Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Ja siusiac zaczelam wiecej tak w 10 tygodniu ciazy. Wczesniej normalnie. Ale tak w 8 tygodniu jak sie dowiedzialam mialam zapalenie pecherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chec posiadania dzieska jest tak silna , ze juz nawet pecherz nie wspopracuje :P a ja mam wrecz zatrzymanie moczu w sobie ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak wlasnie bylo z Kuba i w nastepnej ciazy gdzie ta druga nie byla planowana i wlasnie to siusiu dlao mi do myslenia jeszcze sporo przed @ ale zobaczymy teraz moze i sie wkrecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja może też troszkę częściej odwiedzam toaletę, ale nie aż tak często :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja nie wiem co myslec o mojej sytuacji no :( zawsze regularne cykle, co do dnia okres. A teraz powinien byc jutro i zadnych objawow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po pracy :)nareszcie wóciłam do normalności hihi. Witam Cię Karo na naszym topiku (nast epna pozytywni zakręcona.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara juz tez sie kochana wkrecilas na maxa hi hi trzymam kciuki w kazdym razie a moze zrob tescik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kami :) tak ja zawsze mam objawy ( bole piersi , zmeczenie, bole brzucha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i jeszcze jedno zakupiłam sobie topik taki profilowany na noc bez usztywnień bo kurka cycochy tak mi dają do wiwatu w nocy ,że aż mnie ból potrafi obudizć mam nadzieję na dzisiejszą bezbolesną noc. Mówię do mojego męża że mi sie baniaki takie zrobiły że szok a on do mnie- czy ktoś tu narzeka:):):):) rozbawił mnie chłopak no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kami :) no ja też niedługo kończę, właściwie to za 5 minut, ale jeszcze za mężem będę czeać do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Kuba to mialam takie cycuchy ze ho ho z zaledwie nie pelnego B na dobre D ale bylo fajnie hi hi a teraz niestety wiele gorsze niz przed ciaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara a teraz nic, zupełnie? A cykle masz zawsze regularne? Może to faktycznie ciąża, albo @ się przesunie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam kurna żadnych!!!! Chce trochę, chociaż jeden objawik...pleaseeeeeee :D Przy pierwszej ciąży nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Markotka ja to czekałam po tej chorobie na powrót do pracy jak na boskie zmiłowanie. Ostatnio właśnie mówiłam do mojego męża, żę mam nadzieje bez komplikacji przejść przez tę ciążę bo jak by mi przyszło leżeć to się wykończę ...brrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia przez chwilkę mnie pocieszyłaś, bo ja też mam takie B, ale jak napisałaś, że teraz gorzej :( Bardzo bym chciała, zeby w ciąży powiększyły mi się piersi, nie jakoś ogromnie i żeby już tak zostały :D chociaż takie małe C :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cycki dalej wyglądają.....jak jajka sadzone! BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami to trzymam kciuki, żebyś nie musiała leżeć! Ale jeszcze zobaczysz, za parę miesięcy będziesz pewnie chciała, bo już ciężko Ci będzie :) A ja tam chętnie bym się pobyczyła w domku, nie wiem czy wytrzymałabym całą ciążę, ale tak od 4-5 miesiąca to już bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wam się przyznam dziewczyny,że nie miałam nigdy potrzeby dużych piersi lubię swoję małe b :)i te co mam tera to kurka mi już przeszkadzają jak niewiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka chiala bym Ci powiedziec ze tak bedzie ale u mnie niestety tak nie bylo ja to jak juz mleka nie bylo to tak ryczalam zalamana bylam nie dosc ze jedrnosci zero to male i sflaczale przez jakis czas to nawet L nie chcialam pokazac krzyczalam jak mi do lazienki wszedl :( juz nawet mialam termin na operacje :/ ale zrezygnowalam miesiac przed bo wiedzialam ze debe jeszcze miala dzieci a pozniej kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz markotka ja mam lekką pracę :)dużo pracy umysłowej szkoleń itd...mnustwo czasu spędzam na konsultacjach :)wieć jest fajnie tak mogę pracować do końca prawie,a potem mam takie warunki,że wszędzie mogę ze swoim dzidziuśiem śmigać i nie muszę maleństwa opiekunkom zostawiać i to mnie strasznie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki faktycznie po ciąży jest taka masakra z tymi piersiami? Moja koleżanka 4 lata temu urodziła synka, karmiła go nieraz przy mnie piersią, bo często się spotykałyśmy i bez krempacji wyciągała cyca, no i zauważyłam, że po 3 miesiącach to już takie kurcze flaczki miała :( nie wiem jak jest teraz, bo pod bluzkę jej nie zaglądam. Wyglądało to jak u tych murzynek co bez stanika chodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze regularne chyba ze po antybiotyku, ale nic takiego nie bralam. jejku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przed ciaza kochalam swoj biuscik mimo ze byl maly chodzilam dumnie nawet bez stanika :D teraz niestety sama skora :/ ale nie chce was straszyc sama mam nadzieje ze po drogiej ciazy cos zotanie oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami to faktycznie bardzo fajna praca :) Klara do jutra już niewiele zostało, a masz test w razie czego na rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara nie nakręcaj się tak napewno wszystko jest ok:)po pewnym czasie cykle się zmieniają i np.jeden masz bezobiawowo a drugi za to z takim obiawami że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×