Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

hehehehe a to Ci sięudało J.....a :) ale to mało mówi :( skoro nie chcesz to nie nalegam już dziś:) spytam jutro:) zmykaj bo się nie wyśpisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
to ja chyba jakas mega prostolinijna jestem skoro bez szemrania od razu powiedzialam jak sie nazywam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
nie poszlam tylko sie komputer zacial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
:> jestes tam jeszcze, czy uznawszy ze poszlam, choc nie poszlam, sam poszedles;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem złościwośc żaczy przydatnych:) I tak lubię Tusi:) nawet jeśli nie powie:) ale mam nadzieje że długo nie będę musiał pytac:) a jaśli powie że nigdy nie wyjawi to trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Czy znajdzie się jeszcze jedno miejsce ? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
kazdy decyduje sam, ile chce zeby o nim wiedzieli inni, tu faktycznie anonimowosc jest jednak iluzoryczna w pewnym sensie;] ze mna to jest tak tutaj, ze teroetycznie po temacie topiku tu nie pasuje. bo i niby nie siedze calymi dniami sama w domu, mam znajomych.. ale w kazdej z historii tutaj opisanych znajduje kawalek siebie jakby. poza tym tyle tu fajnych, cieplych ludzi, nawet jesli sie z nimi rozmawia tylko wirtualnie, prawda, niktwazny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
jasne, m.t ;* witaj witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi;) a co do tych miłych ludzi....podczytuję, niewiele się udzielam jednak mało tu osób zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Niektórych nawet żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj m.t:) Tak S. masz racje. na początku jak zacząłem tu przebywac to różnie myslałem o tym forum czytając wypowiedzi palantów i jakiś pustych dziewczyn. ale znalazło się kilka osób wartych poznania i poświęcenia czasu na rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
fajnie ze wpadles/wpadlas bo wlasciwie ja juz odpadam dzisiaj:( przeliczylam sie z silami.. niktwazny77> dobranoc:* spij dobrze, mam nadzieje ze w koncu sie kiedys mi uda troche dluzej z Toba pogadac m.t >> Tobie rowniez dobranoc 🌻 dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc śpij z Aniołkami;) Niktważny no to mamy chwilę sam na sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ja tu siedze juz pare lat w sumie, ale raczej jako obserwator, nigdy nie figurowalam tutaj jakos jakas wazna kafeteryjna osobistosc, co by ja kazdy rozpoznawal;P jesli sie udzielalam to w poradach krotkich, docelowych, w topikach, ow ktorych chodzilo nie o dluzsze pogawedki, ale bardziej konkretne pytania. ot tyle. czasem sama opisywalam jakis swoj problem ale rzadko, bo wiadomo-podszywy, kpiny niektorych kafeteriowiczow, ktorzy nie maja nic lepszego niz komus dojebac;] niektorych az zal, zgadza sie:) :* pa jutro tu zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jedyna rozpoznawana osobistością to Komiczne...jest niemalże wszędzie;) Podziwiam go za podzielność uwagi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Miles:) zaśpiewałbym Ci kołysanke ale mam chrypkę:) żarcik:) Miłej i spokojnej nocki:** papa a ja tez powoli do wyrka bedę się zbierał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt...a tak dzielnie się trzymałeś i co się stało co to za nagłe odpływy sił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np. widziałem kilka osób z tego forum i pisnie o tutejszych pasztety itd. nie jest prawdą bo kobietki naprawde piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siły może nie opadły, ale jutro w poznaniu jest coś dość ważnego i trzeba zbierać siły by wytrwać i pofotografować troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakieś szczegóły?;) No ja pasztetem na pewno nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem ;) Z resztą chyba w całym moim 23letnim życiu zdażyło widzieć mi się kilka pasztetów;) W każdej kobiecie, no prawie...można znaleść cos ładnego. Kobiety z reguły sa ładne...są tylko zaniedbane kobiety....no i te pasztetowe wyjątki;) Fotografia to Twoje hobby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie te zaniedbane o pasztety (chyba) albo zwłaszcza te... kazdy ma inny gust :) A fotografuje troche ale tylko amatorsko i nic specjalnego. Kapiel była a teraz czas do wyra:) Do miłego i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktosiu ja jestem ale tylko na chwilę, musze zrobić pranie i poprzerabiać kilka ciuchów. Troche mi to zajmie. Do zobaczenia wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
niktwazny77>>> nie mialabym nic przeciwko gdybys mi te kolysanke zanucil;) ale spalam dobrze tak czy siak:D ja sie melduje, co prawda nie bedzie mnie wieczorem, bo ide z kolezankami na impreze;) tusi, m.t >>:) dla was wszystkich 👄🖐️:D milego wieczoru:) odezwe sie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×