Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

moja artycha w 26 tc wazyla 1,100 kg... aniabuuu ja kiedys bylam na takiej diecie przez lekarza na watrobe ze przed 2 tyg moglam tylko jablka gotowane i ryz... teraz teraz musze uwazac ale dostaje tabletki helicid 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki:-) ja się wieczorem strachu najadłam;-( brzuch mi zaczął porządnie twardnąć, wiec wziełam tą dodatkową 5 tabletkę fenoterolu (jak mi kazano w takiej sytuacji) i jak mi serce zaczeło walić, mroczki przed oczami. Mówię do mojego, że jak coś to ma pogotwie wzywać, ale po 2-3 minutach było już ok. Teraz się martwię czy dzidzi nie zaszkodziłam;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ale tu dzisiaj cicho. Ja właśnie wruciłam od babci zrobiliśmy grila ale tak na szybko i jkoś zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo!!! U mnie już w porządku. Bóle brzucha przeszły ale po pólnocy okropnie wymiotowałam...chyba za dużo namieszałam, najpierw zrobiłam gofry z bitą śmietaną i dżemem jagodowym, bo przyjechały znajome na kawkę a później usmażyliśmy złowione przez A rybki... Na 10tą idę po wyniki i do internisty i mam nadzieję, że będzie ok.. Moje Maleństwo od wczoraj spokojne i grzeczne, nie wpycha rączek w żebra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie :) U teściów było całe szczęście znośnie... Najgorsza była pogoda - duszno i parno, a ja nie byłam przygotowana na takie temperatury i miałam długie spodnie i zakryte buty. W końcu ktoś się nade mną zlitował i śmigałam w krótkich pasiastych gaciach teściowej :P Córka Asi strasznie dokazuje, ma 6 tygodni, przewinięta, nakarmiona, zdrowa, a płacze... To męczące. Całe szczęście przekonałyśmy się o zbawiennym działaniu suszarki do włosów :D No i udało nam się ją napoić wodą (chociaż nie chce ciągnąć z butelki, tylko z cyca). Jakoś sobie poradziłyśmy :) Mam nadzieję, że moja córcia będzie grzeczniejsza ;) Nika, na razie nie przejmuj się tym co powiedział lekarz, może słaby z niego specjalista od USG, a uwierz - takich jest niemało ;) Możliwe, że na następnym USG wszystko będzie na swoim miejscu :) Gdyby jednak okazało się, że Twój synek naprawdę nie ma jednej nerki - uwierz, to brzmi strasznie, ale nie niesie żadnych poważnych konsekwencji. Natura była bardzo rozrzutna i zdublowała nam nerki na wszelki wypadek, pomimo że organizm rewelacyjnie poradziłby sobie z jedną. Nerka to organ niesamowicie wydajny. Mam koleżankę, która urodziła się z jedną nerką i poza tym że jej nie ma - jest całkowicie zdrowa. Jedyne co robi, to dba o siebie, zawsze nosi bluzki zakrywające plecy bo wie że nie może przeziębić nerki bo ma tylko jedną. U mnie dziś znowu zapowiada się skwar, zaraz się wykąpię, zrobię drobne zakupy i pojadę do mamy, do ogrodu, rozłożyć się w leżaku i wstawić nogi do miski z wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana... dzisiaj z rana wszystko na przekor jak nie brak pradu to brak wody i tak co chwile...dobrze ze mam laptopa i awaryjnie neta bezprzewodowego:) ja wczoraj tez zle sie czulam tzn jestem przyzwyczajona do wyzszego cisnienia a wczoraj mialam 100/50 i myslalalam ze padne... maz poszedł sam na grzyby... co do suszarki to lepiej nagrac jej oglos na plytke i puszczac bo rachunki za prad beda niezle... ja nie cudowalalm z suszarkami itd... majka bedzie musiala obowiazkowo sluchac bajek braciszka i jego marudzenia....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, U nas reż dzisiaj gorąco. Wczoraj była pogoda nie do wytrzymania. Po spacerku do lasu, położyłam się na łóżku i myślałam że już nie wstanę. Duchota była straszna. Noc też do niczego. Mimo otwartych okien nie mogłam spać. po prostu było mi za duszno. Tak wyglądałam ładniejszych pogód, ale już mam dość. Przekonałam się na własnej skórze, że upał + ciąża to jest coś okropnego. Przynajmniej dla mnie... Żyrafko fajnie, że weekend masz za sobą i że nie było tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa84 - ja też jestem na fenoterolu - zauważyłam, ze skutki uboczne mam jak łyknę go na pusty żołądek ale jak jestem po śniadanku lub obiadku/kolacji to w miarę jest dobrze :)oczywiście 30 minut wcześniej magnez :) A u nas lało - wczoraj poszliśmy do kina na \"Narzeczony mimo woli\" - nawet, nawet .... choć już czekam na epokę dinozaurów :) 3D mam zapytanko - czy prasujecie firany? macie jakiś dobry sposób na nie? moje firany zazwyczaj mają 8 metrów na 3 metry i jejku nie umiem sobie z nimi poradzić :( miłego kolejnego tygodnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze wieszam wilgotne firany i wtedy nie wymagają one prasowania. Też kiedyś (czytaj jak mieszkałam z mamą) prasowałam ale teraz już tego nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Asiu tez ogladalam ten film z Jenifer:) ale sie macie z tymi mezami wedkarzami;) ja to sie naoogladam mojego wujka zamilowanego rybaka:) Niko moze narazie nie przejmuj sie tak bardzo bo dzidzius mogl sie ulozyc inaczej... z firankami to dobrze powiesic wilgotne wyplukane w plynie do plukania ja wczoraj spedzilam mile niedziele z mezem tylko bylo niby 23 stopnie a tak jakos parno ze myslalam ze zemdleje bylo mi slabo i ciezko sie oddychalo:( w kosciele malo nie zemdlalam:( az sie wystraszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkjaw
Witam w Poniedziałek :) Ja z M dopiero wstaliśmy, a tak właściwie obudził nas jego kolega telefonem :P Moja mała też chyba jeszcze śpi bo nie kopie tylko raz mi noge wypychał :) Żyrafko powiedz mi czy takie kłucia w dole brzucha (mże to jajnik) są normale ?? Brzuch mi przy tym nie twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam literkę bo jeszcze nie było śniadanka :P Hodzi mi o to czy mogą to być jakieś wiązania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek zmieniam co nieco w tabelce bo troszkę się u mnie pozmieniało: 1.koteczek19833.26......Maja.........13.08......świętosz ów.. .+1 kg 2.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 3.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 4.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 5.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 6.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 7.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........13KG 8.Majunia79.....29......Lenka.........1.09 .......Małopolska.......10kg 9.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 10.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 11.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 12.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 13.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k.......+13kg 14.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ............+1kg 15. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 16.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 17. aska.osa......26....chlopiec...06.09.......Anglia....... ........+5kg 18.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........+5kg 19.small size......23.....synek .....08.09….....Sztum...... . ..... +6kg 20.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 21.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 22.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 23.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+9kg 24. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... .+8,5 kg 25.ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... .3 kg 26.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... + 6 27.basia19g......23.....chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........9kg 28.Magdulenka...28.....córcia........15,09.......Łódź....... .....11kg 29.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 30.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 31.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 32.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 33.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 34. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 35.aga86.......26.....dziewczynka?...16.09.......N asielsk.....+5,5 kg 36.Magdakate...25.......syn-Allan.......17.09...Cambridg e .. ...+5kg 37.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............5kg 38.sylwinka25...25..dziewczynka...18.09......Jaroci n.............2kg 39.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 40.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 41.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 42.Kajojcia.......20.......Antosia......19.09.......Kiel ce.........+1,5kg 43.Puchatek22...24.....Hania.......20.09......Skierni ewice.......9kg 44.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 45.ewela1777.....19...Córeczka..20.09......Pio trkow...........8kg 46.Marusia25.....27.......?.............20.09...Pionki...............6kg 47.agunda.........27....Chlopak......22.09......wroc ław...........3kg 48.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 49.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-3kg 50.*akna**.........24.....córcia.......22.09......Byd goszcz..........6kg 51.szczesliwaaa..26......Adaś........23.09…...... Dębica ..........+4kg 52.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 53.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 54.0range.........29......Basia........24.09......Skiern iewice.......8kg 55.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09...Śląs k .............7kg 56..Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............8kg 57.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 58.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 59.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 60.figa84..........25......Jagienka.......29.09......B - B...........+6,5kg 61.mamuśkaaa3..33....córeczka......29.09......Wodzi sław….....7kg 62.Iza339.......29....dziewczynka.....29.09.......P i astów.......1,5kg 63.NikaP..........22....Michałek......29.09.......k/Ja sła........+5kg 64.kasienka123...29.......?............29.09.......Kros no.............7kg 65.Dianka90......18.....SyNeK......29.09.......Lubin. .............+9.5kg 66.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............3kg 67.Aniabuu23.....27....Adrianna.... ..30.09.......Kal isz............+5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słaby ruch dzisiaj na forum :( Co jest z Wami kobietki? Śpicie jeszcze? Wstajemy, pobudka ... Ja mam dzisiaj wizytę u gina. Bardzo bym chciała, żeby zrobił usg. Jestem taka ciekawa ile Haneczka waży i w ogóle czy wszystko jest ok. Ostatnio zauważyłam bowiem, że brzuch mi często twardnieje i też mam takie bóle w pachwinach jak ewelkajaw. Zapytam gina oczywiście o te bóle i Ci ewelkajaw napiszę czego się wywiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki... U nas tez cieplutko i duchota...no i pierwszy efekt takiej aury-opuchly mi nogi(stopy)..nie jakos tak drastycznie ale troche widac.... Wczoraj bylismy na zakupach dla malenstwa,kupilismy poduszke do przewijania,wanienke i pare innych drobiazgow...aaaaaaaaa...no i lozeczko turystyczne na wyjazdy do PL :) Myslalam,zeby zabrac sie za pranie ciuszkow ale moze to jeszcze zbyt wczesnie..sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaa...no i wczoraj moja ulubiona tesciowa zapytala mnie ile przytylam...Mowie jej,ze 10kg,a ona na to:to duzo!!! Zabic to malo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku popieram ze maly ruch:) wiesz mnie tez bedzie intersowalo co Ci powie gin, bo ja mam podobnie, oprocz twardniecia nie wiem co ze mna jest ale czuje sie strasznie jakas slaba czy co nie moge oddychac jak zrobie byle co a do tego pobolewa mnie kregoslup... mamabelge ja tez bym juz prala ciuszki ale pogoda u nas zmienna a chce wysuszyc na dworze. A jakie lozeczko kupilas? ja to kurcze chyba nigdy nic nie wybiore bo moj maz zapracowany a sama jakos nie chce, wolalabym z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowe są the best :( Teksty które puszczają są nieraz tak odjechane, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Puchatku... :) Basiu...my kupilismy takie zwykle lozeczko turystyczne..bez zadnych udogodnien,zwykly materac w srodku...to ma byc lozeczko tylko na kilkudniowe wypady,no i jako \"plac zabaw\" w salonie... Do spanka kupilismy lozeczko drewniane,z regulowanym poziomem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgi dziekuje ja kurcze chce dobre i stabilne lozeczko turystyczne na codzien... robie zupke szczawiowa, wszystko pomalu zeby sie nie zadyszac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... wróciłam właśnie od lekarza rodzinnego i no nie jest ok... wyniki do d... kreatynina dużo poniżej normy tak samo potas, chce mi sie ryczeć... przepisał mi jakiś lek slow mag ale poczekam do środy co na to ginekolog.... aj kurcze mogłam tego tematu nie ruszać bo przez to znowu się będę martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... wróciłam właśnie od lekarza rodzinnego i no nie jest ok... wyniki do d... kreatynina dużo poniżej normy tak samo potas, chce mi sie ryczeć... przepisał mi jakiś lek slow mag ale poczekam do środy co na to ginekolog.... aj kurcze mogłam tego tematu nie ruszać bo przez to znowu się będę martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu kurcze nawet nie wiem co te wyniki oznaczaja:( trzymaj sie kochana moze to nic bardzo powaznego, cos Ci lekarz mowil jaki to ma wplyw na Twoje i dziecka zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem co zrobić dzisiaj na obiad. Na samą myśl, że mam zjeść coś ciepłego to mi się słabo robi :( Może macie jakiś pomysł na obiad w upalne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Basiu może mi coś Żyrafka na ten temat napisze, ale wszystko wskazuje na to, że mam chore nerki... a że jestem w ciąży to nie mogę przyjmować żadnych leków.... więcej pewnie powie ginekolog, bo mam w środę wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka ja w ciąży przechodziłam wodonercze i odmiedniczkowe zapalenie nerki i normalnie dostałam antybiotyk Agumentin doustnie + globulki dopochwowe z antybiotykiem + furagin. W ciąży można a nawet trzeba leczyć wszelkie zapalenia nerek bo są one bardzo niebezpieczne. Tak przynajmniej mój gin powiedział. Może Twój Tobie też przepisze antybiotyk? A Ty dlaczego uważasz że nie możesz brać żadnych leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak nie uwazam tak powiedzial internista. zobaczymy co powie ginekolog. Puchatku a jakie moga byc zagrozenia dla Dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mi gin powiedział o zagrożeniach dla nerki przede wszystkim, że w ciąży zapalenia się zdarzają ale nie wolno ich ignorować. Nie pytałam o zagrożenia dla dziecka ale jak ja miałam ponad 2800 bakterii w moczu a norma jest do 130 to chyba nie za dobrze też dla dzidzi jak takie bakterie są w organiźmie. Nie wnikałam w to za bardzo ale lekarz się przejął a nie należy on do panikarzy (zawsze mnie uspokajał) i potraktowałam całe leczenie bardzo poważnie. Teraz mam już dobre wyniki i dzisiaj mu je pokaże to pewnie się ucieszy. Będę miała też robione usg nerki żeby zobaczyć co z tym wodoneczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×