Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

a ja tam dzisiaj jestem w ciazy hehehe.brzuch jak z piatego miesiaca conajmniej,no chociaz po tej zupie to juz na siodmy mi wyglada :D:D:Dnic ciekawego,nawet nie moge sie podniesc hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest 16dc, wczoraj byly przytulanki ;-) ze strzalem na dziewczynke ha ha, bo synka zmajstrowalismy w 18 dc, tylko ze teraz te moje cykle chyba jeszcze sie bardziej wydluzyly, wiec chyba bedzie trzeba jeszcze powtorzyc... w sumie mi obojetne jest, jaka plec, to maz chce corke teraz, ja bym chciala piekne zdrowiutkie dzieciatko za 9 miechow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dosc szczupla. Brzuch mam prawie calkowicie plaski nawet jak sie najem to jakos szczegolnie nie widac roznicy. Wiec pewnie bede miala straszne rozstepy jak sie to wszystko naciagnie kiedy juz bede w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ty poczekaj do tego 7 miesiaca, wtedy to podnosnik maz ci zainstaluje :-D albo solidny dzwig ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atkaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!kobieto powiedz mi tylko,kiedy testujesz,tak mniej wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czy czekasz do terminu nastepnej @???????podziwiam cie,ja juz bym pol apteki wykupila hehehehe:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi takze jest to obojetne no moze ciut bardziej wolalabym chlopca. ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee milutka, nie boj sie zawczasu tych rozstepow... ja tez raczej laska jestem, no moze troche sadelka na brzuchu mam ale w minimalneJ ilosci A ROZSTEPU ANI JEDNEGO NIE MAM!!!!! I nawet mi zniknelo tych kilka, ktore mialam na piersiach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko (moja imienniczko;)) pocieszylas mnie ;) Niby moja mama tez nie miala sklonnosci do rozstepow to moze i ja to po niej odziedziczylam ;) angioletto a ty moze nie jedz juz tyle ;) kiedy potwierdzi sie czy jestesmy w ciazy wtedy mozemy przytyc teraz to nie wskazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha:D:D:D dzieki dziewczyny :D:D:D:D nie no az tak nie jest ze mna zle,ale........pytalam czy moge isc do kuchni to sie nikt nie odezwal,to teraz macie baby placek hahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Mnie moj wyciagnal dzis na jakies suwlaki i ciacho, normalnie straszne mam wyrzuty sumienia. A ze glodna jestem znow jak wilk ide spac by zabic glod Dobranoc Kochane do jutra:*:*:) p.s brzuch nadal boli coraz mocniej wrrrrrr...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie pochlonelam talerz spagetti (maz mnie namowil), wiec tez co najmniej 5 miesiac:-). Ale tak szczerze, to mam przeczucie, ze tym razem sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się wypisuję z tego topiku. Trochę nie odpowiada mi jego charakter- albo rozmowy o śluzie, albo cheerleaderskie okrzyki typu \"dasz rade\". Nie krytykuję was absolutnie, ale zdałam sobie sprawę, że ja tego nie potrzebuję. Zaczynam tylko się wkręcać niepotrzebnie i spinać, że mogę okres dostać, a to nie leży raczej w mojej naturze. Sorry za zamieszanie i powodzenia :D Trzymam kciuki i wierzę, że każdej z was się uda zajść w tym roku w ciążę. I będę do was czasem zaglądać, żeby wiedzieć, które już plan zrealizowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc,spij dobrze,i gadaj przez sen sio sio sio do @!!! hihihih mnie znowu przestal,ale pewnie niebawem przyjdzie.ale ja mam @ w dupie hahahahaha.i tak kiedys na dol przeskocze i tak:) kwestia czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko, przeczucie moze sie sprawdzic, ja tez wiedzialam, ze sie uda i sie udalo, jak zobaczylam 2 kreski to troche sie przestraszylam jednak, ale jednoczesnie tez czulam, ze bedzie dobrze. I bylo!!!! Tylko jedno mi sie nie sprawdzilo - plec. Naprawde bylam pewna, ze urodze dziewczynke, zreszta wszystkie nibyobjawy na to wskazywaly... a to zachcianki, ksztalt brzucha i tego typu przesady ha ha ... juz w nie nie wierze...... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka,szanuje twoja decyzje chociaz nie rozumie jej do konca.ale ja trzymam za ciebie kciuki:) pamietaj jednka ze to my same tworzymy ten topik i same decydujemy o czym gadamy.wystarczy zaczac temat i mozna gadac o wszystkim,a teksty typu ''damy rade'' maja na celu wspieranie sie nawzajem.po to tworzy sie takie forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek spi jak zabity,ja po ciemku przy kompie siedze,a nawet nie moge go poprosic o nic bo gadac nie moge,ahh zaczekam do rana hahaha:) idziemy jutro do kina!!!!!mam nadzieje ze bedzie romantycznie hehehe i spadniemy pod siedzenia hahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Wróciałam dziś wkońcu do domku, widze że mam zaległości w forum :( jutro poczytam co u was słycha i zaczne już regularnie sie odzywac pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta a Wy jeszcze nie śpicie? Ja przed chwilą skończyłam robić kumpeli pazuri no i postanowiłam jeszcze na chwilkę do Was zaglądnąć :) Zaraz kładę się spać, bo jutro rano na uczelnię muszę zasuwać. Angioletto widzę, że hormonki konkretnie szaleją :D Atka a czemu Ty kobieto jeszcze nie testujesz? Mój mężuś już dawno chrapie i coś tam sobie mruczy pod nosem, hihi :) No to zmykam do niego, co by tak sam nie spał :D Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, rzeczywiscie prawda jest taka, ze same tworzymy ten topic, wiec gdybys powiedziala czego szukasz lub rzucila jakis temat to tez chetnie sie przylacze do dyskusji. Zycze Ci powodzenia, szczerze!!! Dziewczyny dobrej nocy! Tez juz powoli zbieram sie do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady love przykro mi :( Ja jesze nie mam @ ale sie nie podniecam. Owulacje mialam 12 dni temu ale wlasnie tyle minelo w poprzednim cyklu od owulacji do @ a podobno ta druga faza u kazdej kobiety jest stala. Temperatura nadal podwyzszona. Ale jak mowie, nie podniecam sie i czekam. P.S. Wczoraj bylismy na zakupach i kupilismy 2 body (56 cm) :D i oliwke do smarowania dla mnie. Nie moglam sie powstrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love,a ja Ci powiem inaczej: Kobieto odczekaj az @ przejdzie i do dziela!!!!!!!! moze tylko juz bardziej na luzie i bez (swiatecznych)stresow!!!!!:D:D:D uszy do gory,bedzie dobrze:) dziewczynki ja jade za chwilke do szpitala,wyglada na to ze mam zapalenie pluc.kaszel nie daje mi oddychac.i temperatura ok 37.5 juz 3-ci dzien.nie czuje sie dobrze.bede pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuje nowa date nastepnej @.. POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1.......31.12.........brak......W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 16)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 17)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 18)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 19) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love --- przykro mi.. wiem jak sie czujesz ale tak jak mówi angioletto, trzeba się wyluzowac i nadal działac :) my działamy :) i zobaczymy pod koniec stycznia co zdziałalismy :) póki co za niedługo chyba mam owulacje.. ale nie wiem... rzuce okiem na jakiś kalkulator dni płodnych.. w poprzednim cyklu ich nie liczyłam i sie nie udało.. Więc może teraz powinnam ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny :) u mnie jak narazie nie ma @ ale nic w tym dziwnego bo jeszcze za wczesnie. Poczekamy zobaczymy. Tylko ostatnio zauwazylam ze mam straszny apetyt. Ale nie chce sie nakrecac bo brzuch jak na@ boli dalej.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem,niestety antybiotyki i lezenie w lozku.jestem zalatwiona:( a @ poki co nie ma.jeszcze 4 dni. Milutk aa boli cie bez przerwy???mnie co jakis czas,a przed chwila zauwazylam zylki na piersiach,jakos bardziej widoczne.sutki nadal bola.tempka wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×