Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Czuję się dobrze nawet bardzo mam tylko wieczoram lekkie ciągniecie w dole brzucha ale to normalne bo wszystko sie powiększa:) Dzieki dziewczynki będę z Wami i wszystko am będę opowiadać :) zobaczę co mi lekarz powie w poniedziałek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam! my z mężem prawdziwe starania zaczelismy w poprzednim cyklu. wczesniej wspołżylismy czasem bez zabezpieczenia ale rzadko. ostatnio mialam usuwanego polipa szyjki macicy wiec 4 miesiace nie współzylismy wcale. teraz sie mocno staramy. niestety w sylwestra zaczął sie chyba okres, choc krwawienie jakies dziwne. ale robilam dwa testy i nic. u mnie systuacja jest wogóle skomplikowana. leczylam sie dwa lata sterydami poniewaz mialam powazne zaburzenia hormonalne. był takze metformax. dzis wyniki mam idealne i lekarze mowia ze nie ma przeszkód. no ale zobaczymy. biore jesczze luteine. dodatkowo mój maż kilka lat temu przeszedł radioterapie gdyz chorował na nowotwór. mimo to lekarze stwierdzili ze nie widza przeszkód i do dzieła. mnie czasami to wszystko przeraza. wspólżyjemy tylko w dni plodne co drugi dzien. to czekanie jest straszne! ale co tam! wiem ze damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Kami - gratuluje!!!!!!!!!!!!!! To wspaniala wiadomosc na poczatek nowego roku. Ciekawe kto nastepny? Angioletto - trzymam kciuki za Twoje zdrowie. Ja dzisiaj pierwszy dzien w pracy. Wstalam na 9, teraz jest 11, a tutaj nikogo nie ma, chociaz wszyscy mieli byc dzisiaj w pracy. Ale lenie z tych Angoli!!! Chyba tez pojde do domu. Zycze Wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dexa witam i za Ciebie tez trzymam kciuki. Oby nam wszystkiem jak najszybciej sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaki ja mam ten cykl dziwny temperature sprawdzalam zawsze 2 albo 3 fazowo, tzn ze jak np obudzialam sie o 4 to sprawdzilam pozniej sprawdzalam o 8 i ewentualnie o 11 ( przez caly ten czas nie wstawalam z lozka) i zawsze w tych godzinach mialam identyczna temperature, 2 dni temu np o 4 mialam 36,8 o 8rano tez i o 11 taka samą, a dzisiaj? hehe, o 4tej 37,0 o 8rano 36,3 o 11 36,7.. biore pod uwage ta o 8smej.. wiec dzisiaj pewnie dostane, chociaz juz myslalam ze dostalam poszlam do lazienki i takie zdziwko.. co to jest? zalało mnie sluzem :P takim lekko zółtawym, piersi mnie dalej bola, ale juz i jajnik zaczyna sie odzywac ( przed okresem tak mam) porabany cykl jak nie wiem. Wczoraj ku mojemu zdziwieniu mialam płodny sluz wogole tylko ze mleczny ( ciagnal sie jak płodny ) co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane dzieki wam od razu czuje sie lepiej.dzis bylam w Gp takim osrodku zdrowia.mam zapalenie oskrzeli,zapalenie strun glosowych i znowu powiekszona tarczyce.pobrali mi krew.zobaczymy co bedzie. Witam nowe staraczki!!!!!!!!!!!!!! Kami,a co z piersiami i sluzem???przepraszam ze tak cie wypytuje,ale umieram z ciekawosci hahahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutkaaa
dziewczyny witam was serdecznie Ja mimo ze sie nie staralam (stosunek przerywany) to szczerze mowiac mam nadzieje ze jednak jestem w ciazy. Mam dostac @ 8 stycznia i co? nie chce jej dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love-no az niesamowite to jest ale ja mam dokladnie tak samo!!!!tempka i sluz!!!moze nam sie udalo hehehe:D:D:Dmam wrazenie3 ze to jakas utajona owulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki jest nas coraz wiecej wiec tzreba tabelke aktualizowac,szczegolnie nowe dziewczynki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz nie wiem co o tym myslec znowu mi sie wydaje ze dostalam :P ide sprawdzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam 25 lat! wiec tak jak mówicie kochane do dzieła i nie ma sie co przejmowac porażkami. ja musze troche wystopowac bo zbankrutuje na testy ciążowe w tym miesiącu zrobilam 5.... troszke przesadzilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tabeleczke tzreba aktualizowac:) POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . . Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01................... .......Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 12)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 13)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 14)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 15)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 16)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 17) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . . Kraków 6)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 7)Kami-30.............4.........02.01................... .......Mińsk Maz. 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 12)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 13)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 14)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 15)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 16)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 17) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a 18)milutkaaa..........1..........8.01...........brak..........Rzeszów BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 to ja tez sie dopisuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . . Kraków 6)dexa…………………….1………..31.12……………..brak………Wrocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 8)Kami-30.............4.........02.01................... .......Mińsk Maz. 9)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 10 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 11)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 12)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 13) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 16)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 17)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 18)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 19) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a 20)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... ......Rzeszów BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love i Angioletto - moze to wlasnie to??? Skoro nigdy wczesniej tak nie mialyscie. Co do tempki to Wam nie powiem, bo sama nie mierze, ale sluz jest obiecujacy:-). Dexa - skopiuj tabelke i sie dopisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto / lady love ja niestety nie mam tak jak wy :( brzuch mnie boli niestety jak na @ chociaz ta dopiero za tydzien przyjdzie. Jednak ja mam male nadzieje bo nie staralam sie w pelni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie mam :) to ten płodny sluz :). ale czemu plodny? zawsze mialam biały z grudkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . . Kraków 6)dexa.................1.......31.12.........brak......Wrocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 8)Kami-30.............4.........02.01................... .......Mińsk Maz. 9)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 10 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 11)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 12)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 13) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 16)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 17)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 18)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 19) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a 20)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... ......Rzeszów BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,wpiszcie sie alfabetycznie:)ale juz i tak calkiem niezle:) ja tam czekam cierpliwie,test lezy obok mnie ale obiecuje ze nie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ...pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . . Kraków 6)dexa.................1.......31.12.........brak......W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 8)Kami-30.............4.........02.01................... .......Mińsk Maz. 9)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 10 Kobietka a taka22...2........24.01.............................Katowice 11)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 12)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 13) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 14)milutkaa..........1..........8.01...........brak.... ......Rzeszów 15)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 18)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 19)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 20) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, ja cie podziwiam za wytrwalosc. Ja to nigdy nie moge wytrzymac i co miesiac kilka testow robie. Majatek juz na nie wydalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wam pomoge-oto zaktualizowana tabelka:) POCZEKALNIA 🌼 Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..pomorze sr. 4)Atka-21 .............0......28.12..........brak......Wrocław/Kłodz ko 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1.......31.12.........brak......Wrocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak ...Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... .1.........03.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1.........???..............brak........K onin (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 16)Pani L.-27..........4..........???............................Lin co ln (uk) 17)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)..UK 18)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 19) Trąbka 23.........2..........03.01............brak.........W-w a BRZUCHATKI 🌼 Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................?????............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D:D:D najchetniej to pobieglabym juz do lazienki tesciora zrobic!!!!! ahh,jak mi kiedys wyjda te dwie tluste krechy to zdjecia porobie chyba:D:D:Dtaka bede szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane opuszczam was :) jade do sklepu, nie wiem czy jeszcze dzisiaj tu zajze, no chyba ze poznym wieczorem :) angioletto 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×