Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość wwe45654
No, no, genialnie polecacie swoje własne zespoły, może oprócz podawania stron podacie od razu numer telefonu (jeden zespół już podał) haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator123
Witam, ten gość nade mną lepiej niech nie wypisuje, jeśli stać go tylko na takie komentarze. Gdzie się tylko da, to rozsławia sam siebie i wypisuje pozytywne komentarze samemu sobie, za każdym razem po innym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikus
Witam! czy słyszał ktoś coś o zespole tequila z okolic Piekoszowa??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika L
U mnie gral zespol vanilia. www.zespolvanilia.pl Goście do tej pory wspominaja. NIgdy bym nie wziela innego zespolu. A w dodatku nie cenią sie jak na swoje umiejętności. Zawodostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim :d Słuchajcie ja zdecydowanie polecam zespół Gratis z Kielc! Mają naprawdę dobre brzmienie, świetny wokal i potrafią fenomenalnie rozkręcić nawet najnudniejszą imprezę :P Także mogę śmiało ich polecić - słyszałam na zywo na weselu u mojej siostry ciotecznej i wiem jedno, że wszyscy goście weselni nie zależnie od wielu dobrze się bawili. Zostawiam informacje ---> www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Gratis-Kielce.html i jeszcze raz poooolecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratis byl u mojej kolezanki, bylam na wielu weselach ale taka kaszanke odstawili że szok. przerwy bardzo często i długie, ogólnie jakoś nie umieli rozruszac towarzystwa, Nie polecam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex1990
Zespołu Gratis - to nawet gratis bym nie wzięła na imprezę!! Grali u mojej znajomej na weselu. Totalna Porażka! Lecą z Midów i Mp3, a udają wielkich muzyków! Pani, która niby "gra" na klawiszach, nie ma pojęcia o graniu na tymże instrumencie. Co z tego, że nawet w miarę śpiewają, jak ludziom ciemnotę wciskają, nawet sporo piją. Nie Polecam wogóle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyyyyykant
Sam gram i śpiewam, co prawda na razie tylko dla siebie ale myślę o zespole, więc trochę sie znam na tym wszystkim i polecam zespół SEGER z Chmielnika. Wokalistka super głos, Mąż wokalistki również pięknie śpiewa, w dodatku organista. Na poprawinach grali we dwójkę i to wystarczająco i też było super. Do znalezienia na necie. Drugi zespół który bym polecił to zespół RYTMIX klawisze, sax, gitara i wokalistka plus oczywiście piekne głosy panów. Zespół godny polecenia.(nie sugerować się zbytnio nagraniami na necie). Pan klawiszowiec to również organista z pieknym głosem. Jeśli tylko organista z waszej parafii się zgodzi (i ksiądz) to polecam pana Kamila z Segeru i pana Łukasza z Rytmixu na oprawę mszy. Kolejny zespół to MAXI MUSIC. Też zespół godny polecenia na wesele. Że tak powiem, liderzy tych trzech zespołów grali kiedyś, ten z tym a ten z tamtym więc porozchodzili się i potworzyli super zespoły z których ja tez kiedys byc może będę wybierał. Polecam także zespół z troche innej okolicy, bo z Limanowej, zespół TERAZ MY. Góralsko - weselny zespół. Zagrają polke 2:00 minuty i się wie że to była polka a nie jak nie które zespoły grają po 6 minut by Cię wykończyć. w sobotę byłem na weselu gdzie grał zespół Li-der. Dla mało wymagających zespół ok. Biesiada przy stołach super obgrana. smieszne przygrywki i super zabawa. Troche długie przerwy ale to idzie wpisać w umowę. Zapomniałbym o zespole ALVARO. Również Limanowa. Też super grają. Wszystkie polecane zespoły do znalezienia w internecie. Blisko tego tematu jest oprawa VIDEO. I tu polecam firmę MILART STUDIO z Buska. Pełna profeska. Młodzi z talentem i dobrym sprzętem. Foto? Wild Studio. Młody utalentowany chłopak który uchwyci wszystko co najwazneijsze. Portfolio do zobaczenia na stronie internetowej. Foto też z buska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artemis z Rykoszyna super zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka1987
Polecam Zespół GREEN z Kielc. Młodzi kulturalni ludzie. Maja szeroki repertuar. Potrafią zabawić gości i grają przy stołach. Na żywo grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia i Jacek
Polecamy wszystkim zespół Górale Nizinni! Grają świetnie! Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi naszego wesela. Wszyscy świetnie się bawili i chwalili zespół :) Zabawa na weselu była prowadzona mega profesjonalnie, zespół wziął pod uwagę wszystkie ustalenia. Bardzo dziękujemy za super imprezę, żałujemy tylko że tak szybko minęło ;) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola i Tomek
Witam, chcielismy sie wypowiedziec na temat zespolu Azyl, dawna nazwa joker! Graja na terenie swietokrzyskiego, nie maja strony www ale z czystym sumieniem mozna ich POLECIC!! Mistrzostwo swiata! Goscie z parkietu nie schodzili, grali wszystko!!! I polke i wspolczesne przeboje.. no rewelacja. Z wesela zespol wyszedl ok 6..przygrywali jeszcze przy stole mlodych. Dziekujemy zespolowi.. i oby tak dalej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich:)! Kto może coś powiedzieć o Zespole muzycznym Forte oraz Retro z Kielc? Każdy komentarz i opinie, informacje mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seventy88 mogę prosić o namiar na zespół comapol??? jaka cena? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Comapol 511201622 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na YouTube są filmiki i maja swoją stronę internetową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zespolu concret poniewaz po 2h grania na weselu u mojej siostry zazyczyli sobie 500 zl wiecej niż mieli umówione, mimo iż siostra kontaktowala sie z nimi parę dni wcześniej w sprawie muzyki nic nie wspomnieli,chcieli ja postawic przed faktem dokonanym. Oczywiscie siostra odmowila i dala kwotę na ktora sie umówili na początku ale niesmak pozostal. Do tego oczepiny byly bardzo ubogie,2 konkursy i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótko i na temat, ile charakterów tyle opinii. Nie chce żeby to zabrzmiało pretensjonalnie, ale posiadam 25lat w zawodzie muzyk. Skończyłem rozrywkę w Katowicach. Czyli że zawodowy jestem. Ale koniec przechwałek, obserwuje zespoły na różnych imprezach. Godne polecenia zespoły przy których bawiłem się z moją żoną bez zażenowania, to ( NOVI, I ZESPÓŁ GALANT Z KIELC ) Zespół Novi profeska ale zapracowali sobie na ten poziom. A w zespole Galant zmienił się perkusista, napisze pan perkusista, dla czego tak , a no moi drodzy bo to jeden z naprawdę zacnych perkusistów młodego pokolenia muzyki rozrywkowej. dowiedziałem się od znajomego w końcu też muzyk że zasilił ich szeregi. Wspaniały równy perkusista, a jako człowiek skromny i pokorny. TYCH ELEMENTARNY ZALET WIELU WIELU MUZYKÓW NIE POSIADA. Pozdrawiam tych którzy się na nich zdecydują i tych którzy im zazdroszczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poślubna Gosia  Paweł
My polecamy wypróbowany Zespół Concret. Grają fantastycznie, również za stołami potrafią nieźle gości rozbawić. I co ważne wszystko grają na Żywo, do tego piękne wokale. Mają swoją stronę www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scatmann
Ja polecam Fox z okolic Opatowa tel.668261778 jak graja możecie posłuchac na planujemy wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Galant ! Świetni ludzie, cudowny głos wokalistki, zabawa przy ich muzyce jest świetna. Grali oni na moim weselu byłam bardzo zadowolona. Gorąco polecam :) Podam kontakt: 728-366-987.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer66
Profesjonalną oprawę muzyczną, oświetlenie, konferansjerkę oferuje grupa Clubbers Band – www.clubbersband.pl . Grali u mnie na weselu, a jakiś czas później byłem na sylwestrze, gdzie też występowali. Zawsze trzymają poziom, nie starają się pracować na pół gwizdka, tylko dają z siebie sto procent mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Polecałbym kontakt z zespołem pana Cezarego, ze strony www.clubbersband.pl . Potrafią złapać kontakt z ludźmi, świetnie animują różne zabawy, tworzą super atmosferę, taką typowo weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
galant nie reklamuj sie tak bo i tak ci nic z tego nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×