Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Stelka, nasz laptop jest stary i zepsuty, ale ekran jeszcze świeci i w sumie na upartego jeszcze można z niego korzystać. Powiedziałam mężowi, że może oddać go komuś kto pilnie potrzebuje "maszyny do pisania", bo już tylko do tego się nadaje, ale on uznał że zostawimy go Basi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam ze mam dobre stosunki z tesciowa i wszystko jej mowilam ale przekonalam sie ze ona jest dobra jak wlasnie wszystko wie i jest po jej mysli bo jesli jest inaczej to mnie obgaduje a nigdy nie powie mi wprost tylko komus innemu... tylko jak przekonac mojego meza do dystansu do niej tzn do minimalizacji pomocy i nie wciaganiu jej w nasze zycie... zaraz biore sie dalej za sprzatanie... najadlam sie batonow i mi niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mialam pelno odwiedzin i nie narzekam kazdy przyszedl na chwilke majka dostala sporo rzeczy ktore napewno nam sie przydadza i kase....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia na to nie ma szans:) mam przykład w rodzinie, mój kuzyn to maminsynek, bez mamusi ani rusz wszystko jej opowiada i się radzi jego żona ma już dość, ciągle sie kłócą i albo trzeba się do tego przyzwyczaić albo takiego faceta omijać z daleka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa ja też chcę kabap!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba w wekend sie wybierzemy póki jeszcze moge takie rzeczy pałaszować. Ja dziś na obioad robie spaghetti. Byłam po sos do mieska w sklepie , pewna ze ten kurier juz nie przydzie. A on przyszedl przed chwilką. Skubany jeden z 11 zrobiła się 14. Dobrze ze zdązyłąm wrócić :) Zyrafa ja mam jezyk niemowla w wersji elektronicznej moge podać linka.... Ale nic o dźwiekach..... Jakbyś mogła to poproszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn Asiu on nie jest do konca takim typowym mamisynkiem bo to w sumie ja wiecej jej mowilam niz on ale on uwaza ze nie powinnismy nic jej mowic bo ona nam pomaga tzn on uwaza ze jak mi sie cos nie podoba to ze nie jestem wdzieczna jej za pomoc, jak mu wczoraj powiedzialam o tej pomocy to powiedzial ze tylko do konca ciazy a pozniej nie chce ale wieczorem zaczal gadke ze sam sobie nie da rady i jesli nie chce pomocy jego mamy to bede musiala sama wiecej robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zrobie piersi kurczaka z jakimis warzywkami, ale to za pare godzin, bo i tak moj luby wraca o 7, a teraz wybaczcie ale czuje sie tak senna ze uderzam w drzemke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tesciowej to lepiej sie nie wypowiadac... nigdy moje dzieci nie dostaly od nich czegos szczegolnego ani do wozkow tez sie nie dokladali.... ale dla mnie to lepiej przyjmniej nie musze byc komus za cos wdzieczna sami wszystkiego sie dorobilismy... moja tesciowa wychodzi tak urodzenie sie dziecka-100zł, chrzciny -100zł, urodziny - drobny prezent wiecej okazji brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek a podasz mi przepis na pierogi ruskie? na ciasto i na farsz, tak na okolo 40 pierogow bo chce sprobowac swoich sil kiedys raz lepilam ale zajelo mi to 4 godziny i na dodatek bylo niezjadliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 dkg ziemniakow, 20 dkg twarogu, cebulke, pieprz , sol- to farsz 35 dkg maki przesiac, jajko , sol i troche wiecej niz pol szklanki wody ja daje cieplej wtedy ciasto jest mieksze... cienko rozwałkowac ciasto i wycinam szklanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem farsz doprawiam papryką czerwoną w proszku. Tylko wtedy są różowawe;-) A do ciasta nie daje jajka. Jakoś miękciejsze mi wychodzą bez. Sama woda, sól i mąka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka.... niestety w sprawie masci konskiej Ci nie pomoge...moze zadzwon do apteki i zapytaj czy mozesz stosowac bedac w ciazy.... Aska 1978.. witaj w klubie...ja tez jezdzilam rowerkiem do polowy 8 miesiaca.... ;)tylko,ze tutaj jest bezpieczniej prawie wszedzie sa sciezki rowerowe...wiec nie bylo "po wertepach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa dzieki :) Ja nie wiem jak działa ten dzwięk na dzieci ale książka dla mnie jest super :) Co prawda tylko przejrzałam ją pobieznie ale porady mimo iż pisane nie przez Polaka są dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja do ciasta na pierogi naprawdę bardzo polecam dodanie odrobinki oleju podczas wyrabiania, ciasto nigdy nie jest twarde. tylko mąka ciepła woda i szczypta soli i łyżka oleju:) spróbujcie i powiecie, że wychodzą super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek pytałam o kroplówkę na wywołanie porodu, pewnie nie doczytałaś.. czy u was w szpitalu za podanie się płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku a czy mozna pic kawe jak sie karmi piersia? kurcze mam jakies klucia tam wewnatrz... pewnie maly mnie uciska, zaraz koncze drugie danie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kebam - mniam mniam - ostatnio sama robię kupuję w makro Pity albo naleśniczki do kebabów, ustawiam na stoliczku w miseczkach już pokrojona sałatę, paprykę ogórki, pomidory, sos, piersi z kurczaka w kosteczkach opieczone na grill elektrycznym, zasiadamy z mężusiem i wcinamy aż nam się uszy trzęsą każdy robi takiego na jakiego ma ochotę ... mniam mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, ja Cie podziwiam,ze Ty masz czas na lepienie pierogów!!!! Twoje dzieci muszą być aniołkami. Mój starszy syn tak ryczał non stop jak go odkładałam do łóżeczka,że nie miałam czasu nic zrobić. Mam nadzieję,że drugi synek będzie spokojniejszy. Pocieszam sie,że on już w brzuchu jest dużo mniej ruchliwy niz starszy brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę piła kawę Ricore. Ma tylko 38% prawdziwej kawy, a smakuje bardzo dobrze. Najlepiej wypić zaraz po karmieniu, to do nastepnego karmienia większość kofeiny powinna juz zostać zmetabolizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania76 ja nie ucze dzieciakow na rekach, wiec mam spokoj majka ma byc albo w kolysce albo na rogalu... maz jest w domu wiec zajal sie a ja lepielam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie wiedzialam ze z kawa tak mozna:) czytalam kiedys ze pobudza dziecko jak sie karmi bo przedostaje sie kofeina do mleka.. kurcze tak mnie kluje ten brzuch ze chodzic nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×