Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość czarna_noc
ale jak widać popisanie tutaj też nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooo
ja tez, na studia nie mam pieniedzy, a prace szukam ale zadnej fajnej narazie nie znalazłam, czasami spotykam sie ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
no to jeśli czasami spotykasz się ze znajomymi, to jednak wychodzisz z domu i masz znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
no mam ale tylko w weekendy, w tygodni kazdy albo pracuje albo na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
no to nie tak źle, chyba większość ludzi ma czas tylko w weekendy, gorzej jak każdy dzień wygląda tak samo, bez różnicy, bo zawsze w domu i zawsze samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam raz jeszcze tutaj wiekszosc wypowiadających sie to chyba wiek studencki ja mam to juz za soba,niestety nie zdązyłam załozyc rodzinki tak jak moi znajomi i teraz nie mam z kim wychodzic a takei nasiadówki i gadanie o obiadkach to mnie jakos mało bawią a tu lubie czasami poklikac bo moge się posmiac,porozmawiac i zapominam o tym co mnie dreczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 mi się rodzinka nie udała i też sam sobie ciągle siedze troszkę na kafe troszkę na glogach itd. mam nowy hit noworoczny chcesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pokaz co tam masz dzieki za kwiatka ;) moj ulubiony :D skąd wiedziales jakie lubie ?;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
ja juz po wieku studenckim, wtedy przynajmniej na zajęciach bylo z kim pogadać, a teraz to nie mam nawet takich znajomych, co o tych "obiadkach" mozna by było, zawsze lepsze to niz samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna noc a ty czemu w pomaranczach jak nick mowi zes czarna :P niktwazny :D:D:D cos ty mu zapodał chcesz zebym słuch straciła :P moze mi sie jeszcze przydac kiedys dlatego nie wysłucham tego do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tak co roku sobie wmawiam ze moze cos sie zmieni :P ciekawe ile to jeszcze potrwac moze , przeciez nic nie trwa wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
nikt ważny - nawzajem :) ale że jestem czarna, to czarno to widzę... bo jak miałoby się zmienić? nie wierzę w cuda :( Meluzyna - bo może fajne podszywy poprawia mi humor :D a na serio - jakoś nie chcę mi się czernić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to niecierpie podszywów mało który mnie bawi niktważny77 jak bedziesz sie gdzies wybieral na impreze to weż nas ze sobą :) mnie i czarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
ja też nie lubię podszywów, ale chciałam jakoś dowcipnie odpisac :P a lubicie imprezy? bo j szczerze mówiąc wole kameralne grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innego wyjscia nie ma trzeba sie zawziąc i niepalic począkti katorga ale pozniej o ile lzej sie oddycha mmmmm... no to szkoda ze z imprezy nici a ja juz kiecke szykowalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie totalnie glosne i długie imprezy to mnie juz nudzą zdązyłam sie na takich wyszalec ale samych wyjsc mi brakuje zeby pogadac przy piwku albo innym czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też raczej kameralnie. za tłumami nie przepadam i wolę porozmawiać z ludzmi którzy lubią słuchać i rozumieją co sie do nich mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek-mały
hej ja mam rodzine tzn męża ,dziecko i też jestem cholernie samotna ech........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×