Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

wiesz co ja to zadnych nicoretów nie bralam polazłam zaraz na silownie i wszystko wyrzucalam z siebie tam i wode pilam jak smok + słonecznik tony slonecznika :D:D:D do tej pory worze zawsze w samochodzie paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek-mały
znajomi żyją swoim życiem zresztą wszyscy sie porozjezdzali po świecie gdzieś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkąd nie palę to mam zachcianki na jedzenie jak kobieta w ciąży:) ale jak narazie waga w miejscu:) smuteczku--> samotność w zriążku to nic przyjemniego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuteczek ale ty masz przynajmniej meza a ja za cos takiego oddalabym 10lat wychodzenia z domu i wszystkich znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zeby ta waga nie szla w gore to tą silownie sobie zapodałam a przy okazji zajęcie jakies i nie myslalam o fajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
ale całkowita samotność jest nie do zniesienia... człowiek nie jest do tego stworzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
nie można, człowiek tylko dziwaczeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ty tak zdziwaczalas ze mimo ze czarna to pomaranczowa 🖐️ sorki taki zarcik :P mysle ze sie nie pogniewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek-mały
ale mż mnie nie rozumie ......a ja nie potrafie sie przed nim wygadać ...bo bedzie sie wyśmiewał ze mnie...jestem strasznie zamknięta w sobie nawet koleżance nie zaufałabym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuteczek jak to 'nawet kolezance" ja nie mam kolezanek ktorym sie wygaduje bo baba ma w naturze zawisc i jak jej kolezanka powie ze cos ją trapi to jedyną reakcją bedzie mysl " dobrze jej tak i jak fajnie ze to nie mnie spotyka" czemu nie mozesz z męzem pogadac ? jesli sie nadal kochacie to nie sądze by sie z ciebie smial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
Meluzyna - nie no, nie mam o co się pogniewać :) ale na serio - jak czasem całe dnie z nikim nie rozmawiam, to naprawdę już się czuję jak dziwoląg, nie wiem, mam wrażenie, że się nie nadaje do kontaktu z ludźmi... Smuteczek - mnie też nikt nie rozumie, ale fajnie byłby mieć kogos, do kogo można usta otworzyć... ja już uciekam spać, pa wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niktważny77 widzisz bez faceta to nawet rozmowa na forum nie idzie a co dopiero o zyciu w pojedynke mowic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek-mały
ok.może przesadzam poprostu straszną handrę mam ostatnio,a z męża cięsze sie fajnie że go mam nie wyobrażam sobie życia jako singiel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuteczek-mały
czy wy tu tak zawsze sobie rozmawiacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tu od czasu do czasu zagladam ale czesciej na erotyczny bo tam to boki mozna zrywac co ludzie wypisują tutaj to troszke kazdy swoje smutki wylewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×