Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

redrose76

samotny tata

Polecane posty

Gość Aleksandra___________
Dobra, jedna kończyna już schnie :P I po co komu manikiurzystka... Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra___________
żabcia... wyluzuj pośladki ;) Co Ty taka spięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wyluzowałam:) i jak tam Twoja paznokcie już pomalowane? chciałabym zobaczyć je na żywo ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra___________
Na takie okazje stawiam na klasykę, żadnych krzykliwych kolorów :) Doopy nie urywa ale ładnie to wygląda, naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra___________
Nie jest to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra___________
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra___________
Zła? Skąd takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra___________
Idę spać po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja36
Witajcie. Wczoraj już padłam zmęczona, a widzę, że jeszcze sobie miło pożartowałyście. I dobrze;-) Dziecię w przedszkolu, dziś mam urlop, to odbiorę ją trochę wcześniej. PS.Ja to sama nie umiem sobie frencha zrobić hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nasturcja nie pamiętam kiedy to moja córeczka, była w przedszkolu, wieki temu:) dzieci w przedszkolu są takie kochaniutkie, uwielbiam małe dzieci ale nastolatkowie też są fajni, tylko że już tak często się nie przytulają do mamusi:) moja córeczka jak była w przedszkolu, to pamiętam że często sadzałam ją na kolanach, przytulała się do mnie i cały czas mnie całowała i mówiła:" kocham Cię mamusiu" była wtedy taka słodka:) nawet jak czasami siedziałyśmy w przychodni, to przy wszystkich ludziach cały czas mnie całowała i mówiła: "kocham Cię" no moja mała była słodką przedszkolanką:) a Twoje dzieci nasturcjo też się tak przytulają do Ciebie?:) a co do french, to ja umiem sobie go sama zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja36
Żabciu moja mała teraz jest własnie taka kochana i dokładnie robi to samo, co Twoja jak była w jej wieku:) uwielbiam to. Albo jak powie ni stąd ni zowąd: "mamoo?" a ja na to "co córeczko?, a ona "kocham Cię" i mówi to takim słodkim głosikiem. A całuje też, nawet czasem po rękach hihi. Każdy wiek ma swój urok, Twoja to pewnie jest dla Ciebie kompanem do rozmów, dyskusji, możesz z nią iść do teatru , czy do kina. Też fajnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja36
Roberth38 chodziło Ci pewnie o ten French hihi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja36
Ja mam jedną córcię i raczej już nie przewiduję więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 4 :) i chciałbym jeszcze jedno, zawsze marzyłem o 5 dzieciaczków:) Ale to już tylko marzenie. Tak chodzi mi o te malowanie paznokci:) ja sobie nie maluję haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberth aż tyle chciałeś mieć dzieci? 5??? no, no podziwiam....Nasturcja, tak dzieciaczki w wieku przedszkolnym są cudowne:) potem zamieniają się w diabełki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja35
A z tego co wiem, to i Aleksandra i Żabcia też macie po jednym dziecku, podobnie jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja35
Żabcia, ten przedszkolaczek też nieraz jest i diabełkiem..;-) potrafi mnie wyprowadzić z równowagi nieźle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Nasturcjo ja mam tylko jedno dziecko i już mi wystarczy ha ha przedszkolaki na pewno dają popalić ale poczekaj aż będzie nastolatkiem, wtedy zobaczysz, że będziesz wspominać jakie były piękne czasy, gdy było małe ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra___________
Haaaaaaalooo... Jest tu ktoś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra___________
Nie ma. No to idę spać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra___________
FOCH! ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaininMan
Ja mam 23 lata i jestem samotnym ojcem. Poznalem taka jedna ponad roku temu, niestedy sie przejechalem na niej bo tylko imprezy w glowie. Na poczatku mowila o aborcji jednak ja sie na to nie zgodzilem, powiedziala ze dziecko odda itd. Na szczescie corcia jest ze mna i ma sie dobrze. Teraz mam sie dobrze, jestem intruktorem tenisa i moje zarobki siegaja nawet 15k miesiecznie wiec stac mnie na wszystko co jest potrzebne dla mnie i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RainMain jesteś bardzo młodym samotnym tatą:) ale gratulacje że tak odpowiedzialnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×