Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Gość miles away
przepraszam za literowki.. dziewczyny gdyby nie impreza u laski z roku to bym tez siedziala w domq i pila.. do lustra. no albo ewentualnie z dwiema kumpelami, ktore jak ja nie maja szczescia do facetow;/ nie wiem co za czasy nadeszly... z ta praca mam nadzieje ze Wam sie kochane tez ulozy i znajdzie sie i dla was🌻 jakas ciekawa propozycja co do muzyki. mi tez pomaga, bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
to ja ci opowiem swoja historie z facetem to bylo za granica wyjechalam tam zarobic on spodobal mi sie od razui jak sie pozniej okazalo ku mojej radosci z wzajemnoscia imprezy spotkanie pocalunki plany on namaiwalmnie zebym i w tym roku sie pojawila wtedy bedzioemy razem mowil mojej kochanej przyjaciolce ze zrobi wszystko jak tylko sie pojawie zebysmy byli razem wiec ja po tylu niepowodzeniach pomyslalam sobie ze to moja szansa bylam strasznie w nim zakochana i dopiero teraz jakos mi przechodzi zrezygnowalam z pracy ze studfiow w polsce i pojechalam tam i co widze>???????? jego i jego dziewczyne!!!!!!!!!!!!!!!!razem 😭 on sie caly speszyl na moj widok ja unikalam jego on chyba i mnie tez schudlam 8 kg z nerwow zero apetytu wymioty leki uspokajajace wrocilam do polski bo nie bylam w stanie pracowac i minelo juz 10 mci minelo ale to bylo straszne czulam sie jak debilka czulam sie glupia brzydka idiotka! dalam sie oszukac ale powinnamsie przyzwyczaic do tego bylam dla kazdego tylko zawsze rezerwowaa lalunia do zabawy nic wiecej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dziewczyny na padalców trafiacie i .... ale nie można oceniaś wszystkoch ludzi widząc zachowanie jednej osoby. jeszcze sobie poukłądaćie życie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja zawsze trafiam na padlcow:( i te glupie gadki jaka Ty ladna ehh zalosne i co mi z tego ze ktorys facet mi powie ze jestem ladna seksowna ze mu sie podobam ze chce ze man byc jak i tak pozniej sie okazuje zema dziewczyne po tym jak sie ze mna calowal jak snul jakies plany mowil to i tamto poza tym czesto mam tez tak ze od razu mi mowia ze chca tylko seksu zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja niektórzy mają żałosne teksty a jak nie umieją poderwać dziewczyny to od razu prosto z mostu mówią czego chcę beznadzieja! Ewka a co tak wczoraj bez pozegnania poszłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
no przepraszam za ucieczke:D ale tak jakos wyszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
bardzo mi przykro.. takie historie jak Twoja powoduja ze mam obrzydzenie do wiekszosci populacji meskiej chociaz wiem, ze sa tez normalni faceci, przyklad mamy tu na topiku, ale cos nam Panowie znikneli.. piszcie Panowie dalej, Wasze wypowiedzi, ich poziom pozwala mi wierzyc, ze sa jeszcze wartosciowi mezczyzni na tym swiecie 🌻 mnie wkrecal ze sie we mnie zakochuje, ze moglby sie do mojego miasta przeprowadzic (nie byl ode mnie) zal normalnie:) ja to w to wszystko uwierzylam rzecz jasna, dzis jak o tym pomysle.. :O ale bywa ze nadal o nim mysle. to juz tak jakos mamy, ze mimo wszystko sentyment gdzies tam pozostaje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
ehh... chciałabym coś Wam doradzić, pocieszyć, ale sama nie potrafię sobie ułożyć życia... i życie nauczyło mnie tylko pesymizmu, więc pocieszycielka ze mnie marna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
kiedys jeden facet zonaty dzieciaty pow mi ze chce sie ze mna przespac a ja pytam czemu a on dlatego ze jestes ladna:O:O:O beznadziejne czemu ja na takich trafiam:O???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
no ja zaryzykowalam i nic:O dostalam bejsbolem w leb:O nie zapomne tego uczucia jakgo zobaczylam z nia!!!!!!!!! dalam sie nabrac na jego slowa ale niepotrafie zrozumiec po co kalamal skoro wiedzial jzu wtedy ze przyjedzie ze swoja ahh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ja tak samo ale mam nadzieje ze do Was wszystkich tutaj usmiechnie sie szczescie jeszcze:) jestescie tak cieplymi, sympatycznymi ludzmi.. zaslugujecie na to bardziej niz ktokolwiek inny:) 🌻:) wiem ze biorac pod uwage moj mlody jednak wiek nie powinnam tak panikowac, ale czas leci i ja mam tego swiadomosc i nie dziala bynajmniej na moja korzysc. poza tym po prostu brakuje mi kogos do kogo bym mogla sie przytulic, z kim moglabym juz jakie takie plany snuc na przyszlosc. Po prostu kogos dla kogo bym byla najwazniejsza na swiecie:) ale to chyba tylko w marzeniach, dla mnie nie do spelnienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
ewulka> pewnie sie obawial, byl tchorzem, powinien jednak ruszyc ta swoja pusta pala i pomyslec, ze sie tluczesz taki kawal drogi do niego:O Boze zalosny koles ten moj tez byl zalosny:) dzis juz o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
dla mnie tez bo ja trafiam na drani i wiecie co jesczze? kiedys jak sie styknelismy ja udslam ze go nie widze i szykuje sie do wyjscia a on do mnie taki tekst" czemu nic nie mowisz nie widzisz mnie?" boze co za debil udawal ze nic sie nie stalo a jego kolega na to "pewnie zazdrosna jest" myslalam ze sie spale ze wstydu:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
faceci to bywają odrażający... swego czasu bardzo często mnie zaczepiali tacy różni na gadu, owszem niektórzy obrzydliwie wprost mówili, o co im chodzi, ale większość jednak zgrywałam przyzwoitych, normalnych, samotnych, co szukają kogoś na poważnie. i słuchajcie, nie wiem, czy pamiętacie, jak na naszej klasie na poczatku była opcja, że widziało się profil każdego, kto wpisał nr gadu, nawet ukryty, i okazało się, że większość tych niby samotnych to żonaci, dzieciaci, z pełną galerią zdjęć ich "skarbów" z żonami na czele. od tamtej pory już nie ufam ludziom z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
teraz wiem ze to kretyn ale jeszcze pare mc temu myslalam ze jest najlepszy pod sloncem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
ja też mam uczucie, że czas przecieka przez palce i zdecydowanie nie płynie na korzyść... przeraża mnie to coraz bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
a ja od tego czasu nie ufam juz nikomu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
noo ja tez mnie sie juz w domu pytaja kiedy slub kiedy dzieci bo czas ucieka zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
no ja w sumie też... w przyjaźń też już nie wierzę, bo zawiodłam się na wszystkuch, jak łatwo zapominają i olewają człowieka, gdy już nie jest potrzebny do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
nooja tez kolezanka ma prace i juz mnie nie zna:O kazdy tylko sie modli abys nie miala lepiej takie mam wrazenie poza tym ona i jej mama strasznie mnie doluja ciagle powtarzaja ze nikogo nie znajde bo mam pecha bo faceci wola niskie a ja mam 172cm ze wola glupie ze wolalatwe itd ze nie znajde pracy bo licza sie znajomosci itd fajna mam kolezanke nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanke masz extra i widać nawet że dobrze Ci życzy... a czy faceci wolą niższe to nie wiem zależy od wzrostu faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
ale od kiedy zdanie koleżanki się liczy, czy masz powodzenie? :D chce Cię wpędzić w kompleksy, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
wiesz ten ostatnimoj obiekt ma 195 cm a dziewczyne ma 150cm fajnie nie? nie bede tego komentowac bo jak ja zobaczylam poczulam sie jesczze gorzej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles away
no wlasnie, mnie tez to przeraza ale mimo wszystko mam nadzieje, ze bedzie szlo powoli ku lepszemu byly chude lata, to musza nadejsc i te tlustsze:P :) niktważny77 > jak to sie stalo ze i taki sympatyczny facet jest teraz sam?? masakra co za ludzie:P moja kumpela ma 170 i ma masakryczne powodzenie, faceci lataja za nia:) ja na razie uciekam z topiku odezwe sie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
teraz do niej nie chodze bo mam dosyc tych wizyt jestem pozniej nerwowai placze zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_noc
ale z pracą to chyba ma rację :( mnie też tak każdy mówi i już sama to widzę :( a co do wzrostu - to przecież ewulka masz w porządku, ja bym chciała tyle mieć. no dobra, pozdrawiam Was wszystkich, ja już na dzisiaj kończę moje siedzenie przed monitorem, czas co nieco porobić w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
ja tez zmykam ide cos zjesc bede wieczorkiem papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to się stało? oj długo by opisywać i nawet mi sie juznie chce o tym myśleć ale tak wyszło i sam zostałem... Ewka i dobrze że tam nie chodzisz bo niepotrzebny stres dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulkaaa..........
moze jestem naiwna ale wciaz wierze ze uda mi sie znalezc dobra prace i fajnego faceta hehhe:D uciekam juz serio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×