Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

witam, widze ze juz wielu z was sie udalo, my czekamy na pierwsza owulacje po porodzie juz 11 m-cy, strasznie dlugo, szkoda chcialabym byc w tym roku w ciazy, gratuluje wszystkim brzuchatkom i zycze powodzenia w staraniu wszystkim staraczkom, papa ale swoja droga , piszecie strasznie duzo, nie nadazam was czytac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko no tak właśnie jest u mnie, poza piersiami. Po owulacji zawsze bolą, szczególnie brodawki, a teraz nic, zero bólu. Ale za to brzuszek pobolewa cały czas od wczoraj, tak ćmi, jak to dziewczyny określił i bardzo wzdęty jest, wyglądam na 3-4 miesiąc ciąży, a ogólnie szczupła jestem. Nie jest to na pewno z przejedzenia, bo od kilku dni nie mam apetytu i jem na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami:D:D:Dpocieszylas mnie:)tak wlasnie zrobimy i na nast bedziemy extra laski:D:D:D ze slicznymi bobaskami:) Markotko-chyba swirujesz:D:D:Dale to oznaka ciazy:)ja tez swirowalam:D chyba najpowazniejszym objawem byly u mnie te piersi i pozniej sutki,krotko(kilka dni) po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze chcialam w zaawansowanej ciazy chodzic zima. I tak sobie wymyslilam, zeby urodzic w styczniu. No i sie udalo :-D Ale teraz to juz mi na tym nie zalezy, chce by miedzy dziecmi byla jak najmniejsza roznica wieku, juz zaluje, ze nie zaczelismy staran rok temu buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto no świruję, świruję :D:D:D Anted, bo musisz częściej zaglądać, to będzie mniej do czytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie i ten brzuszek!!!!krotko po owulce juz bylam w 3-4 miesiacu:D:D:D:D:D:Di tak jest do tej pory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka no chyba jeszcze powinnam poczekać, bo ostatnia @ była 27 grudnia. Angi no dokładnie :D Tyle, że ja zawsze przed @ mam taki, ale teraz jeszcze do @ dość daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja akurat brzuszka nie mialam. szersza zaczelam sie robic po jakis 2 miesiacach, a spodni nie dawalam rady dopiac w 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz uciekam kochane do domku, jadą ze mną koleżanki z pracy na gofry :D Nie widziały jeszcze naszego mieszkanka :) Będę wieczorkiem, to wejdę też na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze mam bol piersi i wzdety brzych przed @,ale tym razem wszsytko zaczelo fiksowac tuz po owulce!!!i to mnie zdziwilo:)a piersi na ok 4-5 dni po zaczely bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapa:):):)nie jedz za duzo:D:D:D milej zabawy:) ja tez zapraszam na nk,bo nikt mnie nie odwiedza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy :) Test najwcześniej za tydzień, ale i tak myślę, że powinnam dopiero po 25 zrobić, tylko nie wiem czy wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jednego zjem, bo nie chce mi się wcale jeść, zjadłam dzisiaj tylko dwie malutkie bułki i mandarynkę, a czuję się jakbym zjadła słonia. Dobra zmykam, papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaloze sie ze sie nie lubicie
udajecie kolezaneczki a tak naprawde jedna drugiej zyczy jak najgorzej, wiem , bo zjedna z was obgadywalam inna z tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko z checia bym zagladala czesciej,ale mam juz 11 m-cznego synka, prowadze swoj biznes, dom itp. czas ucieka miedzy palcami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe powiedz cos wiec
ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wyslij mi zaproszenie ale podpisz sie bo ja juz tez nie wiem kto jest kto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sliczny brzuszek!!!!!kochana marze o tym zeby tylko brzuszek mi urosl,tak jak tobie!!!:D:D:Dpiekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi zawsze taka usmiechnieta chodzisz ? musisz ludzi zarazacz swoja pozytywna energia bo ja na same zdjecia patrze i mi sie buzka smieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×