Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

last minute postawisz flachę to możesz z nami siedzieć:P Ewulka ok spoko moze mi uda sie znaleźć. zapodaj jakis kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
juz nie mam pomyslu na nowe kawalki hehe nastepnym razem jak uslyszysz ta piosenke na rmf fm wejdz szybko na ich strone wtedy sie wyswietla tytul piosenki ktora jest grana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakak
kolo krakowa....male miasteczko...kiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja juz uciekam spac mi sie chce 💤 bede jutro mam nadzieje ze wy tez buzka 😘 cmoczki w kroczki 😘 dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ide spac zaraz:P jestem mega zmeczona dzisiejsza pogonia po miescie:] 🖐️ dobranoc wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez znikam 🖐️ niktważny zostaj sam :Pnie wypij wszystkiego dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość last minute
flaszka zawsze sie znajdzie, wazne zeby bylo z kim pic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
:* miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
jestem jestem a Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
.. and he's gone:P helloo:) ja tu jestem:)🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
mam nadzieje ze bylo tasty:P ja dzisiaj podzeram dorsza :P bylam dzis w markecie po pare rzeczy i po prostu malo nie nakrzyczalam na jakas swieta krowe:P doszlam do wniosku ze ludzie tak chodza jak i jezdza. po prostu zal:P i nie moge sie doczekac az bedzie po swietach:) niktwazny jaka pogoda i Ciebie? u mnie swieci sloneczko. ale widze ze tez nastroj masz dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
ehhh... wypadłam z obiegu całkowicie... jak i w życiu tak i na cafe, taki mój los widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam samopoczucie jak autorka topicu , ratunku!! dobrze ze na użalanie sie nad soba sie nie umiera bo już dawno by mnie nie bylo , no własnie czy to dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? tak sobie tu zajrzałam... mam znajomych, nie mam od pol roku partnera i zastanawiam sie - zwłaszcza w tym przedświatecznym okresie- moze to z nami jest cos nie tak? Mnie brak takich spontanicznych znajomych, którzy wpoadna na kawe nie z tego ni z owego,zadzwonia od tak, zapytac co słychac... teraz jest szczególnie kiepsko-kazdy zaganiany przed światami,maja swoje sprawy, swoje rodziny... uważam sie za sympatyczna i lojalna osobe- bardzo kontaktowa... ale mam juz serdecznie dosc dbania o kontakty, wydawania nieludzkich pieniedzy na rachunki telefoniczne... ja wydzwaniam, prosze o spotkania... ale nikt mnie nie prosi o spotkanie, nieczesto ktos zadzwoni zapytac o nastrój...Zaczełam sie wiec powaznie zastanawiac co jest ze mna nie tak.... a moze to kwestia duzego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko ja nie mam pratnera od lutego 14 zeby bylo smieszniej ,moze to kwestia tego ze nie umiemy sie odnależc w rzeczywistosci jako samotne osoby ,ja nie umiem byc sama a ten okres przedswiateczny teraz to tak dobija osoby samotne ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotne mam na mysli tzw. singli bo znajomych mam i przyjaciółki i przyjaciol ale czegos innego mi brakuje do szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez- świata tylko z mama bo nie mam żadnej rodziny, ale za to mam 33 lata i chęć skakania z okna w takie dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam taka ochote , co sie dzieje w mojej głowie wszystkie wspomnienia plany nadzieje wszystko to jest czescia mnie mojej tozsamosci a wszyscy mowia zeby zapomniec ruszyc do przodu jak pytam sie jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×