Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

ja jestem szczegulnie narazona na tracenie kasy ..mieszkam nad cetrum handlowyych..takie nowe apartamenty..codziennie musze oglodac 50%,70%.buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mosia to albo Cie cos bierze,albo ... ;) ide na tv troszke popatrzec na m jak...(choc maz sie ze mnie smieje ze na to patrze i na tych braci Mrok) ;) potem zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka84 moze to jakies przeziebienie, jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogladam \"barwy szczescia\" :-D nusienko, co do tempki, to w drugiej fazie jest podwyzszona i spada tuz przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie normalnie..kreci mi sie troche w glowie..ale to caly dzien tak...moze to po sobocie ..takie balety byly:)..nie wiem..nigdy nie mierzylam temp tak o sobie..zawsze jak czulam ze mam gorączke..zaraz nie wytrzymam i pojde zrobic test ktory juz tylko czeka... a moze poprostu sobie wkręcam..ale termometr chyba ni klamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka84 zrob test bo niedobrze tak w niepewnosci zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienko, teraz dopiero odpowiadam, o tej swiecy :-D nie robie, bo glupio sie z tym czuje, przypuszczam ze dziewczyny, ktore zaliczaja wpadke, zadnej swiecy nie trenuja :-P chociaz cholercia przy synku poduszeczke sobie podlozylam ha ha... co do przeczuc, to tak, bylam pewna po prostu ze sie uda i ze sie udalo, jak juz bylo po starankach. czulam to.... a najbardziej przekonaly mnie wrazliwe sutki - nigdy wczesniej tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do @ jescze 2 dni..a w piatek robilam juz..i lipa :(..wiem ze za wczesnie ale kurde na duzo nakupowalam tych testo i jak glupia sikam na te listki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:) I nowe staraczki tez witam! Widzę,że piszecie całymi dniami :)Ja dopiero dojechałam do domku.U pana g.nie byłam bo nie zdążyłam.Warszawka oblodzona i zakorkowana echhh..mróz -12 st.więc same rozumiecie co się dzieję.Przepisałam się w środę na wizytę .Wiec moje potwierdzone wiadomości będą za 2 dni . Lady Love trzymaj się i zostań z nami :)a kto wie co to się jeszcze może pozmieniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka nie mieszkam w Warszawie tylko pracuje;)Mieszkam w Mińsku Maz.Ale kto wie może niedługo zawędruję na stałe do Ząbek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusieńka nie martw się to dopiero początek wszystko jeszcze przed Tobą:) Trzymam kciuki:)🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ja mieszkam baaardzo blisko Ząbek, a tam z kolei mieszkali moi dziadkowie :-) wlasnie skonczylam piec ciacho - kokos z karpatka i rumem :-D a na topiczku pustki, chyba wszystkie sie powaznie wziely do roboty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyba mnie jakieś przeziembienie bierze kardło mnie boli:(leczę się herbatką z sokiem malinowym i cytryną... UUUU... to fajnie :) Może kiedyś będziemy sąsiadkami:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam po jakim czasie dobry wynik moze wyjsc na tescie od zaplodnienia, Niusienka moze to za wczesnie jeszcze, haha i fajnie napisalas ze tak sikasz na te listki ;) ja slyszalam ze rano najlepiej siknac na listek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie gardlo lekko pikalo,zrobilam sobie len i troche tych ziarnek wyżarlam hehe i nawet przeszlo, jednak zima nie jest moja ulubiona pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jestem. Niepotrzebnie kupilam test. Bylam u babci poszłam do wc i patrze a ty pelikatne plamnki, tylko o dziwo nie boli mnie brzuch. Zazwyczaj to ciezko przechodzę @. No trudno, nie udało sie :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski dostałam @ 3go i juz mi sie konczy :/ wlasciwie moglabym powiedziec ze teraz to mam tylko plamienia, w sumie od 2 w nocy do poznego popoludnia ( tego 3go ) mialam plamienia pozniej okres sie rozkrecił i dzis od bodajze 13 czy moze wczesniej jest strasznie słaby.. tak jak juz mowilam ten cykl jest strasznie dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię zimę i baaaaardzo niewiele choruję,ale wiecie jak to jest jak najbardziej nie chcesz bo nie możesz to cię akurat dopada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, teraz nie ma sensu. Ide spac, bo jestem zmeczona,a nie hcec doczekac boli mestruacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zime na nartach w gorach jedynie lubie,no i chyba ze do pracy nie musze dojezdzac ;) Atka - widocznie tak musi byc,kurcze wogole to wy mlode jestescie a ja 30 na karku,choc moze nie widac tego po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×