Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bad sasetka

zaszłam w ciąże z innym

Polecane posty

Gość jaqaa
a usunąć to co? dobrze? ja też zaszłam z innym ale zostalam z mężem popieram wyżej nie ten wazny kto dał plemnik ale co wychowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad sasetka
ponawiam temat. wczoraj byłam u ginekologa i powiedział mże około 5/6 tygodni juz jestem w ciąży:/ ten numer z mężem chyba nie wyjdzie:/ co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktuś kto co nie co wie
Wychowa jak swoje i jeszcze bedzie dumny. Tylko się nie przyznawaj. nigdy. Prawda to syf. Czytaj Ibsena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaqa
myslicie ,ze da sie to ukryc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssseee
usun bo sie wyda koniecznie poki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nerwów za szybko nacisnęłam dlaczego radzicie jej żeby usunęła???????? i jaką śmiercią przy porodzie??:-O nie nam oceniać a skoro zaszła w ciąże to trzeba wziąć odpowiedzialność za dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej prince polo
Teraz mężczyźni się scwanili i robią testy dna przy nawet najdrobniejszych wątpliwościach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś koleś
i bardzo dobrze. Wystarczy wymaz od dziecka, włosy, albo szczoteczka do zębów. Testy kosztują coś ok 200eur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad sasetka
też myślałam nad tym żeby usunąć i nawet się umówiłam z lekarzem na 7 sty. co by to zrobił ale waham się:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jchfy
usun, i nie miej wyrzutow, jesli myslisz ze on przez te 7 miesiecy ani razu nie zaruchal to jestes naiwna teraz oboje powinniscie sie seksic w gumkach to wymienicie sobie jakies swinstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za pierdolenie "nie ważne kto dał plemnik", szkoda że nie napiszesz "taka była impreza pod nieobecność męża, że to co przyjdzie na świat może szczekać". Poza tym widzę, że masz tak ograniczoną wyobraźnię, że nawet zdradę zjebałaś. Jesteś żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad sasetka
już postanowione! usuwam! dziękuje za wasze miłe słowa! naprawdę ku*wa jesteście zajebi*ści banda podszywaczy i nie kulturalnych osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgomg
a co Ty jesteś warta?najpierw sie puszczasz a potem nie bierzesz odpowiedzialnosci za to co robisz.:-O chcesz wyjsc z sytuacji obronna reka zamiast wypic piwo jakie nawarzylas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,kazdy ojciec zobaczy podobienstwo dziecka do siebe,gozej jak nie zauwazy po latach ze dziecko niema jego rys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsza jest ta idiotka co każe jej wrobić w to męża :-o jeju skąd się biorą takie wyrafinowane suczycha ? :-o później dziewczyny sie dziwią, że tak ich mężczyźni postrzegają:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliszze ty pierwsza i ostat
atnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupujesz tabletki na reumatyzm ..bierzesz 4 pod jezyk ..po 3 godzinach nastepne 4...i nie masz zmartwienia..tabletki to koszt 40 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda dla niej tabletek. Jak nie uważała, jak robi, to niech robi, jak uważa. Jeszcze próbuje kombinować i wrobić męża. Oby sie dowiedział! Potem sam niech ją kopnie w dupsko, bo my tego nie możemy zrobić. Szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×