Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

witam🖐️ pewnie juz sobie wszyscy poszliscie :o a ja dopiero wróciłam i mialam chęc wypic kawkę w waszym towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w polsce to nie mozliwe zaraz o chorobe psychiczną by podejzewali bo u nas tylko wariat ma prawo sie usmiechac do obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ale kiedys zauwazylam jedną rzecz jak idzie młoda kobieta i sie usmiecha do facetów to ok jak sie usmiecha do kobiet to tez niezle ale juz cos nie tak,ale jak idzie kobieta kolo50 i sie usmiecha to jak nic wariatka :D:D:D straszne ze tak u nas sie ludzi postrzega ja uwielbiam sie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ja tez uwielbiam sie smiac, ale czasem to juz smiech przez lzy, bo czlowiek sobie uswiadamia jakie szczescie maja inni, a ktorego nie ma on sam. niemniej, wiem ze sa inni, ktorzy maja JESZCZE gorzej. ale to mala i marna pociecha.. bo nie jestem wielbicielka Schadenfreude.. jak ktos ma gorzej ode mnie to jeszcze bardziej mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miles away---> nie smutaj już kiedyś musi być lepiej. wiem że łatwo się pisze... A jak wam niedziele zleciała?? Miłego wieczoru życzę:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
witam kochani mi tez juz mija niedziela jutro biore sie ostro za przygotowania potraw do swiat srode musze miec wolna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ja to zupelnie nie jestem przygotowana do tych swiąt rano startuje do sklepow po prezenty moze ominę tłok i kolejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
w tym roku sie wycwanilam i wszystko zrobie przed tak zeby w srode nie biegac jzu nic nie robic tylko odgrzac potrawy przygotowac sie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ogolnie tonie czuje atmosfery swiat w tym roku nie mam ochoty na nie i mam nadzieje ze szybko mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja we wtorek cały dzien bede gniotla tone pierogów :D:D:D mam sporą rodzinke dobrze ze robimy taką zrzute na stól i kazdy cos od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko obawiam jednego:o kolejnych pytan : kiedy kogos przyprowadzisz? poznasz? wyjdziesz kiedys za mąz? ...:o masakra musze sobie przygotowac jakies sprytne odpowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja mam to samo te glupie pytania kiedy wreszcie ale ja juz mamtekst co ich mam nadzieje zatka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
jeszcze sie taki nie narodzil co by mi w lozku dogodzil hehe oby sie po tym zaklali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki jakie tematy hihi:) a ja już dawno nie czuje klimatu świąt.. a co do tych partnerów to wezcie ze sobą manekiny i może przestaną pytania zadawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty niktwazny to dopiero by sie zaczeło :ze zdesperowana , ze jej odbija, ze teraz to juz tylko kwestia czasu jak trafi w kaftan ... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
hehe trzeba sobie jakos radzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja tam wole zywego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×