Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość gość
zespół KAMEYRON z Jędrzejowa, ktoś może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Concret = Konkret. Tyle w temacie ode mnie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można posłuchać Concret na żywo, jakieś andrzejki albo sylwester?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,potrzebuje aktualnych opinii o zespole MIX MUSIC BAND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół Łakomy BAND, fajne granie i kapitalne prowadzenie wesela. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Wanted, są świetni! zagrali u nas w październiku 2013 i jesteśmy za-chwy-ce-ni! :) mają bardzo szeroki repertuar, przekrój chyba przez wszystko, co może przyjść do głowy, a do tego potrafili na bieżąco dopasować się do naszych Gości!! I co było chyba najfajniejsze to, że Goście ciągle tańczyli !!! parkiet nigdy nie był pusty! To był genialny pomysł, że właśnie ich wybraliśmy na nasze wesele:) bo nawet nie wyobrażałam sobie, że może być tak fajnie! dziękiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym się bała takiego pseudo zespołu jak Heaven, wiem co odwalili u kuzynki -brak słów Dlatego na swoją uroczystość zaprosiliśmy zespół z pod Kielc i jesteśmy mega zadowoleni. Pełna kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy słyszeliście coś o zespole Azyl z kielc? byli u kogoś z forumowiczów na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć czy ktoś wie coś na temat zespołu Concord?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowa
Hej :) Czy był ktoś z Was na wesleu gdzie grał zespół LI-DER z Rudek??? Bardzo zależy mi na opinii tych, którzy byli i słyszeli Panów na żywo. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam bardzo zespol IMPULS z Suchedniowa chlopaki daj czadu na maxxxa :) podaje nr kontaktowy 505-582-706 e-mail zespolimpols0@interia.pl dostepne tez maja demo na youtube , wpiszcie laski tylko nazwe zepol impuls z suchedniowa :) piszcie bo warto nie pozalujecie !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś był na weselu z udziałem zespołu Extra Band?? Co o nich sądzicie??Potrafią zabawić gości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mógłby mi ktoś powiedzieć o zespole z Korczyna ?? nie pamiętam nazwy i nie mogę ich znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespol Serwis z Daleszyc. Grali na moim weselu we wrzesniu i spelnili nasze ooczekiwania. Pelna kultura, nie pija, swietnie bawia gosci. Graja kazdy rodzaj muzyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_CK
U mnie na weselu w Kielcach grał zespół The dreams i jestem z mężem bardzo zadowolona. Zabawiali ludzi do rana, każdy z gości też ich chwalił, rok później grali u męża siostry i też było ekstra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o zespole AZYL z kielc?prosze was bardzo o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111
Odnośnie Zespołu The Dreams - Jak ten zespół mógł grać u kogokolwiek na weselu?? Dopiero przecież powstał, pierwszą imprezą jaką zagrał był Sylwester, po czym ze składu odszedł Klawiszowiec!Chyba ktoś tu ściemnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Jak zespół the dreams mógł grać od dawna na weselach? Skoro pierwszą imprezę zagrali w tym roku na Sylwestrze 2013/2014 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allinnka
Co do zespołu Azyl grali u mojego brata w sierpniu fajnie grają i bawią, u nas towarzystwo było zadowolone. Brat z bratową wzięli ich z polecenia i nie żałowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia_CK1
do gosc111 Nie wiem jak mógł grać ale u nas The Dreams grał w 2011 a u szwagierki w 2012 i jesteśmy bardzo zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alinnka a powiedz mi długie robili przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allinnka
Do edek1 Przerwy były akurat i nie były za długie. Grają bardzo dużo piosenek dynamicznych jeśli tak to można ująć, ale nie mówię, że do kołysania nic nie grają bo te wolen tez były spoko. U brata była awaria prądu na weselu ale oni nie siedzieli tylko walczyli za stołami tzn. grali :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi ulzyło. Bo mamy ten zespół z polecenia a w necie nic nie ma na ich temat, a o innych zespołach miliony komentarzy i mają swoje strony. Także moge oddychać z ulgą ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 1989 g
Witam. Mogę polecić Zespół GREEN z Kielc. U mnie na weselu w sierpniu 2013 grał Zespół GREEN z Kielc. Spełnił moje wszystkie oczekiwania. Grają każdy rodzaj muzyki, począwszy od znanych polskich hitów poprzez disco polo aż po najnowsze utwory. 100% na żywo, 5osób w składzie. Grają wyprowadzenie z domu oraz fajnie zabawiają gości przy stołach. Naprawdę Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Artemis z Rykoszyna ,fajnie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja goraco polecam zesl Vanillia. Bylam na dwoch imprezach granych przez nich. Genialnie grali i zabawiali gosci. Ich strona to www.zespolvanilia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina i adrian
Zespół AZYL gorąco polecamy :) Dziękujemy za wspaniałe wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×