Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

tak to czemu ona taka wysoka jest ? ja myslalam ze zaraz po owulacji :( to po co mierzyc ta temperature jak kazda ma wysoka do @ bezsensu teraz sie wkurzylam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty emamciu!!! tempka wzrasta po owulce i opada tuz przed okresem. A mierzenie jest o tyle istotne ze jak np. nie wzrosnie przez caly cykl, to znaczy ze nie bylo owulacji. lub jezeli faza lutealna (czyli z wyzsza temp) jest za krotka (ponizej 8 dni) to zarodek sie nie zagniezdzi... wiec warto to wiedziec, by znac ewentualne przyczyny niezachodzenia w ciaze... A ile dni masz wysoka tempke.... Powyzej 17 swiadczy o ciazy -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tez nie wiem po co ja mierzyc powid jest tylko jeden-owulacja. bo jak przeciez w dniu okresu nadal bede miala wysoka to i tak mi nic nie da bo przeciez wole zrobic test ciazowy a nie sugerowac sie temp.wiec chodzi tylko o owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym przeczytalam a ja specjalnie kupilam termometr taki dobry heh bo kubus ma taki do czola wiec nie moglam nim mierzyc wrrrr u mnie gdzies tydzien minol od kiedy zaczekam mierzyc wczesniej nie mialam termometru ale do @ jeszcze tydzien zostal :/ czekam do piatku i robie test to jeszcze dwa dni tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no generalnie metoda objawowo-termiczna ma sluzyc do naturalnego zabezpieczania sie przed ciaza...... po 3 dniach wyzszych temperatur zaczyna sie okres bezplodny.... poza tym do ustalenia wlasnie, czy i kiedy byla owulacja..... tak to rozumiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) mi temp spada tak na 3 dni przed okresem nie mierze od poczatku cyklu teraz,ale kilka dobrych dni mam tem 37,0 tyle ze dzis mi spadla do 36,9 aa i czesto tak mialam ze bol glowy wystepowal na 3 dni przed @ ,wtedy mniej wiecej co temp spadala mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri, ja niedawno wyczytalam, ze u niektorych kobiet spada dopiero w 2 dniu okresu, wiec to jest troche indywidualne. Ja mam tak, ze kilka godzin przed @ mam nizsza... Ale sprawdzalam to sobie zaledwie kilka razy, bo tak generalnie to nie bawilam sie w to mierzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance ta metoda z temp posluzyla wlasnie zeby zajsc w ciaze,rozne cykle miala i az 4 lata starali sie o dziecko ,dopiero zadzialalo przy tej metodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Karolka a ja myslalam ze podnosi sie jak jest owulacja i zaraz po niej spada no chyba ze jest ciaza to zostaje wysoka a tu nici no nic musze teraz isc zjesc lody i pogodzic sie z tym ;) zartuje ale zmykam dziwczyny bo zaraz Kubus wstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka to niewiedzialam ze dopiero na 2 dzien okresu tez moze spadac dopiero,hmm faktycznie to indywidualne i kazdy by musial prowadzic taki zeszyt i bawic sie gdzies na necie jest podobno taki wykres,wpisuje sie temperatury i samo to analizuje cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu:))Stracilamporonilam w 5 tygodniu ciazy.W lipcu mina 2 lata od tego przykrego wydarzenia o ktorym chce zapomniec ale nie moge.dowiedzialam sie o ciazy w 3 tygodniu bo okres mi sie spoznial i strasznie bolaly mnie piersi i mialam nudnosci ale nie wymiotowalam.Ale stalo sie jak sie stalo i okazalo sie ze najpawdopodobniej przyczyna poronienia byla za wysoka prolaktyna i dlatego zaczelam przyjmowac bromek po ktorym czylam sie ok i on tez sprawia ze prolaktyna ci sie normuje i masz wieksze mozliwosci zajscia w ciaze.:)))Mam nadzieje ze juz to mnie nie spotka po raz 2 bo bym juz tego chyba nie przezyla:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamciu a wytlumacz mi dokladnie jak jest z ta temperatura ile dni powinna sie utrzymywac w granicy 37 zeby podejrzewac ciaze?Kiedy spada bo mam nieregularne cykle i to mi sie przyda:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.vns.pl/_poznaj_swoje_cialo/fizjologia_objawy_plodnosci_glowne.htm tu jest wszystko napisane a jesli o ciaze chodzi to juz wiem musi sie utrzymywac conajmniej 2-3tyg od owulacji wtedy mozna podejzewac ciaze ja tez stracilam w 4tyg tez sie teraz boje ale musisz pozytywnie myslec i kochana napewno bedzie lepiej jak dowiesz sie wczesniej bo bedziesz dbala o siebie bardziej pojdziesz do lekarza i dowiesz sie wszystkiego ewentualnie przepisze ci cos na podtrzymanie bo mi tez lekarka mowila ze moge brac juz nawet przed ciaza ale ja nic nie biore :) wierze ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a moze wiecie kiedy ciaza kwalifikuje sie do prania tych lekow na podtrzymanie??? czy to oznacza niezdolnosc do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamciu:)) znajdziesz mnie na nk pod danymi Agnieszka Szczepanowska i jak mozesz to wyslij mi zaproszenie portal chwilowo jest niedostepny i moje gg to 9025322

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale będę obcykana w tych wszystkich objawach:) Temperatury, owulacji...normalnie mucha nie siada. Chyba założę jakąś poradnię, hehehehe. Aga, ujęłaś dokładnie moje objawy. Co do słów, tylko, że twoja interpretacja wydaje się głębsza :D Co młodość, to młodość. Więc rób ten test!!!!! Ja już nie będę musiała, hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, mam bliską rodzinę w Gryfinie:) Na Kościelnej i Flisaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi dziekuje za zaproszenie na nk i oczywiscie przyjelam.Ja mieszkam od niedawna w Gryfinie.Poznalam tu swojego meza i tak juz tu zoastalam.A czesto jestes w Gryfinie?:)))a dlaczego poje spostrzezenia sa glebsze jezeli chodzi o objawy ciazy mi sie wydawalo ze sa one takie sobie"))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Aga zpisze sobie gg i odezwe sie wieczorkiem jak maz z pracy wroci i pojda sie chlpoaki kapac :) bede miala chwile dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej się przyłożyłaś do ich opisania, hehehe. Ja nie wiedziałam za bardzo jak ująć to w słowa. Po prostu jak przeczytałam, to jakbyś pisała o mnie. Nie wiem, na ile one starczą, jak tak to fajnie, jak nie, to staramy się dalej:) A z tym Gryfinem to różnie. Ostatnio dawno nie byłam, ale jak będę, dam Ci znać. To jak z tym testem kobieto?? Macie tam jeszcze jakąś aptekę czynną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi wtedy gdy jest zagrozona lub jesli bylo poronienie wczesniej a nie wiem jak to z ta zdolnoscia do pracy jest :? pisalam Ci komentarz na NK i przestalo dzialac wrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ty mi o ciazy nie pisz tylko komentarzy bo rodzina jeszcze nie wie,prosze:D:D:Dpowiemy im jak bedziemy w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi34:))) hahaha jasne ze mamy ale poczekam do jutra obiecuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi a ty kiedy testujesz ? bo ja juz sie trace heh nie wiem kto kiedy nielicznych pamietam wiecie a mnie kusi ten test digital co pisze pregnat /not pregnat i tyg :D ale sama nie wiem mam testy zwykle szkoda kasy troche ok 10funtow na ebayu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×