Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość Weronika

The Acords po prostu wymiatają!!! Bawiłam się przy ich muzyce na weselu kuzynki. Oczepiny bardzo kulturalnie prowadzone z dużą dozą  poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

eiffle 65 grają dobrze choc nie wiem czy gavry ponte nie ma zamówionych terminów ale jak wesele to raz sie ma w życiu, grają czad coooool muze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

Ja polecam zespół Aventus, młodzi ludzie fajnie grają ciekawie prowadzą zabawy, byłam na weselu i się świetnie wybawiłam:) mają chyba na facebooku profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uss
16 godzin temu, Gość karolina napisał:

Ja polecam zespół Aventus, młodzi ludzie fajnie grają ciekawie prowadzą zabawy, byłam na weselu i się świetnie wybawiłam:) mają chyba na facebooku profil

wystawiają fakturę, czy grają na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośść

Polecam Toffi Band ze Starachowic. Super kapela 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspekcja
2 minuty temu, Gość gośść napisał:

Polecam Toffi Band ze Starachowic. Super kapela 🙂

Płacą podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.08.2019 o 14:05, Gość inspekcja napisał:

Płacą podatki?

tak płacą...pewnie tak ale nie od grania;-) kapela porażka,byłem na weselu gdzie "grali" przerwy co 3 piosenki za stołami jakaś mordęga.i wypite towarzystwo.na pewno nie za te pieniązki które biorą.nie warto. za to zespół best - całkiem przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

zespół best - całkiem przyzwoicie.

ile bierzecie za wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość info napisał:

ile bierzecie za wesele?

nie wiem ile oni biora - bylem jako gosc gdzie grali nie wchodzilem w temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta

Zespół toffi jest fantastyczny. Mnóstwo dobrych przebojów i niebywały kontakt z publicznością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
Dnia 7.04.2018 o 20:09, Gość Tomek i Kasia napisał:

My Polecamy Zespół Concret grali u nas, bardzo fajnyt skład na zywo w 4-osoby. Graja przepięknie i jaka biesiada przy stoąłch, potrafią zachecić do zabawy a to jest dzis bardzo ważne i nie piją alkoholu!!! Mają swoją stronę ;wystarczy wpisać Zespół na wesele Concret Kielce.

Na pewno nie polecam zespolu Concret z/pod pod jedrzejowa. Grali u mnie 5 lat temu na weselu, pan (chyba jarek mial na imie) z zespolu taki cwaniak w dzien wesela, gdy juz zaczeli grac na sali zazyczyl sobie 500 zl wiecej niz bylo ustalone. Mimo iz mialam z nimi kontakt kilka dni przed weselem bo wybieralam utwor na pierwszy taniec, to wtedy o wyzszej kwocie nie wspomnial ani slowa. Twierdzil ze kupili jakis tam nowy sprzet itd, ale co mnie to obchodzi tak sie nie robi i oczywiscie odmowilam doplaty. Po polnocy duzo puszczali samej muzyki w tle zamiast grac, a jak goscie mieli jakies zyczenia co do utworu to tez nie chcieli zagrac bo juz to "grali". Nie tak wyobrazalam sobie tak zachwalajacy sie zespol grajacy muzyke na zywo. Jakbym wiedziala to wybralabym dj wodzireja. Zaluje ze nie znalazlam wczesniej komentarzy o tym ze w dniu slubu zyczyli sobie wiecej kasy a znalazlam takowe juz po fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
Dnia 12.06.2015 o 02:16, Gość gość napisał:

U mnie gral concret, śpiewali ladnie,szczegolnie wokalistka ma super glos ale nie polece zespolu ze względu na to ze zagrali 2 godz.i zażądali rozliczenia plus 500 zl wiecej jako ze tak maja w umowie ze jak umowa podpisana rok czy pol roku wcześniej to moga zadac jeszcze do 30% kwoty ustalonej!dodam ze rozmawialam z nimi kilka dni przed weselem,nie bylo o tym mowy. Zabaw oczepinowych żadnych oprócz rzucania welonem i krawatem. Śpiewali za dużo biesiady za malo mlodszych kawalkow mimo iż repertuar na stronie maja spory. No i wokalista zespolu,szef zespolu to taki cwaniaczek. Także pomimo iż cieszylam sie ze udalo mi sie z terminem i grali u mnie nie polece ich nikomu.

Dokladnie mialam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
Dnia 31.08.2019 o 18:26, Gość Ewa napisał:

Dokladnie mialam tak samo.

Bardzo mi przykro, że tak mieliście!! Serio, fdobrze, ze o tym napisaliście i p0rzestrzegacie innych. Takie zespoły nie powinny istnieć.

 

Kompletnym przeciwieństwem tego zespołu jest zespół, który grał na weselu mojej siostry, a zwie się ten zespół Toffi Band. Wyglądali REWELACYJNIE, Repertuar bardzo dobry i świetnie odśpiewany. W dodatku duzo konkursów oczepinowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq

to już lepiej nie robic wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Kapela Toffi Band!! Jestem kelnerką weselną i wiele wesel widziałam. Ten zespół bardzo dobrze gra. Widziałam ich trzy razy i ani razu ciała nie dali! Goście byli bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelner
20 godzin temu, Gość Katarzyna napisał:

Kapela Toffi Band!! Jestem kelnerką weselną i wiele wesel widziałam. Ten zespół bardzo dobrze gra. Widziałam ich trzy razy i ani razu ciała nie dali! Goście byli bardzo zadowoleni.

Kelnerka zna się na muzyce jak niedzwiedz na tańcu ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×