Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

oooooooooooooo rany jakie cudenko? i co nie wyrywasz kobiet na takiego slodziaka ?:D:D a porady :D:D:D:D super musze je zachowac i jak mi sie trafi kiedys mąz to mu to puszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz gdyby to było większe i z blachy z napisem BMW to pewnie lepszy haczyk by był:) raczej spoglądaja na nią i sobie idą bo pan nie tak atrakcyjny:) a porady to wiesz tak po kilku latach małżeństwa by sie nie spłoszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby wszyscy tych rad posłuchali to po 10latach mielibysmy totalny niz demograficzny :D:D ze stratami w ludnosci nie do odrobienia i sexmisja by nie pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha dobre:) nie wiem czy czytałać tutaj tematy o związkach ale na to samo by wyszło gdyby forumowicze ich słuhali bo niektóre porady to tylko zostaw go i do sądy po alimenty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek-mały
moja córcia ma 12 lat a ten psiak zeczywiscie słodki ,ja mam pinczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam te tematy owszem niektrzy bardzo szybko oceniają ludzi i sytuacje a przeciez tutaj nie da sie przedstawic dokladnie problemu , tylko zaalarmowac w jakis sposób no i ta wiedza ludzi o współzyciu i ogolnie o ciele to jest tragikomedia ale forum fajne bardzo zywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz mała kobietka się z niej robi:) ehhh ja chyba sie nie doczekam dzieciaczka choć bardzo kocham dzieci... a jakiego kolory masz pinczerka?? też są fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poważne sprawy i problemy nie da się pomóc pisaniem.i problem też trudno opisać bo nawet nie można go przedstawić w taki sposób by wszysty jednakowo odebrali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje jesli na temat odpowiadaja powżne osoby które mają zamiar pomóc i przedstawić jakieś rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o no patrz jak znikam to Ty sie pojawiasz :D:D lecę juz spac, dobrej nocki moze jeszcze kiedys pogadamy bo milo sie gawędzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
poodnoszę :) a co autorka zamilkła? miłej niedzieli wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czarna:) 🌻 autorka już wczoraj zagineła. również życzę miłej i słonecznej niedzieli takiej jak w Poznaniu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
u mnie plucha, ale nie przeszkadza mi to, skoro siedzę w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwiej jest założyć topik niż robić fote:) czerwona a nie wiem... czarna u mnie śnieg nie padał ani desz więc nawet nieźle jest jak na tą pore roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
u mnie nieźle śnieg napadał przedwczoraj, ale mokro do dziś, jednak nie narzekam, szczerze mówiąc, to wolę zimę niż lato :) zimowe mrozy nie są mi straszne, tylko lodowiska się boję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwiej jest założyć topik niż robić fote czerwona a nie wiem. i tu sie z toba nie zgodze :P fote robisz to pstrykasz z palca tylko raz :P zakładajac topik tych ruchów masz juz wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wolisz zime to może jakiś spacer?? zawsze lepsze to niż w domku siedzieś:) może spotkasz kogoś do pogadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×