Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Emamcia ale masz fajowego ślicznego chłopaka :)ale po takiej mamusi to co się dziwić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze cos jednak bedzie...ale skoro kreska blada to nie licze na zbyt wiele...ale musze isc, bo innego wyjscia nie ma..tak wiec jutro pamietajcie o mnie!!:) hehe tak Wam powiem,ze mam treme jak nie wiem...moze rano zdaze Wam napisac chociaz jak wypadl test...ale nie obiecuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!!!!!! znowu zaczelam strone:D:D ciesze sie,ze mialam wolne dzisiaj i moglam troche nadrobic zaleglosci w pisaniu z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete 🌼 trzymam mocno kciuki za Ciebie i twoje Malenstwo. Jak jest blada krecha to pewnikiem i ciaza jest. Baaardzo Ci tego zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jacha,że będziemy pamiętać ja rano ee zaglądać bo jeszce jutro pracuję w domku wię będe kontrolować sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje bardzo :) u nas dzis byl leniwy dzien siedzielismy caly dzien i jedlismy :) fajna taka niedliela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amigagdynia86 - ładnie razem wyglądacie, we trójeczkę:) Emamcia, ty to dopiero jesteś fotogeniczna:) I masz ślicznego synka:) Nefretete, dzięki za zaproszenie:) no i trzymam kciuki, napisz raniutko, ja tu będę już od 6:) Spadam spaćku, papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już mam dość siedzenia siedzę od poniedziałku przez to przeziębienie:(jeszcze tylko jutro przewegetuje i wyruszę do pracy NARESZCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez zmykam, bo mezulek krzyczy,ze mam odpoczywac:D:D ale jego dalej nie ma w domu...zapisalysmy 10 stron:D:D czyz to nie cudowne?:D:D ciekawe ile bede miala do nadrabiania jak wroce z pracy:D:D dobranoc Kochane:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze chwilke :) sama zostalam ? moi chlopcy sie usypiaja tzn L . Kubunia usypia a Kubus wola dziubek wstawaj !!!! hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I JA BO MÓJ TEŻ JUŻ POWOLI AWANTURE ZROBI :) BUZIAKI I KOLOROWYCH SNÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja zmykam bo moj tez juz mnie przyszedl napomniec hi hi kolorowych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. chyba mnie ktos wyrzucił... :( ale co tam, ja nie rezygnuje, na dniach zaczynam kolejne starania... może sie uda tym razem! niestety rzadko jestem na kafe, ale bede was odwiedzała! papaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):) jestem dzis w takim sobie nastroju.a wy? ide do pracy:(juz jestem zestresowana:( szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Angie:) Jak jeszcze w pracy, noc miała spokojną, chociaż szybko się obudziłam i myślałam o teście Nefretete....zaglądam rano a tu cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie pozapraszały na nk i teraz przynajmniej wiem, z kim rozmawiam:) Tak jest dużo łatwiej, heheh. Bo myliłyście mi się wszystkie, hehehe. Ja już chyba mam wrzody przez te testy...co to będzie za tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×