Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Kami, nie martw sie lekami, jezeli gin powiedzial, ze bezpieczne, to pewnie tak jest. Twoje malenstwo jest jeszcze bardzo malutkie i odzywia sie zolteczkiem, wiec niebezpieczenstwo przenikniecia szkodliwych substancji jest znikome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze mogę dodać że dostałam oprócz tego badanie na toksoplazmoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Karolka kochana jesteś poprostu jak człowiek jest świadomy tego,że jego dziecko właśnie się zaczyna krztałtować to trochę świruje .Ale mam Was i wy zawsze wiecie co powiedzieć by człowieka uspokoić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo!! U was dziewczyny tyle sie dzieje..u mnie..nuda:( oczekiwanie na owulke na weekend,narazie nie chce sie nakrecac ale juz dluzej nie moge..ciagnie mnie do was i czytam godzinami co piszecie... Angi ty sie kobietko tylko nie martw bo musisz sie najnajwiecj usmiechac...a to ze nie masz @ to chyba o czym swiadczy..uwierz w siebie brzucholku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam trohe o toksoplazmozie i tez test zrobilam..bo ja mam kotke i podobno jest zakgozenie...na szczescie wszystko jest ok.ona nigdy nie wychodzilam na dwor wiec nie ma sie czym zarazic-.ale dziewczyny!! jak macie kota to zrobcie test! i myjcie dokladnie warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Nusienka sie pojawila:)ladnie grzeczna dziewczynka:) i KAROLA:D Kami wiem,no wlasnie jedziemy na tym samym wozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! baaardzo mi was brakowało a raczej waszych przemyśleń :) ja miałam problemy z netem.. dziś tylko przyszłam się przywitać... poczytam, nadrobie zaległości i znów będe regularnie pisać..... widze że już coraz wiecej \"brzuszków\" tu mamy :) GRATULUJE!!! a ja niestety przychodze ze złymi wieściami... sny o synku nie pomogły w poniedziałek dostałam okres.... znowu.. :(:( więc uaktualniam tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co u ciebie????????????????????:D:D:D:D:D:D:D ale sie stesknilam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak z netem,juz ok bedzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ;…….01.01……………..br ak…..Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde Kami no przeciez nie bede tu pisala ze mam tylko plaskie nalesniki hahaha:D:D:Dja stalam w kolejce po ogromne cycochy a dostalam wielkie biodra!!!:(:(:( oszukali mnie-banda decydentow:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie.dolegliwosci z piersiami juz zmalaly.za to dzis mialam pierwsze mdlosci:D:D:D:D:D martwie sie o tarczyce ale musze czekac do wyjazdu do Polski. a jak Ty sie czujesz???pamietaj 2009 jest nasz!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi a to dobre było uśmiałam sie na maksa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kobietka fajowo że już jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lalunie ja więłam ostatnie proszki i ide do łóżeczka rano do was wpadne bo niestety jestem uziemiona w domu przez to zapalenie okropne!!!! Do juterka Kochanie buziaki na dobranoc:*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie, hahahaha, stałyśmy w kolejce po te cycki, mi też przypadły biodra :) Zdążyłam obejrzeć jakieś kryminalisko a Wy tak nadgoniłyście, normalnie szok! A jak się robi te niebieskie kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto nie martw się... :) wszystko napewno będzie dobrze :) (poczytam co sie wogole u was działo przez ten czas) :) a ja fizyczynie dobrze sie czuje.. chyba gorzej psychicznie.. ale nie dobieram sobie nic do głowy :) nadal pozytywnie :) do 3 i 4 i 5 razy :) a no cóż ... :) będe tu z Wami aż do upadłego ;-) tzn. do zaciążenie i jeszcze dalej :) kami111 ja też sie ciesze :) mam nadzieje że ty również dzielnie znosisz początki ciąży :) widze że jesteście w tym samym tygodniu :) no to pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam,a moje malenstwo o i le naprawde tam jest to nadal przemeblowanie robi.hmmm teraz to chyba szafe przesuwa bo okropnie boli:D:D:D milej nocki kochane,slodkich snow i plodnego sluzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja no coz z jednym nalogiem sonczylam no to sie w drogi wdalam :P moj L pyta tylko ile postow juz dzis napisalas heh nie przyznalam sie oczywiscie ze az tyle bo by pomyslal ze na glowe upadlam heh musialam jeszcze rachunki poplacic i tak nie moge sie oderwac od laptopa :D ale juz zmykam pod prysznic aha myslalam wlasnie zeby uktualnic ta tabele bo przeciez ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciazy ale mysle sobie ze skoro juz tam jestem to narazie sobie zostane heh moze mi to szczescie przyniesie jakos tak dziwnie sie boje usuna z tamtad jak juz bedzie wiadomo to uaktulanie :) albo w ta albo w tamta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc kobietka :-) JA dzis skokowo pisalam, miedzy zabawa a kapiela a robieniem kaszki i ogladaniem zdjec :-) tak synek mnie absorbuje. co to bedzie, jak sie drugie pojawi???? Poczytalam sobie dzis moje zapiski z pierwszej ciazy i ze wczesnych objawow. I wiecie, ze tempka podwyzszyla mi sie dopiero 4 dnia od przytulanek (uwaga, moje ostatnie byly 3 dni temu, wiec jest szansa :-P ). Poza tym jakos od razu praktycznie mialam dziwne bole w podbrzuszu.... Teraz tez takie mam, S P E C Y F I C Z N E... No to tyle relacji z wkrecania sie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moge sie do was dolaczyc?? ja tez staram sie o malenstwo i @ powinnam dostac 21.01. mam nadzieje ze w koncu nam sie udalo bo pierwsza ciaze poronilam a teraz juz 3 miesiac staramy sie o malenstwo. teraz mam mdlosci ale nie wiem czy juz sobie tego nie wmowilam bo juz tak raz mialam. dziwia mnie tylko skurcze jak na okres w dole brzucha ale nie sa tak silne i praktycznie nie boli tylko czuje je no i dodatkowo bola mnie sutki i zaczely bolec jakies 3 dni po owulacji. jestem pelna nadziei ze sie udalo teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, specyficzne czyli jakie? Hello:) abcd123..... Emamcia, ja juz nic nie chce mówić na temat mojego siedzenia na kompie. Jak wariatka jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, nie ptrafie opisac, takie jakby hmm... ciazenie..... Dopiero jak je poczulam to przypomnialam sobie, ze tak wlasnie mialam na poczatku ciazy i potem tez, gince mowilam, ze "czuje brzuch", bo wlasciwie to nawet nie bole są. ale juz dosc wkrecania!!!!! zobacze jak bedzie jutro z tempka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to nie jest falszywy alarm. jak poprzednio bylam w ciazy to mdlosci mialam juz tydzien po owulacji i teraz tez tak samo jest. dzisiaj nawet kupilam test i chyba zrobie w sobote bo nie wytrzymam juz dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×