Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z zespołu 5 nad ranem :-) są z Jędrzejowa ale głównie grają właśnie w Kielcach! 5nadranem.pl facebook.com/5nadranem Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_W
Ja miałam okazję słyszeć na żywo zespół take cover (stronka chyba od adresem www.takecover.pl) ze śląska. Może to nie jest Świętokrzyskie ale ze względu na profesjonalizm i poziom muzyczny jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataPOMP
Jesli chodzi o zespół 5nadranem to owszem, grają ładnie, tylko repertuar... dla wyższych sfer :) Na jednym z przyjęć, na których ich słyszałam troszkę gwiazdorzyli. Piosenki - cóż, kiedy repertuar kilku lżejszych utworów się skonczył, nie było co grać. Szczytem była piosenka Nie będę Julią, którą chyba było słychać z 10km od budynku. Zespół piękny, zdolny, reprezentatywny, ale porównując przyjęcia, na których gra tradycyjny, polski, trochę mniej światowy, a trochę bardziej swojski zespół i sala pęka w szwach, a 5 nadranem i przy co drugiej piosence sala świeci pustkami, to chyba cos nie tak. Jeśli nie wyobrażasz sobie, aby na Twoim weselu brzmiały utwory typu disco polo to zespół dla Ciebie! Jeśli nie, to szukajcie czegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poirytowany gość
Byłem ostatnio jako gość na weselu, na ktorym gral zespol FORTE. Nie polecam nikomu! Co prawda grali w miare tanecznie i znosnie dla ucha, ale przyjechali bez kompletnego sprzetu, nie prowadzili gosci (para mloda musiala organizowac czas na powitanie, zyczenia, toast), robili sobie zdecydowanie za dlugie przerwy i ogolnie wygladalo na to, ze przyjechali sie goscic zamiast grac a poza tym niejednokrotnie goscie podczas ich przerw podspiewywali a zadnemu nie chcialo sie ruszyc tylka za stoly! widzialem, ze byli o to proszeni a mimo to, siedzieli sobie dalej. Czy za to placi sie zespolom jakby nie patrzec nie male pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecamy Państwu niepowtarzalne auto NESTOR BARON do ślubu i na inne okazje. Samochód jest 5 osobowy, posiada skórzaną tapicerkę, felgi szprychowe oraz liczne elementy chromowane. Składany dach i ogrzewanie umożliwiają komfortową przejażdżkę również w czasie niepogody. Przejazd tym samochodem sprawi, że Państwa uroczystość pozostanie na długo w pamięci uczestników. Zajmuję się też Fotografią Ślubną za połączenie usługi fotograficznej z usługą wynajęciem samochodu RABAT 200 złotych moje zdjęcia można zobaczyć na http://fotografdurlik.kielce.pl/ https://www.youtube.com/watch?v=L9O3z96dzuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita122
U nas na weselu grał zespół RETRO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośać
Zespół RETRO . Świetni, młodzi i pełni pozytywnej energii członkowie zespołu fantastycznie zabawiali naszych gości. Gorąco polecam ! to ich strona : http://zespolretro.weebly.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaP_
Zespół RETRO - słyszałam o tym zespole same dobre opinie. Są z Kielc, ale bardziej znani są w okolicach Krakowa, Miechowa itd. Moja koleżanka była na weselu, na którym grali właśnie w Miechowie i była baaaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam zespół muzyczny Vivat z Sandomierza - według mojej opinii nieprofesjonalni i niekompetentni!! Dwa tygodnie przed ślubem okazało się że Pan- członek zespołu z którym rozmawiałam nie zapisał terminu ślubu który był przekładany pół roku wcześniej i zespół zarządał wpłaty drugiej zaliczki bo poprzednia została rozdana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam wasze opinie i przemyślenia. Co widzę to forum tylko na reklanme. Po moim wpisie zobaczycie ile będzie komentarzy negatywnych. !! Na rynku macie wiele zespołów muzycznych. Są Ci którzy wiedzą co robią i Ci którzy odwalają fuszerę. Jeśli w składzie jest mniej niż 4 osoby i wam napiszą, że grają 100% live, to wielka ściema. Perkusja, bas, gitara solowa, klawisz, nie mówię o wokalach, lub innych instrumentach. Jak tego nie ma to nie ma 100 % live. Idzie na próbę tych reklamujących się zespołów i poproście, żeby się wyłączyły poszczególne instrumenty w kolejnych utworach, bez uprzedzenia jakie. W trakcie grania. Wtedy macie pewność czy jest 100% live. Poza tym niech wam dadzą umowę z pieczarka i rachunkiem, bo macie do tego prawo, gdyż świadczą usługę, a wam się należy rachunek za usługę. Jeśli do tego nie dojdzie to znaczy że nie są wiarygodni . Nie polecam żadnego zespołu, bo to jest sprawa gustu, a Ci co to robią, to bazują na waszej naiwności podając się, za osoby , które gdzieś kiedyś były na weselu takiego a nie innego zespołu. Pomyślnie i sami zdecydujcie. Nie podpierajcie się reklamą zespołów na tym forum. Poświęćcie trochę czasu i znajdzie ten jedyny zespół, nie pierwszy lepszy, bo wesele macie "raz w życiu". Pozdrawiam wszystkie zespoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za literówki, ale mem nadzieję, że zrozumienie przesłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty piszesz gościu nieraz zespół 2 osobowy zrobi lepsza robote i lepiej zabawi gości niz ten szescio osobowy ilosc osob nieznaczy czy sie umie bawić gości i ma sie pojęcie o prowadzeniu wesela bawią za stołami a tam chyba nieda sie grac z ,,dyskietki"i napewno jest na żywo a to że na scenie ktos wykorzystuje zdobycze techniki i idzie do przodu nieznaczy żeby go krytykował jakis zacofany ,,grojek" tłukący sie w tradycyjne bebny tak że nieda sie filmu z wesela nakręcić,wesele to nie koncert!widze że ci się strasznie ,,żółć ulała" niemasz pewnie biedaku roboty i siedzisz i puszesz bzdury na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikogo niepoleca tylko się reklamuje każda dobra opinia to napewno reklama:)no bo jak inaczej może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polecamy Fox z okolic Opatowa fajnie grają i niedrogo robia robotę za stołami my znalezlismy ich na planujemy wesele niezałujemy i polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym dowiedzieć się czy ktos był na weselu gdzie grał zespół concret? Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie czy u kogoś w ciągu ostatnich dwóch lat gral zespół Comapol? Jakie macie opinie na ich temat, jak graja, zabawiają gości? Bardzo prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bardzo proszę o informacje o zespole comapol, mozre grali u kogoś ostatnio i mógłby się podzielić spostrzeżeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam zespół ,,MEWA" ksiądz dwie k..wy reszta śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
zespol LI-DER z Rudek, chłopaki wymiataja(za stolami nie maja sobie rownych) i wiedza jak sie prowadzi wesele. Na plycie milo ich posluchac a nie jak innych trzeba sie wsluchiwac co graja. na Youtube jest filmik jak graja pierwszy taniec podroz do gwiazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie gral concret, śpiewali ladnie,szczegolnie wokalistka ma super glos ale nie polece zespolu ze względu na to ze zagrali 2 godz.i zażądali rozliczenia plus 500 zl wiecej jako ze tak maja w umowie ze jak umowa podpisana rok czy pol roku wcześniej to moga zadac jeszcze do 30% kwoty ustalonej!dodam ze rozmawialam z nimi kilka dni przed weselem,nie bylo o tym mowy. Zabaw oczepinowych żadnych oprócz rzucania welonem i krawatem. Śpiewali za dużo biesiady za malo mlodszych kawalkow mimo iż repertuar na stronie maja spory. No i wokalista zespolu,szef zespolu to taki cwaniaczek. Także pomimo iż cieszylam sie ze udalo mi sie z terminem i grali u mnie nie polece ich nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a macie może namiary na chłopaków LIDER z rudków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo tego zespołu z Rudek z ciekawości weszłem posłuchać:) to raczej do niektórych dobrych i na pewnym poziomie zespołów to nawet zabardzo nieda się porównywać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma nr telefonu albo jakiś kol wiek kontakt do tego zespoły Azyl bardzo potrzebujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam wszystkim zespół GÓRALE NIZINNI, grali u nas na weselu. Bardzo mili ludzie, wzięli pod uwagę wszystkie nasze prośby. Nie robią długich przerw, prowadzą fajne, kulturalne zabawy. Co najważniejsze, wszyscy goście świetnie się bawili i bardzo chwalili zespół za oryginalne brzmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Izba Przyjęć to naprawdę bardzo dobry i profesjonalny zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×