Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Zastanawiam się nad naszym w jaworznie albo nad mysłowicami ale jeszcze nie jestem pewna. A teraz u nas w mieście jest ciężko przejechać przez centrum bo robią drogę masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z informacji, które uzyskałam musisz mieć jedną wizytę odbyta u lekarza, który tam jest aby dał Tobie skierowanie bo tam nie przyjmują zagrożonych ciąż lub takich gdzie maleństwo wymaga od razu jakiejś operacji. ja wybieram się w połowie lipca na taką I wizytę koszt w zależności od lekarza od 130 - 200 pln , odbędę takie 3 wizyty do terminu porodu :) Myślę ,z e warto warunki rewelacyjne świeczuszki na sali muzuczka którą lubisz , położne bardzo miłe jak Cie bardzo boli to masz podane Z.O., mąż jest przy Tobie, koleżanki, które tam rodziły mówiły,że czuły się jak w bardzo dobrym sanatorium bo jest to rodzaj wypasionego domku jednorodzinnego taka klinika w willi :) jedzenie I klasa, moja koleżanka gdy tam urodziła i zapytała położną jak może jej się odwdzięczyć usłyszała aby mąż kupił litr coca coli :D :D bo miała akurat ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu będzi eże sięee
wcinam w topic na pomarańczowo ale musze :P wybierasz prwatną klinike do której nie przyjmują KOBIET Z ZAGROŻONĄ CIĄŻĄ ???!!!!!!!!!!!!!!! czyli nie mają specjalistycznego sprzętu w razie czego a ty chcesz tam rodzić bo leci muzyka i pachną świeczki KOBIETO LIOŚCI a jak coś będzie (twu twu) z tobą albo dzieckiem nie tak to przewioza cią lub malucha do szpitala nie wiem jak można pozwolić sobie na takie zachowanie i beztroske przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Twój post na pomarańczowo na miejscu jest karetka gdyby coś naprawdę złego się działo. Sprzęt mają specjalistyczny do ratowania zarówno noworodka jak i mamy ale czasem są maluszki które wymagają operacji zaraz po urodzeniu i to się już wie w ciąży wtedy kierują do Szpitala Matki na Raciborską ... wiem jak zabrzmiał mój post i dzięki za apel choć niepotrzebny bo naprawdę tam jest oki a dodatki pomagają bynajmniej ja na nie zwracam dodatkowo uwagę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku sorki, że wcześniej nie odpisałam ale poleciałam do miasta na zakupy i znowu natraciłam kasy na Małe.... Mąż mnie powiesi, bo już miałam żadnych ciuszków nie kupować, bo mam pełne szuflady..... kupiłam cudne spodenki. parę body na długi rękaw, śpiworek, osłonki na łóżeczko.... Trochę się zdołowałam tym wózkiem, bo mi napisałaś że ma płytką i małą spacerówkę, no i teraz sama nie wiem.....zobaczymy.... Żyrafko komplecik moro fajny, mój mąż już dawno mówi zę jak będzie syn to pierwsze spodenki jakie mu kupi to bojówki, bo A kocha zielone wojskowe ciuchy i ma chyba 8 par..... pokaże mu wieczorem ten komplet to pewnie oszaleeje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie trzęsie po tym FENOTEROLU dziś 3 dzień mam nadzieję, ze małemu tak serduszko nie łomocze jak mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Koteczku zapomniałam.... Sama mam tu babcie męża i ona mi też daje nieźle popalić, ja na Twoim miejscu to bym sobie odpuściła te wyjazdy... masz mieć cesarkę i termin już też znasz to przynajmniej ten miesiąc miałabyś spokojny..... Muszę się Wam przyznać, że się wczoraj popłakałam. tylko nie myślcie że jakąś beksa jestem po prostu m wczoraj mi powiedział, że ciężko mu będzie wziąć urlop 2 tyg na czas mojego porodu... to nie jego wina, od niego zależy praca innych ludzi i ja to rozumie ale cholerka było mi smutno... Mama się zaoferowała, że przyjedzie na kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popołudniu moge przesłac ci fotki na meila z tym wozkiem robiłam telefonem ale nie umiem wrzucic na laptopa to na meza musze poczekac:) spacerówka jest płytka i starcza tak dziecku do 2 lat.... moj 3, 5 latek sie w nia ledwo miescił tzn była na niego za mała... a mamy w piwnicy inna spacerówke w ktora wchodzi bez problemu:) tzn my go juz w wozku nie wozimy ale do listopada tamtego roku jezdził... gondola jest spora, fajnie skreca ten wozek tylko z gondola to on jest ciezki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska 1978... Ty sie kobieto nie doluj...wiesz jak to czasem bywa....sytuacje maja to do siebie,ze lubia sie zmieniac... ;) I Twoja Mamcia przyjedzie na kilka dni...nie bedziesz sama...no i my bedziemy z Toba-damy rade!!!!!Nie zginiesz!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie przerwę... na porcyjke truskawek i danonka :) jakos je wyjątkowo polubiłam.... :) :) :) Ale powiem Wam że nie za bardzo mi idzie to sprzątanie. Jak już kucne do dolnej szafki to mam problem zeby potem wstac i w ogóle jakoś tak cieżko.... Idę zająć się teraz obiadkiem a potem dokończe szafki a reszta na jutro. Dzis jeszcze na zajecia do szkoły rodzenia :) aska 1978 coś wiem o tym nałogowym kupowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa zakupoholizm ja przystopowałam po tym jak wyprałam dla majki 14 pralek ubranek i zdecydwanie za duzo to niewiem kiedy ona to ubierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 to ja jeszcze aż tyle ubranek nie mam :) Do pełnej wyprawki ubraniowej troche mi jeszcze brakuje :) Ale jak widze cos ciekawego i fajniutkiego to kupuje. A poza tym to pewnie i mama i teściowa tez już zbierają ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek dobre 14 prlaek:) hihihi :P ja przy Karolinie miałam też sporo i efekt taki że sa ciuszki których w ogóle nie założyła a niektóre tylko raz albo dwa:P teraz już tak nie szaleję, zreszta jak pochodziłam wczoraj po sklepach to na chłopaka z atkich małych ciuszków jest niewielki wybór, no ale za to dla dziewczynek za duży, więc się Tobie nie dziwię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na poczatek dla majki to naprawde zaszalalam bo moj misiu tyle nie miał na poczatku, w przyszłym tygodniu rozłoze kołyske bo przez dni kktore bede w szpitalu nie bedzie meza u nas w domu tylko u babci i jak wrocimy musi byc gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie::) ja wlsanie wrocilam z pracy. zalatwillam sobie urlop od jutra a potem juz maciezynski:) ciesze sie ze w koncu juz to zalatwilam koteczek: ja kupilam juz kilka ubranek i moja kolezanka krzyczy na mnie ze za duzo. podziwiam cie ze tez chcialo ci sie tyle prac i prasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! a my leniuchujemy...tzn powinnam wstać, posprzątać, itd - ale ta pogoda mnie rozbraja...chcę mi się tylko spać...pójdę chociaż fasolkę ugotować... co do ciuszków - to ja też kupiłam duuużo i ciągle mam wrażenie, że czegoś nie mam ;) - tzn na pewno nie mam jeszcze kombinezonu jesień-zima - ale z tym to się wstrzymam jak zaczną się sezonowe ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Dawno mie nie było ale najpierw uczelnia praca i takie tam zajęcia Nio a teraz mam czeste skurcze :( więc musze dużo leżeć i załuje ze nie kupiłam już wszystkiego dla małego teraz boje się ze moge nie dac rade a jeszcze mi troche zostało :( więc u mnie nie zaciekawie nawet sprzątać nie moge a mąż ciągle w delegacji wolne ma dopiero w sierpniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! wesele, wesele i po weselu.. fajnie było tylko ja za bardzo nie mogłam się bawić bo brzuszek mnie bolał, widocznie dzidzia nie lubi tańczyć.. dzisiaj odpoczywamy po poprawinach, mąż trochę bardziej musi odpoczywać (pijaczek jeden).. a co do sukienki to akurat na tym zdjęciu nic nie widać, ogólnie dało się zauważyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Dziewczyny, czy przyjmiecie mnie do ekskluzywnego grona kafe-wrześniówek? Ostatnio na kafeterii bywałam rzadko, ale kiedyś -na początku starań o dzidziusia prawie tu mieszkałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu wyglądasz w tej sukience świetnie, naprawdę rewelacyjnie dobrana :) Witaj Orange :) Napisz coś o sobie, skąd jesteś, kogo nosisz w brzuchu, jak znosisz ciążę... Na poprzedniej stronie powinna być tabelka, skopiuj ją i wpisz się do niej według daty porodu. I pisz :) Zorientowałam się że z ubranek już prawie wszystko dla Basi mam :) Okazało się że mama i babcia nakupowały już dużo różności wcześniej, wśród nich jest wiele pajacyków i bodziaków. W tym tygodniu powinna przyjść zamówiona przeze mnie na allegro paczka z ubrankami. Kupowałam na razie tylko to co będzie potrzebne na początek, reszty będę poszukiwać na bieżąco. Ubranek nam styknie :) Jeszcze muszę tylko kupić jej cieplejszy kocyk, ręcznik z kapturkiem, tetry, no i wszystko do łóżeczka, kosmetyki i przybory pielęgnacyjne. A te 10 cm w pierwszym miesiącu - prawda, pierwszy pomiar był w szpitalu, a drugi raz mierzyły ją z siostrą w domu. Pewnie się pomyliły o te powiedzmy 3 cm, ale i tak ja widzę ogromną różnicę. Aniela jest dużo większa niż kilka dni po porodzie. Poza tym przybrała już trochę ponad kilogram. Podejrzewam, że u niej to kwestia papierosów, które pali Aśka. Musiały mocno zahamować jej rozwój w macicy, teraz nadrabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Zyrafka, dzięki za linki o cukrzycy. Na pewno się przydadzą, tym bardziej,że do diabetologa idę dopiero 15 lipca. Mnie dzisiaj dopadł taki kłujący ból w prawym boku,że myślałam że nie dojdę do domu. A później brzuch mi twardniał kilka razy. Jak odpoczęłam to jest lepiej. Za to nastraszyłam tym mojego męża. Bał się że już rodzę. Może teraz jednak zmieni zdanie i zaczniemy coś kupować dla malucha, bo on chciał czekać do 2 tygodni przed terminem. Ciuszków co prawda mam sporo, ale z pozostały rzeczy, jak np łóżeczko, wózek,wanienka itp nie mam nic. Czy Wasi mężowie też tak lubią wszystko na ostatnią chwilę zostawiać? Ja planuję w lipcu pokupować resztę ciuszków, kosmetyki dla małego, jakieś pieluszki tetrowe. A wózka chyba będę szukała używanego, a dopiero spacerówkę kupię porządną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Gosia, na początku ciąży czułam się b. źle, zresztą ciąża od początku była \"problemowa\", trzy lata starań, klinika leczenia niepłodności , potem- gdy wreszcie się udało- ciąża zgrożona, krwawienia itd.. Teraz jest super. Nareszcie czuję się dobrze :) Myśleliśmy na początku, że będziemy mieli Stasia, ale na ostatnim USG ujawniła się córeczka, prawdopodobnie Basia. Żyrafa, ja kojarzę Twój nick z innego forum... wypełniałam ankietę o stresie związanym z porodem- czy to ta sama Żyrafa? Wpisuję się do tabelki: 1.koteczek19833.26......Maja.........13.08......świętosz ów.. .-6kg 2.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 3.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 4.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 5.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 6.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 7.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........13KG 8.Majunia79.....29......Lenka.........1.09 .......Małopolska.......10kg 9.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 10.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 11.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 12.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 13.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k.......+13kg 14.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ............+1kg 15. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 16.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 17. aska.osa......26....chlopiec...06.09.......Anglia....... ........+5kg 18.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........+5kg 19.small size......23.....synek .....08.09….....Sztum...... . ..... +6kg 20.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 21.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 22.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 23.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+5kg 24. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... .+8,5 kg 25.ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... .3 kg 26.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... + 6 27.basia19g......23.....chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........9kg 28.Magdulenka...28.....córcia........15,09.......Łódź....... .....11kg 29.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 30.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 31.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 32.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 33.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 34. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 35.aga86.......26.....dziewczynka?...16.09.......N asielsk.....+5,5 kg 36.Magdakate...25.......syn-Allan.......17.09...Cambridg e .. ...+5kg 37.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............5kg 38.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............2kg 39.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 40.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 41.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 42.Kajojcia.......20.......Antosia......19.09.......Kiel ce.........+1,5kg 43.Puchatek22...24.....Hania.......20.09......Skierni ewice.......9kg 44.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 45.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 46.agunda.........27....Chlopak......22.09......wroc ław...........3kg 47.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 48.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-3kg 49.*akna**.........24.....córcia.......22.09......Byd goszcz..........6kg 50.szczesliwaaa..26......Adaś........23.09…...... Dębica ..........+4kg 51.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 52.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 53.0range.........29......Basia........24.09......Skierniewice.......8kg 54.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09...Śląs k .............7kg 55..Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............8kg 56.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 57.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 58.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 59.figa84..........25......Jagienka.......29.09......B - B.............+4kg 60.mamuśkaaa3..33....córeczka......29.09......Wodzi sław….....7kg 61.Iza339.......29....dziewczynka.....29.09.......P i astów.......1,5kg 62.NikaP..........22....Michałek......29.09.......k/Ja sła........+2,5kg 63.kasienka123...29.......?............29.09.......Kros no.............7kg 64.Dianka90......18.....SyNeK......29.09.......Lubin. .............+9.5kg 65.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............3kg 66.Aniabuu23.....27....Adrianna.... ..30.09.......Kal isz............+5kg 67.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orange w naszej gromadzie... :) Super,ze juz u Ciebie wszystko dobrze,no i przybyla nam kolejna Dziewuszka... :) Nam jeszce tez brakuje wanienki,jakis tam ciuszkow,kosmetykow..ale mam nadzieje,ze wszystko kupimy w nastepna niedziele-wybieramy sie do duzego sklepu dla dzieci no i dokupimy brakujace rzeczy za jednym razem...mama nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam nowe Mamusie, ...i \"Stare\" też oczywiście:) A ja mam pytanie, jak was znaleźć na naszej klasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Orange, ja to ta sama żyrafa :) Gratuluję wyboru ślicznego imienia, moja mała też będzie miała na imię Basia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie 👄 My mamy sporo ubranek -dostalam od przyjaciółki po jej rocznej córeczce. Sama też dokupiłam kilka sztuk, bo te tycie ubranka są tak słodkie... ciężko przejść obok i nie kupić ;) Od wczoraj mamy też wózek i fotelik. Mamy też remont w domu od 2 miesięcy (co mnie wkurza na maksa, ale dzięki temu dziecko będzie miało swój pokój...) Aaa, no i gumową kaczuszkę do kąpieli ;) ;) Upatrzyłam też łóżeczko, ale czekam z zakupem, aż będzie można je wstawić do odnowionego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×