Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aniabuu witaj, super ze z dzidzia wporzadku:) Angioletto ja tez sie zastanawiam jak to bedzie po porodzie:) czy bede ciagle monitorowala dziecko:) ale mnie spanie wzielo ale nie poloze sie bo znow bede sie w nocy meczyc z bezsennoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja kładłam roberta na boku żeby w razie ulanie nie zadławił się. do tego miałam uniesione łóżeczko do strony głowy też na wszelki wypadek żeby mały nie był na płasko całkiem. ja kupiłam już dla Allana strój na Halloween:) mam tylko nadzieję że nie będzie kolosem bo sie nie zmieści:( wiem że jestem szczęściarą bo wiem kiedy najpóźniej zobaczę małego ale tak na prawdę dowiemy się 10 czy przypadkiem nie udało mu się obrócić i wtedy też będę czekała jak wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek,jesli cie zameczam pytaniami to mnie ochrzań :p nie chce cie meczyc absolutnie.ale jestes tu teraz skarbnicą wiedzy :) ile najdluzej udaje ci sie pospac? mam wrazenie ze bedziemy wszystkie spac po 2-3h max miedzy karmieniami.mozna funkcjonowac po tak przerywanym śnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek milego spacerku!!!! Magdakate,dasz rade kochana.a co bys wolala? cc,czy zeby sie synek skierowal główką w dól jednak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max 3 godziny:) przewaznie jest to 2 godziny.... nie pytaj smialo nie ma problemu.... pisze z wami z mala na rekach, michas uklada puzzle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) kurcze perspektywa spania max 3h jest troche przerazająca :D:D:D no ale cóż ;) juz niec nie poradzimy na to :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje łóżeczko jest całkiem płaskie,ale skoro tak radzicie to podłoze jakąś cieniutką poduszeczke i kocyk od boku .tylko co z drugim bokiem :o 2 kocyki? po jednym z kazdej strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na dzis koncze bo maz jedzie ide szykowac obiadek:) za dziewczyny rozpakowujace sie trzymam kciuki:) mnie jutro nie bedzie caly dzien, moze wieczorkiem zagladne a jak nie to do poniedzialku:) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: już pogodziłam się z myślą o cesarce więc wolałabym cc i zobaczymy bo może wcześniej coś zacznie się dziać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz na poczatku ( u mnie str.8) mam napisane RECORD OF ALL ANTENATAL VISITS.i teraz tak,jest tam na całąstrone tabelka. najpierw jest data badania,potem tydzien ciazy,ulozenie dzieka i potem cos czego wlansie nie rozumie : FIFTHS PALPABLE-co to oznacza???????????????? ja mam w tej ramce od 34tyg dopiero cos wpisywane i jest to 3/5. ale nie wiem co to oznacza :o moze Ty wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na 8 str. jest important information na 10 mam antental visits i tu mam datę badania,tc, blood presure, urine, height of uterus, presenting part ir lie, relation to brim, heartbeat or activity, reports, coments, actions and plans. nie znalazłam nic co by przypominało twój wpis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znalazłam wpis w 34 tc 4/5 w rubryce relation to brim ale nie mam pojęcia o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znalazlam cosmoze razem dojdziemy do wniosku co to oznacza. otóż przeczytalam ze to ma cos wspólnego z tym jak gleboko dziecko wchodzi w miednice :o skala jest od 0/5 do 5/5 0/5 lub 1/5 oznacza głeboko osadzoną głowe w miednicy 5/5 free czyli pewnie jeszcze nie w miednicy :o a co mialas napisane na ost badaniiu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4/5 oznacza sitting on the pelvic brim 3/5 oznacza lover but most is still above the brim i teraz bądż tu mądry :o czy to dobrze jak sie zmienjsza czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z ogrodu! jestem wykończona:) z brzuchem teraz to nie lada wyczyn wyrywać chwasty.. Mało coś Was zostało na tej imprezce ja się myję i zaraz dołączę, muszę wyszorować swoje stopy bo strasznie zakurzone.. Aniabuu super że z Bejbikiem wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka i co ? boli cie chociaz brzucholek po tym rwaniu chwastow???? jakies skurczyki albo twardnienie|?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto na ostatniej wizycie u położnej mam wpisane ceph engaged i tyle bo na wizycie w szpitalu to nic nie wpisali tylko że mały jest główką w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia miałam ci odpisać że męża to w inny sposób powinnaś wykorzystać zamiast do przesadzania kwiatków:P ale jakoś zapomniałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ceph engaged oznacza dziecko w główką u dołu!!! jak ten maluch sie zdołał na samej koncówce obrócic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A boli troszkę dół brzuszka no i kręgosłupik.. ale Kochana ja od zawsze mówię,że ze mnie twarda baba to i Dzidzia się boi. dam ja jej szkołę za to że tyle muszę się namęczyć. dwa razy okna-mąż się śmieje, że to przez to że jedno zostało i wczoraj nie zdążyłam seks też był-3 podejścia schody kilka razy dziennie podobno kiedyś obowiązywała jakaś kolejka a teraz jak dobrze pójdzie znajdę się gdzieś w środku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam od Puchatka wiadomośc,że jak czegoś się dowie o Żyrafce i Ani to mi napisze. a ja oczywiście zaraz Wam.. Hej ale co tu takie pustki? zostałyśmy tylko we trzy.. cały tydzień wszystkie stękają i narzekają a dzisiaj na imprezy?? oj i Ruth też znikła.. Żartuję i pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka,ja nic juz nie robie-po ostatnim sprzataniu sie rozleniwilam.nawet na seksik nie mam ochoty. najchetniej to bym lezala i gapila sie w tv,bo widze ze dzidzie same sobie terminy wybieraja czasami odlegle od naszych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto widać położna się pomyliła bo czułabym że mały się przekręca a on dziwnie spokojny był przez cały tydzień. lekarka ze szpitala powiedziała że jak badała mnie macając brzuch to jej też wychodziło że mały jest główką w dół ale jak zaczęła szukać serduszka to znalazła je wysoko i dlatego zrobiła mi usg. jak słuchałam serduszka małego to ona bardzo często trafiała na łożysko i brzmiało to tak jak na badaniu u położnej więc możliwe że u położnej słyszałam zamiast serduszka łożysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×