Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola.pl

niezadowolenie z efektu koncowego, prosze o rade

Polecane posty

Gość karola.pl

ostatnio bylam u ortodonty i dowiedziałam sie ze za 1,5 miesiaca zdejmowany bedzie aparat, na tej ostatniej wyzycie doktor juz mi nie dociskala luku bo powiedziala ze wszystko juz jest ok. A ja na oko widze ze nie juest ok, mowilam to pani doktor, a ona swoje ze nic wiecej nie da sie zrobic. Dwojki mam jeszcze za bardzo do tylu wsuniete w porownaniu do jedynek. Prosze jakiegos specjaliste o rade, czy da sie cos z tym zrobic. Ja liczylam na inny efekt. Mialam wyrywane gorne dwie piatki i dolne dwie czworki, stłoczenie zebow, dwojki cofniete, trojki wysuniete do przodu. Prosze o pomoc. zdjecia: img252.imageshack.us/my.php?image=zeby1jr8.jpg img252.imageshack.us/my.php?image=zeby2aa3.jpg img252.imageshack.us/my.php?image=zeby3bu3.jpg img381.imageshack.us/my.php?image=zeby4oi3.jpg img381.imageshack.us/my.php?image=zeby5jm6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAGAN NA TWOJEJ
mi sie twoje zabki podobaja sama by chciala takie sa ladne czasami poprostu nie da sie zrobic tak jakbysmy tego chcialy ja bym musiala wiele ich wyrwac co pewnie nie bylo by tez jak bysmy chcialy ciesz sie ze masz ladny usmiech bo to co widzisz to juz taka psychoza twoja mala alej ak masz problem z tym idz do innego i zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×