Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość Katamynka
Jeżeli zależy wam na tym aby wasi goście dobrze spędzili czas i super się bawili, to wybierzcie jakiegoś DJ. Na naszej imprazie był Maciej Wilkanowski z www.djmw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZESPOL LAKOMY BAND - nie polecam, swietnie graja i swietnie bawia gosci ale sa u mnie skresleni za wokaliste ktory pije za duzo alkoholu i co najgorsze chodzi za dziewczynami po pokojach hotelowych! nie wiadomo czy za innymi skarbami sie tez nie rozglada! bylam ostatnio na weselu sama swiadkiem jak dobijal sie do mojego pokoju a pozniej do pokoi kolezanek! Dla mnie jest to skandaliczne zachowanie i wszystkie inne plusy zostaly od razu zamazane, co jeszcze jak juz goscie sa pijani to co 10 min robia przerwy.. wiec nie polecam a wrecz przecwnie mam nadzieje ze kiedys go ktos nauczy rozumu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina8778
Ja byłam na weselu, gdzie grał zespół show time z kielc. Bawiłam się do rana, co u mnie sie rzadko zdarza bo jakoś specjalnie towarzyska nie jestem. Fajne piosenki, krótkie przerwy, oczepiny prowadzone z klasą i smakiem, uprzejmość, profesjonalność. Na prawde fajny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zespół System Band. W lipcu byłam na weselu na którym grali i naprawdę było wspaniale,doskonale dobrany repertuar,krótkie przerwy,biesiada za stołami z saksofonem,doskonałe prowadzenie zabaw i te wokale czyste i wyważone,bardzo podobali się gościom. www.systemband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zwrocic uwage i zajrzec na zespol Wymiatacze. Dotra tez do kielc na wesele wiec nie ma z tym najmniejszego problemu. Najwieksza zaleta jest cena do jakosci. Bardzo tanio w bardzo dobrym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość65342576
Dobry band jaki spotkałem to showtime z kielc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat już trochę stary, ale postanowiłam podzielić się z Wami opinią na temat zespołu Balans, który grał u mnie na weselu dwa tygodnie temu. Polecam ich wszystkim, bo są REWELACYJNI! Grają pod gości i dla gości. Bacznie obserwują czy w danym momencie zagrać coś szybszego, czy coś wolniejszego. Grają też na życzenie i cały czas są uprzejmi i uśmiechnięci. Mieć ich na weselu to było dla nas zaszczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek i Kasia
My Polecamy Zespół Concret grali u nas, bardzo fajnyt skład na zywo w 4-osoby. Graja przepięknie i jaka biesiada przy stoąłch, potrafią zachecić do zabawy a to jest dzis bardzo ważne i nie piją alkoholu!!! Mają swoją stronę ;wystarczy wpisać Zespół na wesele Concret Kielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balans - jedyny i niepowtarzalny! Wspaniały na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się najbardziej Balans podoba. Czasem chodze na wesela, to trochę widzę zespołów, Balans widziałam dwa razy i za każdym razem było świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odstąpienia termin 25.05.2019 zespołu Vanilia Band Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy było to pytanie znacie może jakiegoś dobrego DJ-a z Kielc lub okolic na poprawiny :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena7742
Niestety nie jestem w stanie polecić nikogo ze świętokrzyskiego, ale za to z mazowieckiego jak najbardziej. Jest to zespół no to gramy, z którym już wielokrotnie się spotkałam na różnych imprezach. Przyznam, że już niedługo spotkamy się na moim weselu i już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mogę zarekomendować zespoł Balans. Dojeżdżają w każdy rejon polski, więc i na świętokrzyskie dojadą. MoŻecie brać ich w ciemno i nie będziecie żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula255
show time show time show time! najlepsi! polecam kasia <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balans na wesele idealni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej ktoś wspomniał Balans i przyznaję, że są świetni. Wesele na którym byłem bardzo fajnie poprowadzili. Oczepiny, biesiada przy stole...to wszystko było i to na super poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wszystkich zespołów, co tu są wymienione, to Balans najlepszy. Uwierzcie. wiem co mówię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiadam, że dj na wesele lepszy niż zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele

Jeśli chodzi o dobry zespół, który poprowadzi wesele marzeń to z pewnością można pistawić na zespół The Acords z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna

Balans wymiata. To super zespół na każdą okazję. Muzykę mają w sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

też bawiłam sie przy dźwiękach zespołu Balans. Wiem, że maja mało terminów o ile w ogóle mają, bo sa swietni po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Polecam The Acords z Ostrowca - sprawdziliśmy ich na naszym weselu i byli niezawodni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

The Acords z Ostrowca są najlepsi nie tylko w okolicy, ale na całym świecie. oni po prostu żyją po to zeby grać i  grają po to, żeby żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarianLubań283

Sprawdź The Acords, Ostrowiec. Poprowadzili mi imprezę w sposób niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Widzę, że nie tylko ja jestem fanem zespołu The Acords 🙂 Są na prawdę świetni. Fajna muzyka i aranżacje utworów. Zaproszeni goście na 100% nie będą się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×