Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Basia no ale chyba nie będziesz się smarować w miejscach intymnych? Nie wiem co wasze babcie na ten temat mówiły ale moje, że czasy były b trudne i nie miały z kim pogadać o rodzeniu,bo nikt o tym nie mówił i bały się nawet matkę zapytać i tak żyły w nieświadomości ..... a porody miały straszne w domu z akuszerką..... takie to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello pozdawałam egzaminy i mam studia z głowy - do października :) a teraz pakuję się, szykuję jedzonko i za 3 godzinki ruszamy nas morze!! nie będzie mnie ok półtorej tygodnia. później ponadrabiam jak za dużo nie popiszecie :) apropos samolotu. zgadzam się - zaczernij nick, wtedy będziemy dyskutowały. teraz nie skomentuję. to pa, trzymajcie się ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to mam dośc i idę spać, jak to słyszę o tych babciach to się wkurzam... a my to już takie słabe i nic nie robimy tylko leżymy i nic a kurde jak zapiep**am w ogródku dźwigam zakupy to nic??? trzeba w pole do ziemniaków to się nazywa praca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
mamabelgie to nie jest mój ślub, tylko szwagierki, a propos stresu to chyba ona jeszcze go nie ma.. aska 1978 chyba w Kaliszu jest Future Club, ale przeczytałam dopiero teraz twoją wypowiedz więc już na pewno jest za późno... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja już sama nie wiem o co mi chodziło, chyba o to czy używacie kremu do depilacji w miejscach intymnych.... Aniu szkoda, jak chcesz to zapraszam do nas na zakupy, możemy się umówić na livie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo kombinowałam aż wreszcie przypomniałam sobie hasło! zaczęłam się bać że nikt nie będzie mi chciał odpisywać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Asiu, nie ma sprawy. tylko żeby ta pogoda się poprawiła bo w deszcz nie lubię chodzić po dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja bym nie pozwoliła, musimy się trzymać razem a Ty już tak długo z nami piszesz, szkoda by było.... ale jak reguły to trzeba się dostosować... mężuś przyszedł i zmykam, pozdrawiam ,do jutra. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabku gratuluje i zycze udanego wypoczynku (ale Ci zazdroszcze;)) Asiu mnie tez wkurza gadanie o tych babciach... zjadlam kolacyjke i dalej sprzatam, ale kawa na mnie zadzialala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf, w końcu nadrobiłam :) Jeżeli chodzi o depilacje to ja robie to z pomocą lusterka i zajmuje mi ona około 30 minut. Golę się maszynką ale nie wiem jak długo tak pociągnę bo jest ciężko. Może też skuszę się na krem do depilacji, tylko nie wiem czy dam sobie radę. Nigdy nie używałam kremów do depilacji i nie chciałabym wyglądać tam na dole śmiesznie, jakby coś nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadanie o babciach i mnie doprowadza do szału. Nie chce mi się tego słuchać. One żyły w innych czasach i my żyjemy w innych. Nie ma co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje,ze ktos nam tutaj probuje rozwalic topik...A swoja droga to nie dziwne,ze samolot jest zainteresowany,ktore to czesci intymne sobie golimy i jak??????? Hmmmmmmm...cos mi tu smierdzi!!!!!!! Uwazajcie Dziewczyny na \"cytrusy\"...niektore wywoluja alergie!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dziewczyny nie odpisujmy pomarańczkom cokolwiek by napisały i tyle! ja też nie lubie tego gadania że nasze babcie....moja teściowa mnie własnie wkurza takim gadaniem że ona urodzła trójke i w pole szła i nie narzekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, ja troche zajeta... :) wozek mam czerwony... gondola duza obszerna , ma regulacje 3 -stopniowa oparcia, mojemu 3,5-latkowi brakowało z 20 cm do zmieszczenia sie:) podkulił nogi i spał w niej:))) spacerówka fajna przódem i tyłem do kierunku jazdy, duzy daszek ze napewno na dziecko ani wiatr nie bedzie wiał ani deszcz padał:) jedyny minus płytka spacerówka tzn trzeba koniecznie dziecko zapinac pasami...i tak mi sie wydaje ze ona do 2-lat.... ja mam ten model gt fajnie skreca sie os wozka , swobodnie sie prowadzi chodz szczerze powiem ze z gondola to ciezki jest... ogolnie jestem zadowolona, super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Byłam w środe u gina i nas ogólna poprawa. Szyjka się przynajmniej dalej nie skraca:-) Byłam dziś na zakupach i mało co kupuoam. Śliczny grubszy kocyk i 2 pary śpioszków z kaftanikami, a do tego czapeczki. Na całe szczęście kupilam 2 ładne koszule dla siebie - z kopertowym przodem:-) Kupowałyście może pościel do łóżeczka na allegro? Chcialabym jakąś miekką bawełnę, ale awet w sklepie większość sztywna. Wie któraś może z której firmy jest miękciejsza? Czy ine może po proaniu zmiękną? I jaki bierzecie rozmiar? Mi się te 135x100 wydają ogromnę, ale prosze o radę. Zaglądałam do Was w wtorek i czytam już ponad godiznę i nie mogę nadrobic. Normalnie za szybko podukujecie:-) Mnie moja teściowa tez denerwuje tym gadaniem, ze ona o dzień przed porodem w polu ziemniaki kopała itd... a potem mi nie pozwoli nawet podłogi mopem umyć.. Jak wiatr zawieje tak gada - trzeba się przyzwyczaić. One pierwsze dziecko rodziła 38 late temu a piątek 23;-) Ostatnio mówię, że na szkołe rodzenia zapisywałam się maju, to dopiero na lipiec był termin, a ona mi na to, że to nie potrzebne bo samo przyjdzie. Dziś mówimy, ze na wózek się 6 tygodni czeka jak się jakiś materiał wybierze, to tez się dowiedziałam, że jak maluch do dom przyjdzie to się trzeba będzie zacząć martwić. Czasami mnie normalnie trafia... Tak to jest ok, ale czasem ma teksty z kosmosu... Co do golenia, to ja jadę maszynką na czuja:-) Tylko ja tak zawsze robiłam, choć powiem, ze teraz ciężej mi to idzie i czasem tylko boki podgolę. Co do kremów, to jak ma dłuzsze włoski, to nie ryzykuję, choć osobiście wolę od maszynki, ale ostatnio dostaję od nich podrażnień, więc odpadły;-( Czy macie rozstępy wszędzie równomierne? Mi się w tym tygodniu pojawiły na piersiach od spodu i gór brr..., a na brzuchu nawet śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też nie podoba się natłok pomarańcz i mówię o tym otwarcie. Ton samolotu od początku jest lekko kpiący i ja nie zamierzam z kimś takim rozmawiać, nie wiem czemu podjęłyście z nią dyskusję pomimo że miałyśmy nie ruszać pomarańcz. Niech każda sobie robi co chce, samoopalacze, woski, żele na paznokciach co 2 miesiące - życzę żeby tylko dziecko urodziło się zdrowe i rozwijało się prawidłowo. Nikt jeszcze nie zbadał jak to działa na rozwój płodu, bo jeszcze trochę za krótko żyjemy w czasach tak plastikowych. A może będzie miało niższy iloraz inteligencji niż mogłoby mieć potencjalnie? Może będzie się wolniej rozwijać albo urośnie niższe? Jedno zapewniam - ma większe szanse na alergie, a potem będzie płacz że tego nie może i tamto uczula. Pewnych rzeczy się nie da ocenić bo przecież jest ogólnie zdrowe i nie choruje. Ale mogło być inne. Jedyne co mogę polecić - chemii unikać lub stosować sporadycznie. Ja tam nie włażę między palaczy i nie pozwalam żeby ktoś na mnie dymił, nawet na przystanku. A każda ciężarna i tak zrobi jak tam sobie zechce. Nauka powstała na również błędach naszych babek. Kiedyś kobiety zachodziły w ciążę jedną po drugiej i niektóre nawet nie liczyły która ile razy poroniła. A wystarczyło trochę bardziej się oszczędzać, a ciąża byłaby donoszona. Może i chuchamy i dmuchamy na siebie, ale to tylko dlatego że wiemy co jak może wpływać na nasze zdrowie. Ja tam bym nie chciała być w 9 ciążach z czego w 5 ronić, nie rozumiem czemu ktoś mówi że kiedyś baby były zdrowe i nie przesadzały z troską. Lepiej zapobiegać tragediom i nie kusić losu - bo po co? Każda, która ma zdrowy rozsądek będzie tak robiła i kropka. A jak komuś nie zależy to nie będzie się oszczędzać, jak ma donosić dziecko to donosi nawet gdyby skakał z okna. Miejmy swój rozum. Samochodzik kupiony - stawiam wszystkim po lampce wirtualnego Piccolo! Oby się dobre prowadziła nasza nowa-stara Toyotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy używanie kremów do depilacji w ciąży jest wskazane??? do tej pory goliłam się maszynką ale to zaczyna robić się trudne przy zaawansowanej lustrzycy...no ale krem to jakaś chemia i sama nie wiem...nie mam przekonania...z 2 strony nie chciałabym się zapuścić przed porodem, bo potem będzie trudnooo z tym walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko gratuluje zakupu :) Niech się autko dobrze sprawuje i długo Wam służy :) (oczywiście bezawaryjnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo123 kremy do depilacji moga powodowac reakcje alergiczne ,jutro w pracy przeczytam czy tam sa przeciwskazania jakies dla kobiet w ciuazy, ale powiem wam ze np. plastrów z nair nie moga uzywac kobiety ktore maja cukrzyce... wiec w tych rzeczach cos naprawde jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skopiowałam tabelkę, bo coś dawno jej nie było i musiałam kilka stronek przelecieć żeby ją odnaleźć i ... niestety dopisuje kg :( 1.koteczek19833.26......Maja.........13.08......świętosz ów.. .-6kg 2.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 3.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 4.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 5.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 6.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 7.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........13KG 8.Majunia79.....29......Lenka.........1.09 .......Małopolska.......10kg 9.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 10.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 11.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 12.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 13.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k.......+13kg 14.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ............+1kg 15. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 16.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 17. aska.osa......26....chlopiec...06.09.......Anglia....... ........+5kg 18.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........+5kg 19.small size......23.....synek .....08.09….....Sztum...... . ..... +6kg 20.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 21.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 22.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 23.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+5kg 24. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... .+8,5 kg 25.ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... .3 kg 26.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... + 6 27.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........9kg 28.Magdulenka...28.....córcia........15,09.......Łódź....... .....11kg 29.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 30.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 31.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 32.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 33.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 34. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 35.aga86.......26.....dziewczynka?...16.09.......N asielsk.....+5,5 kg 36.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............5kg 37.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............2kg 38.Magdakate...25.......syn-Allan.......17.09...Cam bridge .. ...+6kg 39.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 40.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 41.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 42.Kajojcia.......20.......Antosia......19.09.......Kiel ce.........+1,5kg 43.Puchatek22...24.....Hania.......20.09......Skierni ewice.......9kg 44.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 45.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 46.agunda.........27....Chlopak......22.09......wroc ław...........3kg 47.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 48.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-3kg 49.*akna**.........24.....córcia.......22.09......Byd goszcz..........6kg 50.szczesliwaaa..26......Adaś........23.09…...... Dębica ..........+4kg 51.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 52.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 53.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09...Śląs k .............7kg 54.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............8kg 55.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 56.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 57.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 58.figa84..........25......Jagienka.......29.09......B - B.............+4kg 59.mamuśkaaa3..33....córeczka......29.09......Wodzi sław….....7kg 60.Iza339.......29....dziewczynka.....29.09.......P i astów.......1,5kg 61.NikaP..........22....Michałek......29.09.......k/Ja sła........+2,5kg 62.kasienka123...29.......?............29.09.......Kros no.............7kg 63.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............2kg 64.Aniabuu23.....27....Adrianna.... ..30.09.......Kal isz............+5kg 65.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że to trzeba poczytać w ulotce kremu, ale podejrzewam że bez przesady... Ja się kremami nie przejmuję bo po nogach jeżdżę depitalorem, a okolice intymne namydlam emulsją do higieny intymnej i tak sobie radzę :) Ja od jakiegoś czasu się zapuściłam, czasem jak sobie przypomnę to biorę lusterko, nożyczki i golarkę i się morduję, ale to musi być naprawdę specjalna okazja (czyt. wizyta u gina, jakiś specjalny wieczór z mężem...). Ostatnio coś się pozacinałam. Kiedyś wpadłam na genialny pomysł z pencetą, wyskubałam sobie okolicę bikini, trwało to bardzo długo, spociłam się przy tym niezmiernie (bolało!), ale po kilku gładkich dniach zaczęły mi wrastać włoski, porobiły się brzydkie czerwone krosty, więc takie traktowanie moich okolic intymnych odpada. Szkoda mojego czasu i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram przedostatnią wypowiedź Zyrafy :) co do depilacji ja tez po nogach depilator, a okolice bikini maszynka, ale kupiłam dzisiaj krem i zobaczymy czy mi wyjdzie, kiedys na okolice bikini używałam też depilator, ale tylko w tej części do kostiumu i efekt trzymał się przez miesiąc:P idę spać, dzisiaj przesadziłam zkompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Spicie jeszcze? Ale fatalna pogoda. Ja ostatnio mam pobudki o 5 a potem już zasnąć nie mogę. Już pranie zrobione chyba zabiorę się za obiad bo jak załączę odkurzacz to reszta śpiących domowników nie będzie zbytnio zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×