Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Suri a może to plamienie mplantacyjne, a nie @? Dużo tego masz? :P Angi a Ty się tak nie nerwuj tym co ktoś napisze, bo złość piękności szkodzi, no i maluszkowi oczywiście, którego masz napewno!!! Megi :D Przyznam się do czegoś, tylko nie bijcie :D kupiłam dzisiaj rano test, ale jeszcze nie robiłam, chcę zrobić jutro rano :) Brzuch cały czas ćmi, momentami takie mocniejsze kłucie, raz jednego raz drugiego jajnika, dzisiaj nie mogłam spodni dopiąć, mam taki duży brzuch, a spodnie to tak mnie cisną, że szok, najchętniej bym rozpięła guzik, ale mam co chwilę interesantów no i nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
implantacyjne oczywiście :D A wiecie co, misiek pyta się mnie dzisiaj rano jak się czuje, a ja mu na to, że mdli mnie cały czas, a on "to dobrze", przyjemniaczek nie :) ale on oczywiście myśli, że to ciąża :D Była wczoraj u mnie klientka na pazurach, która urodziła 3 miesiące temu dziecko i ma idealnie płaski brzuch, normalnie szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka, no to podobnie stoimy:) Kończę zmianę, odezwę się później, papapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana drogie babki! Widze ze gosci jeszcze nie mielismy, ale wszystkiego mozemy sie spodziewac - dzien niedawno sie zaczal ;-) Angi, ja na Twoim miejscu nie spieszylabym sie z kupowaniem ciazowych strojow. W sumie nie wiesz, jak bedziesz sie powiekszala :-D Moze urosnie Ci tylko brzuszek. Wiesz, ja z ciazowych ciuszkow mialam... tylko 2 bluzki i spodnice z pasem. Spodnie niestety zadne mi sie nie podobaly, tzn. na wieszaku wygladaly mozliwie ale ja czulam sie w nich fatalnie. Optycznie powiekszaly strasznie! Mialam w domu 3 pary za szerokich dzinsow i to mi spokojnie wystarczalo. Plus normalne bluzeczki i sweterki tylko o numer wieksze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.ja juz w pracy od godzinki:o brzuszek mnie boli,zasnelam prawie w drodze do pracy a teraz ziewam i ziewam!!:) oj ciezko dzis bedzie,w dodatku pogoda mi nie pomaga.szaro i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina,no wlasnie chyba jednak nic nie kupie.nie widzialam nic ciekawego,ale nie powiem chcialabym miec jakies ladne sukienki,ale to dopiero pooooozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, troche inna pora roku na nasze zaawansowane ciaze przypada :-) Moja jedna kolezanka urodzila synka w sierpniu i pamietam, ze bardzo fajnie sie ubierala - bluzeczki i spodnice, wygladala uroczo :-) No i japoneczki i latala po osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co, zostałam sama? Może chociaż jacyś goście będą :P Kurcze, czuję się dokładnie jak w czasie @, duży brzuch, pobolewające podbrzusze i takie dziwne uczucie rozpulchniania, jeżeli wiecie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o co ci chodzi Markotko bo mam to uczucie do teraz.ciesze sie ze jutro robisz ten test.bardzo sie ciesze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto chce zrobić test, chociaż wynik i tak pewnie będzie negatywny, no ale może wtedy przestanę się tak wkręcać, bo mam dopiero 20dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe forumowiczki nitaanita i abcd123, jestem panikara!!!dzis przyszlam godzine pozniej do pracy,nie moglam sie podniesc z lozka,mialam takie okropne bole podbrzusza ze sie zwijalam w klebek,w nocy to samo prawie sie poryczalam,czy az tak mocne bole to jest rzecz normalna?emamcia powiedz jak ci sie udalo rzucic palenie?ja tez niestety jestem nalogowa palaczka,odkad zrobilam test nie pale ale mam takie nerwy przez to a chcice na dymka okropna,amigagdynia86 - ja jestem spioch straszny normalnie po obiadku to musze sie z godzinke zdrzemnac bo nie wyrabiam,moje przecietne cisnienie to 60/90 heh jak mi pielegniarka mierzy to zawsze sie pyta czy ja w ogole zyje:P,angioletto napisz cos wiecej o tych bolach co masz bo mnie to strasznie denerwuje boje sie ze cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buff18
Witam, Zajrzałam na to forum bo rozwija się od niedawna więc moze uda mi się nawiązać znajomości:))) Mam nadzieje ze wszystkie staraczki przyjmą mnie z otwartymi ramionami:) Wraz z mężem równiez staramy się o bobo...ale jak na razie nic nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ja też mam zawsze ciśnienie umarlaka, a te ciśnieniomierze na nadgarstek to czasem nic nie wykryją :D za to puls zawsze bardzo wysoki. A z tymi bólami, to nie wiem, ale tak silne chyba nie powinny być. Kiedy wybierasz się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buff witaj :) zaczernij swój nik, wpisz się do naszej tabelki i opowiedz coś więcej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buffy18
Tylko za bardzo nie wiem jak mam się zaczernić?? Będę wdzięczna jak wpiszecie mnie to tabelki, podam niezbędne info:) 25lat, starmy sie 4cykl, obecnie mam 15dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buffy na stronie głównej forum u góry jest informacja na czerwono, żeby zarezerwować swój nik, a tabelkę musisz skopiować i wkleić do swojego posta i wtedy się dopisujesz (alfabetycznie) i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestesmy popularne hohohho:D:D:D KaWa kazdy pewnie ma inne bole w podbrzuszu,moje nie sa jakies mocne,ale to sprawa jak najbardziej indywidualna. Moja biedroneczka chyba skonczyla robic przemeblowanie rano i teraz spi leniuszek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczeta ja niedawno glowe podnioslam z poduchy :) w nocy oczywiscie biegalam siuku i brzuszek mialam taki obolely nie by to jakis mocny boj ale tak jakby macica obolala stluczona czy cos dziwne uczucie Aga miala robic test gdzie ona sie podziewa !!!! Kawa no przyznam ze u mnie nie bylo latwo i nie udalo sie za pierwszysm razem ani tez za drugim teraz jest trzeci mam nadzieje ze sie uda ja uzywam plastrow bez nich napewno bym rady nie dala !!! mam czasem takie napady zlosci jak np plster przestaje dzialac ze nie mysle oddala bym wszystko za papirosa wiem ze to chore ale tak jest ale trzymam sie dzielnie przyklejam nowy plaster i sie uspokajam :) a pozatym musisz sobie mowic caly czas ze np smierdzisz papierosami ze dziecku szkoda ze zle sie czujesz np rano jak zapalisz ja dlugo sie do tego przygotowywalam musisz to zrobic dla siebie bo ja pirwszy raz rzucalam jak bylam z Kubusiem w ciazy jakis czas nie palilam pozniej jeden dwa dziennie a po porodzie i karmieniu juz pol paczki oczywiscie nie w domu !!!! nie przy dziecku pozniej znow chcialam moj L mnie namawial mowil mi ze smierdze nie chcial mnie calowac az plakalam ale tez nie dalo rady po miesiacu najpierw w ukryciu po jednym i tak poszlo teraz sie trzymam nachodzi mnie ochota jestem strasznie rozkojazona nie moge sie niczym zajac ale przemecze sie i wiem ze bedzie dobrze :) zycze powodzenia kup plastry nie bedziesz taka nerwowa i bedzie ci latwiej :) napewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lalunie:) Ja tak później bo spałam do 10.30 :) Angi nie za ładnie z mdłościami mnie wyprzedzasz:D:D:D:D:D:D Suri może faktycznie trochę wcześnie z tym testem.Apap czysy 1 możesz wziąść jes bezpieczny tak mówi mój gin wieć mówię z dobrego źródła:) Hej Markotka może zostaniesz naszym streszczycielem hihihi🌼a ja też mam koleżanki i ich brzuszki szybko wróciły do normy :) Co do ciuszków to ja poczekam też bo tak naprawde bardzo lubie tuniki a teraz w modzie i mam sporo mam nadzieje że do 5 miesiąca mi starczy :) Markotka to że sie wkręcasz to naorma ja sie przez 8 miesiecy zawsze tak wkręcałam KaWa co do bóli kochana mocne są nie wskazane napewno !ale takie skurcze pojedyńcze co jakiś czas to norma bo macica sie rozciąga i w brzuszku zachodzą zmiany.Popwiem ci że na początku jescze zanim sprawdziłam,że jestem w ciąży też mnie bolało a teraz mniej Jak cie bardzo boli to możesz wziąść tabletke nospy jest bezpieczna a napewno pomoże:) bufty witaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami te mdlosci takie leciutkie z zawrotami glowy wiec sie nie denerwuj:D:D:D jakies zmiany moja kochana,czy nadal nic tak jak u mnie???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka wizyte u gina mam za tydzien w piatek - i juz nie mogesiedoczekac,a te bole naprawde mocne ale ja kazdy okres tak przezywalam praktycznie 1 dzien @ bylam niezywa,na tabsach lezalam w lozku z goracym termaforem na brziusiu i wylam do sciany,moze to przez to?Lekarz mi mowil ze te bolesne miesiaczki powinny przejsc po 1 ciazy:)oby!!Emamcia- dokladnie jest tak jak piszesz,przeklety nalog,co potrafi zrobic z czlwiekiem,ja wystarczy ze siedze teraz przy kawce a juz mysle - ale bym sobie zapalila,wmawiam sobi rozne rzeczy zeby nie skusic sie i przede wszystkim dla dobra fasolki ,ale czasem mocha od meza pociagnie;/a czy te plasterki to dziecku nie zaszkodza?jakich uzywasz i co czujesz jak je nakleisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia-masz zakaz odzywania sie na temat brzuszka!!!!:D:D:D:Dodezwala,my mowimy o normalnych brzucholach,a nie plaskich brzuszkach modelek kochana:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy widzialyscie jej profil czy nie,normalnie ciezko sie domyslec czy kobieto po czy nadal przed ciaza:D:D:D nasz gwiazda forumowa!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×