Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość gość
Zajrzyj sobie na tę stronę – www.morton.pl Na pewno nie zawiodą Twoich oczekiwań. Potrafią rozbawić nawet największego ponuraka. Na parkiecie gości jest pełno. Wiem co mówię, bo bawiłam się na jednym weselu na którym grali. Zespół godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół www.morton.pl jest jak dla mnie świetny. Mają w sobie tyle pozytywnej energii, że nogi aż same rwą się do tańca. Pani Monika śpiewa czysto, naprawdę przyjemnie jej się słucha. No i kolejną zaletą jest to, że mają bardzo dobre nagłośnienie i oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra ściema z tym mortonem a jeszcze trzeba umiec bawić za stoami i znac przyspiwki z gór swietokrzyskich ,,łoloboga co sie stalo" itd. i tiakie zespoły polegają w butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na wesele gorąco polecam Zespół Gratis z Kielc! Grali u moje przyjaciółki i było super! Dużo informacji i opinii o nich znajdziesz na www.oprawa.gdziewesele.pl/swietokrzyskie/Zespol-DJ/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijając wątek na temat ZESPÓŁU RETRO z Kielc Pawła Pakuły NIE POLECAM - miałam okazję przekonać się na żywo. Podejście bardzo olewające, jakby grali na przymus. Pani śpiewała fatalnie, albo nie było jej wcale słychać albo pojedyncze słowa z fałszem. Miałam wrażenie jakby ktoś ich wziął z ulicy. Wracając do Pani, będąc na scenie bardziej przejmowała się swoimi włosami niż śpiewem bo cały czas je poprawiała, prócz tego częste gapienie się w telefon. Według mnie orkiestra powinna umieć grać, śpiewać, rozbawić ludzi, a tu zero inicjatywy. Repertuar był nudny, a prosząc by coś zaśpiewali, mówili, że nie znają lub odwracali się na pięcie. Jak dla mnie najgorszy zespół muzyczny. Na weselu i na poprawinach grali te same piosenki. Robiąc przerwy, ludzie z nudów sami zaczynali śpiewać przy stołach, a oni nadal ''odpoczywali''. W ofercie piszą o zabawie przy stołach, niestety takiej nie było bo zagrali tylko gorzko i kto się w styczniu urodził. W dodatku Pan Paweł podczas 'zabawy' na parkiecie wulgarnie się do mnie odezwał. Uważają się za niezastąpionych, i z klasą, a słoma z butów wystaje. TRAGEDIA, może i kiedyś bardziej się starali ale na chwilę obecną - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o zespole MAX ze Smykowa? Mają grać na moim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej slyszal ktos zespol toffi bend ze Starachowic pomoze ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na nowootwarte kieleckie forum weselne - weselewkielcach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia19870000
A ja polecam zespół AUDYT z Masłowa grali u mnie w rodzinie 3 wesela i na prawdę grają świetnie, już nie mówiąc za stołami, dla nas bajka. przed weselem świetny kontakt, wszystko ustalone tak jak miało byc tak było. nie pamiętam już imion wszystkich ale ich szef ma michał na imię super gość, super wokal śpiewa jak góral :))) perkusista wymiata, młodzi chce im się grać, widać i czuć to było. oczepiny super ogółem na prawdę same plusy od nas wzięli 3500 za dwa dni więc super. Pozdrawiam Gośka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaPe
Ja miałam wesele w okolicy Tych i zamówiłam zespół muzyczny PartyBand. Według mnie to bardzo utalentowana i przyjazna ekipa :) Pani Ewelina ma piękny głos a Pan od saksofonu to po prostu cudo ! To były moje najlepsze chwile w życiu a i goście chwalili sobie ten zespół http://www.partyband.com.pl/ . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam zespół Maxxx Band z okolic starachowic. MUZYKA w 100% n żywo. Fajne chłopaki i chyba nie znajdziecie takiej jakości w takiej cenie . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek1989
Hej! Czy grał u kogoś zespół Maxxx Band lub bawiliście się na weselu przy tym zespole??? Podzielcie się wspomnieniami. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespoły -weselne.pl woj.świetokrzyskie tam znajdziecie najlepsze zespoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oktan Band - będziecie na maksa zadowoleni, ja nie pamiętam lepszego wesela i nikt nie narzekał na ich profesjonalność, na prawdę staneli na wysokosci zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka dobrego zespołu polecam zespół Fiesta z Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW ŚLUBNYCH NA : Moje wielkie, polskie wesele! 29-30 lipca 2017 (sobota niedziela) Osada Średniowieczna gm. Bieliny Sobota: 12.00-22.00 („Wesele”) Niedziela: 11.00-22.00 („Poprawiny”) Osoby zainteresowane stoiskiem handlowym lub reklamowo - promocyjnym proszone są o kontakt tel.41 345 39 30 881 956 999 e-mail: biuro@kumanteam.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Night Light zespół na wesele Lublin i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toffi Band
Toffi Band Starachowice zapraszamy do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wi tam, Ktoś byl na weselu gdzie grali : Vanilia band z kielc lub anex z górna? Poproszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić na www.gdziewesele.pl Masz tab bardzo duży wybór fajnych zespołów i dj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×