Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Biedna jesteś :)ale moja laba już się skończyła i zaczynam jak wy echh.Atka jasne,że się możemy poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Dziewczyny!! :D To cuda chyba jakies! Czy za kazdym razem jak tu wejdę, to któraś musi być jako kolejna w ciązy! ? :D Ale super - mam nadzieje, że ten wysyp nie ma jakiegos limitu, ktory zaraz sie wyczerpie :-0 Ja w cyklu, gdy zaszlam, zrobilam test 4 dni przed spodziewanym okresem i wtedy mi pokazal juz pozytywny wynik. :) Robilam test co sie nazywa First Response (najczulszy). Te dziewczyny, ktore są w PL i czekają, bo mimo braku okresu nie mają dwóch kresek, niech mkną prywatnie na betę - dowiedzą się najpewniej jeszcze tego samego dnia czy są w ciązy czy nie. Ja gdybym byla w PL, to na pewno bym juz leciala na bete, gdyby mi sie cos nie zgadzalo :P Szkoda, że w UK tego nie ma :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka muszę jeszcze zaczekać z tym spaniem bo mój mężulo łazienkę okupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ponownie..ale sie rozpisayscie.. W dublinie tez beata tylko w szpitalu ,ze skierowaniem i wyniku po tygodniu-MASAKRA!! taka wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka a powiedz mi bo ja sie nie dowiadywałam jeszcze a moze ty wiesz - czy w Uk robia bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnej zafasolkowanej!!!!!! I witam nowe dziolchy!!!!!! Moze uaktualnimy tabelke?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmnklmnkljojopjopjop
Współczuję dziecku, którego matka używa słów \"bobo\", \"dzidzia\" itd i wszelkie \"staranka\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete..... narzeczony (jeszcze nie maz) cos oglada w tv a wiec musze poczekac ale dzis juz chyba nic z tego bo jakos zmeczona jestem a jeszcze jutro o 5 pobudka co do nk to fajnie by bylo siebie zobaczyc tylko jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież pomarańczy tu wcale nie ma :) Nefretete dzięki za linka:) śliczna z ciebie dziewczyna:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjhjhggjj
Ignorujcie dalej ;) Prawda boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, w UK nie robią bety :-0 Jak pojdziesz do lekarza, to najpierw zapyta, czy robilas test, a jak mimo tego, że robilas, bedziesz chciala by lekarz potwierdzil ciąże, to Ci zrobi taki sam, zwykly test ciązowy :) Dopiero w 12 tygodniu bedzie usg, z ktorego sie dowiesz czy jestes w ciązy czy nie :-0 Masakra, wiem.... 3 miesiace czekac i sie zastanawiac czy jest sie w ciąży czy nie. :( Ja oczywiscie tyle nie wytrzymalam i w 6 tygodniu poszlam prywatnie (60f. kosztowalo). Nie dałabym rady 3 miesiace czekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaloze dla nas jutro e-mail,tylko my bedziemy go znaly.zeby pomarancze nic nie wiedzialy.bedziemy tam wysylaly nasze zdjecia dzieci,brzuszki itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×