Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Hej Tusi J. 🌻 Pomyślałem o Tobie nie jesten metowym ściemniaczem. O innych tez pomyśłałem bo jest tu kilka osób z którymi warto spądzić czas. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
hallo jest tam kto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem , podczytuje :D tylko ja \'\'obca\'\' ( w sensie nieznana Wam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp-30-->witam:) a ja CIę już spotkałem pare razy na różnych topikach:) dzieki że isę odezwałaś:) 🌻 Tusi łe ar ju? jak wświęta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
melduje sie, i jakby co, zajrze tu o 22:) mam nadzieje ze ktos sie pojawi i poklikamy:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
mp-30 witaj:) nieraz czytam Twoje wypowiedzi, jestes tu dosc rozpoznawalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ja sie melduje jakby co.. ja tu zagladalam kazdego dnia, ale nikogo nie moglam nigdy zastac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
hello bede mowic do siebie a co tam:) swieta mi zlecialy zarlosnie:P objadlam sie oczywiscie (znow bede snula marzenia o odchudzaniu i nic z tego nie wyjdzie;)) ale mam dobry humor dzis ogolnie. jutro ide z kumpelkami na piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
kurde ale mam pecha ciagle trafiam na taki czas kiedy nie ma nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
witaj nikt wazny..:) jak Tobie minely swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
przykro mi:( wiem jak to jest kiedy sie liczy na zaproszenie do kogos, a jak sie okazuje nie mozna na te osobe liczyc:/ ja w sumie wigilie mialam smutna, nie chce sie rozpisywac ale ogolnie wyszlo ze spedzilam ja sama. troche nawet poplakalam. wczorajszy i dzisiejszy dzien troche lepsze byly.. niktwazny77 co powiesz na to:)? http://www.youtube.com/watch?v=IC6_YU737-8&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie mnie nikt nie pytał o święta itp. ale dla podtrzymania topiku, bo coś cisza nastała opowiem :P [dwa dni z nikim nie rozmawiałam, to chociaż tu wygadam się;)] Wigilia - było super, chociaż nie przepadam za składaniem sobie nawzajem życzeń, bo to krępujące i takie sztuczne. Ale przeżyłam. Byłam u rodziców + siostra z mężem i dzieckiem + jej męża brat ( w sumie nie wiem dlaczego On był u moich rodziców a nie u swojej rodziny ... chyba coś Mu rodziny pomyliły się ;) więc było gwarnie. Najadłam się pyszności, że hoho Nawet odśpiewaliśmy wszystkie kolędy. Jak sąsiedzi to słyszeli to pewnie do dzisiaj ich boli głowa ;) Wczoraj i dzisiaj siedzę w domu. Oglądałam filmy :) I o dziwo nie jest mi aż tak smutno. Już częściej dołowałam się w weekendy niż w te święta. Zanudziłam Was więc uciekam. Miłego wieczoru i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pewne osoby mówiły że zdzwonimy się po wigili na jakąś kawuche albo coś no i na mówieniu się skończyło:( A nutka fajna:) teledysk też i ta pani sympatycznie wyglądała:) przykro mi że popłakałaś ale już lepiej prawda??:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
hehe mp-30 w zadnym razie nie zanudzilas, fajna mialas wigilie, zazdroszcze nitk wazny> dzieki, chcialam jakis ladny kawalek zapodac;) juz jest lepiej zgadza sie. :) ale dobrze ze te swieta sie juz koncza..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp-30---> swkoczyła i wyskoczyła:) ale fajnie ze miałas udane święta. Miles tak masz racje mogłuby się już skończyć tzn. już się kończą powoli ale to wolne jak dla mnie to zadugie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miles away - Trzeba było mówić, że będziesz sama, zaprosiłabym Cię. Mojej mamie jedna osoba więcej albo mniej nie robi różnicy. A nawet ucieszyłaby się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
mp-30:D hehe no nie bylam sama cialem ale duchem jak najbardziej:( ale dziekuje:) kochana jestes:D niktwazny > za dlugie to wolne, zdecydowanie.. potem jeszcze sylwester i nowy rok ehhhh ale dosc smecenia:) idzie nowy rok, z nim nowe mozliwosci, wiele za nami ale chyba jeszcze wiecej przed nami, jak sadzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nowy rok przyniesie tyle że bez pracy zostaje bo firma się zamyka i jeszcze tylko w poniediałem idę a co dalej to nie wiem. mam nadzieje że będie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
bedzie bedzie:) bedziemy sie tu wspierac wzajemnie:P:) juz ja o to zadbam :classic_cool: nie ma ze topik umrze:D ja wam mowie ze jeszcze tu kiedys slubu sie czyjegos doczekamy albo co najmniej zareczyn;):D i niejedno czyjess szczescie nas tu ucieszy:) meluzyny, autorki w ogole nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie widać nikogo:( Ewka będie po świętach z tego co pamietam... Ślub powiadasz... mnie już to nie czeka niestety przynajmniej kościelny a reszta... się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
:) wazne zeby szczesliwym byc.. slub sam w sobie to nie jest sprawa pierwszorzedna raczej.. chociaz kazdy ma prawo sadzic inaczej. troche oczywiscie przesadzilam;) ale no i tak uwazam, ze samo to ze tutaj tworzymy jakas tam spolecznosc i sobie tak piszemy to juz jest wiele. i zawsze razniej:) nikt wazny to "77" to rok Twojego urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie tak sobie popisać i zagladać na ten topik:) tylko jak nie ma żadnej wiadomości i nie ma komu odpisać to wiadomo:( tak 77 to rok urodzenia. stary już jestem pozdrawiam moją koleżankę AnieD 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
hehe no ja to mialam w swieta.. pisalam i jak ktos mi odp . to wiele godzin po mnie;) i tak o sie mijalismy. ja 88. ale sie czuje jak dekadentka..:O pewnie ze milo jak sie tak pisze i ktos odpisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×