Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

mam do was jeszcze pytanie czy bierzecie cos zeby ulatwic dzidziusiowi zamieszkac w brzuszku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam właśnie coś takiego... Czuję cały brzuch, jakbym miała tam za dużo powietrza...Nie chcę dopuszczać do siebie myśli innych niż podejrzenia o ciążę. Ze np coś mi jest innego....byłam pół roku temu u ginexa, przebadał mnie, nawet usg mi zrobił dowcipne i powiedział, że jestem zdrowa jak nastka... ale mimo wszystko boję się...ale jak sobie tu z wami poklikam to jest mi łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdlosci tak jak pisalam i bol sutkow. czuje skurcze w brzuchu ale bez wiekszego bolu tak jak bylo zawsze przed okresem no i od 3 dni kilka razy w ciagu dnia zawroty glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam @ 21 grudnia i to mój pierwszy cykl starań, a ty abcd123..... masz dolegliwości typowo ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem....a jak się położę na trochę na płasko, to przechodzi. Jakbym miała wszystko napięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jasne ze grudnia, chyba juz spiaca jestem.... albo burak mnie z rownowagi wyprowadzil, bo glupawki dostalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tez 3 cykl..ale tym razem z wiesiolkiem.. juz widze roznice...mam nadzieje ze poskutkuje do konca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do napietego i powiekszonego brzuch ato tez tak mialam w niedziele i wogole tak jakbym mialam spuchniete podbrzusze. jak wczesniej bylam w ciazy to tez tak samo mialam ale wtedy nawet nie myslalam ze to moze byc ciaza i okazalo sie ze byla wiec mam nadzieje ze tym razem jest tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do trzech razy sztuka:) Karolcia, spoko , hehehehehe. Tylko spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bralam wisiolka i z nim to jest wiekla roznica to na pewno i dlatego mam nadzieje ze tym razem sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw poszłam na żywioł, potem pomyślę o wiesio..coś tam :D U mnie mega humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak u mnie Megi, dokladnie, pod kazdym wzgledem :-) Zywiol, wiesiolek, humorek... :-D sie rozbudzilam z wami na tej kafe a powinnam spac isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze biore castagnus bo u mnie pojawilo sie mleko po poronieniu i chce zbic prolaktyne wiec nie wiem moze teraz bedzie szczesliwy traf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o tym castagnusie tez czytalam, zapisalam sobie nawet nazwe coby nie umknelo.... A jakie on dokladnie ma dzialanie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest lek ziolowy i on zbija prolaktyne i normuje cykl. podobno przedluza faze lutealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×