Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość samotnicaaaaaa
Ewulka a skąd dokładniej jestes jesli mozna wiedziec :) ? Bo ja tez mieszkam godz od Poznania i tak na marginesie to tez Ewa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jak.... pewnie jestes młodsza... mnie naprawde wydaje sie,ze juz tak bedzie zawsze,ze w moim wieku nie ma szans na odmiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last minute
witam wieczorem przeczytałam Wasze dzisiejsze wpisy i coz ja sama... bez partnera także ale ze nie lubie swiat to nie odczuwam pustki. Nie mam ochoty na skoki z okna. Raczej chcialbym nie dostawac glupich zyczen, wiekszosc oczywiscie nieszczerych, takich samych usmiechow. Chcialbym zeby byl wzglad na takie osoby i w tv lub radio byl choc jeden kanal ktorych bzdurnych melodi nie nadaje, i film bez zwiazku z tym swietem. mam choinke w domu jak cale swieta i ja organizuje mama.jak dla mnie to szopka do kwadratu,a le coz robiedobra mine i siadam z nimi przy stole choc obiecalam sobie,ze w tym roku nie przelamie sie oplatkiem z osobami ktore mnie zranily,nie mam ochoty ani na wybaczanie ani na udawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam te wszystkie posty to mysle ze nam wszystkim przydałaby sie ogromna porcja prozacu zeby sie ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last minute
mysle,ze to zwykle chodzi o brak partnera cobysmy nie mowili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktważny 👄👄 o to mi chodziło, tez znalazłam ten utworek ale jak wkleiłam go na kafe niestety nie można było go otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, przyłączam się do was. Też mi smutno, faceta brak, a znajomi to sporadycznie, zwlaszcza jesli czegos chcą. A poza tym to kiszka, ale w sumie jestem samotnicą. Z wielkiej wsi Wawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letarg
hejas co tam u was słuchać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
zadzwonilam do kolegi z zyczenia, ktorego bardzo lubie (lubilam?) i chyba to byl wielki blad, bo ogolnie mialam wrazenie, ze nie jest zachwycony moim telefonem. jestem idiotka:O qrwa, nawet z facetami-kolegami nie umiem postepowac. zal po prostu:O :( nie cierpie swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last minute
miles away jaka idiotka?? PRZESTAN! idiota jest gosc, do ktorego zadzwonilas,wg mnie za bardzo sie przejelas,nie warto zwlaszcza facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miles nie martw się tym tak bardzo... chciałaś dobrze no ale... ja chciałbym ogłosić wszystkim że żadnych życzeń nie chce ale jak to zrobić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ale ja zadzwonilam tez przy okazji zeby zapytac co u niego itp.:O ee tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last minute
moim zdaniem ani jedno ani drugie nie jest madre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
no nic ide spac.. ludzie sa dziwi i rozni:] nikt wazny> daj spokoj:) zycie jest piekne. mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
🖐️ kochani ja tylko na chwilke tu zajrzalam zaraz ide spac dzis mam zly dzien i chce aby sie jzu skonczyl mam mega dola:( chce tylko zlozyc wam wszystkim zyczenia wesolych swiat , nadziei na lepsze jutro milosci i spelnienia marzen buzka i do zobaczenia pojawie sie po swietach ...chyba ze mi sie bedzie nudzic hehe 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewka mam nadzieje że nudów nie będzie no i do po świętach. zdrowych spokojnych 🌻 a Ania jest fajną dziewczyną 🌻 i nie smutaj koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
chyba w takich malych chwilach, jak np. dzis kiedy ubralam choinke (1. raz w zyciu sama zupelnie ja ubralam) i bylam z siebie dumna:P szkoda ze takich chwil jest malo i one trwaja bardzo krotko:( zycze wszystkim zdrowych i spokojnych swiat:) ja tu bede zagladala, wiec jesli ktos bedzie mial ochote na pogawedke to tu wieczorem zawsze zajrzec, meldujcie sie tylko ewentualnie kiedy tez bedziecie to bedzie mozna sobie popisac:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeee
a komu tak smutno? 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeee
a rodzinka? :) dobrze, że chociaż oni jeszcze są... a w ogóle ja też nie mam znajomych :O ani chłopaka... wczoraj pierwszy raz wyszłam z domu od tygodnia :O wiem, żałosne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktważny witam Cię 🌼, pomyślałes o mnie przy dzieleniu opłatkiem. Czy moze wczoraj ściemniałeś pisząc że tak uczynisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×