Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

ja nie liczyłem że ktoś tu będie i coś napisze:) i tak niewiele osób było na kafe. ehhh fajnie masz... 20 latek kiedy to było... A jak masz na imie? jeśli możesz napisac oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
sylwia a Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''tak 77 to rok urodzenia. stary już jestem'' Potwierdzam, staaaary już jesteś :D Jak taki staruszek dotarł do komputera? Chyba tylko dreptając małymi kroczkami i to przy użyciu laski. I jak Ty biedny widzisz te wszystkie literki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ja te jego uwage n/t jego wieku akurat pominelam gluchym milczeniem facet jest mlodziutki a pitoli jak potluczony z ta staroscia;) mp-30 > Przemo nasz lupe chyba ma:D niktwazny-Przemku milo Cie poznac:) z jakich czesci PL jestescie oboje? mp-30 i niktwazny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiecie ciężko było sie dostac do kompa bo dywan wysoki a nogi już nie te hehehe:) ja wlkp:)))))) sorki ale miałem telefon i musiałem pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak miło ze ktoś podobnie jak ja ma problem z zaśnieciem:P Tak sie przejadłam że brzuch mi pęka, zaraz cały monitor usyfię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktważny kto o tej porze do Ciebie dzwoni, podejrzana sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miles away - Ja jestem z zachodniopomorskiego, ale nie mów nikomu :D i teraz już naprawdę idę spać. Wprawdzie jutro wolne, ale ze mnie jest straszny śpioch. Dobranoc wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
hehe to moze do Ciebie sir sie bede zwracac:P bo to tak nie wypada na Ty:P;) ja tez mam brzuch jak balon.. bylam na spacerze chyba z 1,5 h i co to dalo? nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
mp-30 - dobranoc:) zachodniopomorskie to blisko mnie:D mnie masz po swojej prawej jesli patrzec na mape;D czyli pomorskieeee:P ale tez nie mow nikomu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusi---> był taki czas że przeglądałem różne blogi i pomagałem ludziom rozmową przynajmniej się starałem i niedawno poznałem dziewczyne która wróciłą z anglii bo mąż ją zdradzał. okazało sie że jest w ciąży. nie ma w Polsce znajomych i że tak powiem jestem chyba jedyną osobą która ją rozumie no i jeszcze je siostra. i tak sobie dzwonimy do siebie czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, no to jesteś usprawiedliwiony. tez chyba zaraz położe sie spać, za duzo wrażen jak na dzisiejszy dzień. Pokłoóciłam sie dzisiaj z babcią, jest starszną egoistkai myśli że zawsze mam rację i kazdy będzie robił tak jak ona uważa. Ale nie ze mną te numery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilkę znów zostane sam tutaj:( a babcie takie są (niektóre) ja już nie mam żadnej ale całe szczęście były spoko i zawsze miło je wspominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
wow to faktycznie dziewczyna sie nacierpiala;/ fajnie ze z nia pogadales:) wsparcia drugiej osoby nigdy za wiele:) dobranoc tusi:)🖐️ spij dobrze. dobrze ze bronilas swojej racji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
niktwazny77> nie pekaj jeszcze ja troszke na posterunku potrwam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ja swojej babci niestety zaadnej nie pamietam, bo juz nie zyly jak ja sie urodzilam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie pomagać i lubię czuć się potrzebny:) a wiem że jej jestem ja narazie i zawsze mam dla niej czas:) dzięki że zostaniesz jeszcze troszkę:) 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze dobrze dogadywałam sie z babcią, ale od czasu kiedy mama była w szpitalu nie moge jej strawić. J est zbyt bezpośrednia, brak jej taktu wygaduje bzdury, eh duzo mogłabym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie myśli sobie że to co mówi jest dobre i zawsze bedzie tak jak ona chce ale nie myśli przy tym o innych Tusi 🌻 będzie dobrze zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
Tusi wszystkiego dobrego dla mamy🌻 zeby wrocil do zdrowia szybko:) a babcie jak babcie.. maja jakies tam swoje przezycia, swiatopoglady... generalnie chyba wiekszosc z nich mysli ze wszystko wie najlepiej. a brak taktu? z tym spotykam sie niestety nie tylko u starszych pan. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi byc dobrze, jeszcze pozna moją prawdziwą twarz. Wiekowa juz jestem i nie dam jej satysfakcji jeżdżenia po ludziach Dobra spadam spać oczy mi sie zamykaja 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa J. 🌻 :) fajnie że wpadłaś i spedziłąś tu troszkę czasu:) fajna z Ciebie kobietka:) słodkich snów życzę i spokojnej nocy:) Dobranoc:) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
przepraszam Tusi, przykro mi, nie wiedzialam:( :* zycze duzo sily, duzo optymizmu. obys na swojej drodze spotykala wylacznie zyczliwych, dobrych ludzi. spij slodko🌻 niktwazny77>Ty tez juz uciekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smutaj J. masz Aniołka stróża nad sobą. wiem że łatwo się pisze ale na pewno nie jesteś sama z tym:) mam nadzieje że kiedyś zdradzisz mi tą drugą literkę swojego imienia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×