stóp, wieczorem mnie pieką i nawet masaż niewiele pomaga.. czy to jakieś problemy z krążeniem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Puchatku gratuluje córeczki :) Nika Witaj :) ja na obiad robię ziemniaki mięsko sos i do tego buraczki :) co do pasów to kobiety w ciąży nie muszą mieć zapięte słyszałam że wystarczy mieć przy sobie kartę ciąży i w razie czego pokazać ja osobiście zawsze zapinam pasy :) moja kuzynka leżała z dziewczyną której lekarz powiedział że będzie dziewczynka i ona kupiła ciuszki różowe pokój umalowała na różowo no i urodził się chłopiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikaP
Ja też zapinam pasy bo bez nich głupio się czuję! mnie stopy nie swędzą ale za to puchną, i dłonie. To też jest okropne uczucie, a co dopiero będzie jak się zrobi naprawdę gorąco! Aska 1978- to może mieć coś wspólnego z krążeniem, a nie drętwieją przy tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikaP
Bo mi drętwieje lewa ręka, a ja zawsze miałam problemy z krążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witaj Nika :) Co do zapinania pasów to ja zapinam cały czas jakoś mi nie przeszkadzają, a mam taki odruch że jak wsiądę to odrazu zapinam i czuje się bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika mnie nie swędzą ale bolą i pieką... raczej nigdy nie miałam kłopotów z krążeniem, ale trochę mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikaP
to w takim razie nie wiem. bo takie mrowienie to od krążenia ale pieczenie i ból to nie wiem... musisz lekarza zapytać, może to nic poważnego tylko jedna z dolegliwości ciążowych bo jest ich mnóstwo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asko no ja tak samo dyszam sie jak stara babcia przy byle robocie... to jest na serio meczace. co do pasow to jako pasazer nie zapinam ale jako kierowca tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja też codziennie gotuję obiadek.. Małe się dowaga:):):) wczoraj miałam ziemniaczki mięsko i buraczki, dzisiaj robię prawdziwy żurek na zakwasie z kiełbaską i jajkiem. pycha:):) lubimy coś kwaśnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze będzie kompot z truskawek :) Aska widzę że my z tych samych rejonów jesteśmy Ty z Ostrowa a ja z Jarocina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika dzięki. Basiu no to prawda, kurcze, czasami to mi wstyd, że sapię jak stara baba:):):) przejdę kawałek to muszę usiąść, żeby złapać oddech.... czasami mam wrażenie, że wiara się na mnie patrzy jak na nienormalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinko fajnie nie, nie widziałyśmy się a piszemy jak znajome:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika zrób się na czarno bo my wolimy jak się wyświetla na czarno, a na razie jesteś pomarańczowa :) Jak coś to zmienia się to w preferencjach. Ale się dzisiaj zdziwiłam a zarazem było mi bardzo miło jechałam autobusem i taki młody chłopaczek ustąpił mi miejsc :) Nie spodziewałam się tego po młodych ludziach ale widać czasem i oni potrafią zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska fajnie popisać z kimś o wszystkim :) ewelka to dobrze że Ci ustąpił miejsca ja po młodych też bym sie tego nie spodziewała ale widać że jeszcze jest kulturalna młodzież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są jeszcze dobrzy młodzi ludzie:):):) ja mam na trochę inny przykład na to jak ludzie reagują na kobietę w ciązy. wracam ostatnio z miasta i zatrzymuje mnie facet i pyta jak długo się pracuje nad takim brzuszkiem? ja zaskoczona bo myślałam, że spyta o godzinę odpaliłam, że jak dobrze pójdzie to za pierwszym podejściem:):):) później pomyślałam, że cham... podłość ludzka nie zna granic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ostatnio ludzie zaczeli dotykac po brzuszku "rośnie" a znajomi z uczelni stwierdzili ze bede miala duzo rozstepow bo bylam chuda :O i dodam ze to faceci...a ci to przeciez wiedza najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka pewnie,że fajnie:):):) tym bardziej,że cały dzień jestem sama. Mąż w pracy do 17ej i nie ma do kogo ust otworzyć.. a jak przyjdzie to albo coś grzebie przy aucie albo w ogrodzie albo idzie na ryby.. nie powiem, żeby mi to przeszkadzało, ale czasami lubię mieć go w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanita nie przeszkadza Ci to??? ja strasznie się wkurzałam, jak mnie tak każdy dotykał. przecież to takie intymne. nikt cię po nim nie gładzi gdy nie jesteś w ciąży. nie mówię o rodzince ale obcy ludzie.?? mnie się wydaje, że to trochę dziwny zwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NikaP witaj :) Gratuluje chłopaka :) Ja niestety nie spotykam sie z miłym traktowaniem z racji tego, ze jestem w ciąży.... W autobusie miejsca nikt łaskawie nie ustąpi, w kolejce do sklepu nikt nie przepusci, nie wspominając juz o kolejce na pocztę..... Chociaż brzuszek juz mam bardzo widoczny :) Moze ja po prostu nie trafiam na tych \"dobrych\" ludzi ?? Właśnie zaraz wybieram się na poczte i do sklepu i ciekawe jak dzis będzie :) Dzis mam też zajecia w szkole rodzenia. Wybieram sie na 17. Oczywiscie jadę z moim mezem. Zobaczymy co i jak :) A co do obiadku to ja dziś mam smaka na zupkę pomidorową :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czas spędzam ze swoją córcią męża też nie ma często w domu niestety taka praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem czy już sie zmieniłam na czarno czy jeszcze nie więc piszę tak na próbę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o, udało sie, teraz już pasuję do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×