Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ; ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............17.................30.06.2009.........0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... dzisiaj po raz pierwszy odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży przeżyłam atak smutku. Wiecie co, mam nadzieję że chociaż Wy nie będziecie mnie krytykować.... Chodzi o to że jestem w ciąży a ślub biorę 12.04.09 w Wielkanoc i wszyscy z tego faktu się cieszą. Ci co mnie dobrze znają wiedzą że planowaliśmy z narzeczonym dziecko.A dzisiaj dowiedziałam się że moja dawna przyjaciółka rozsiewa ploty że to perfidna wpadka!! i że ja na pewno wpadłam!!! No i jak ja mam się teraz czuć?? Przecież nie będę teraz każdej napotkanej osobie tłumaczyć że to planowaliśmy... Czy to coś strasznego że chcielismy mieć już dziecko? Postanowiliśmy że pobierzemy się jak będę w ciąży i od tedo uzależniliśmy nasze plany i że to napewno będzie w tym roku...a tu takie paskudne ploty....aż mi się smutno zrobiło....to źle że chcę rodzinę założyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie przjmuj się gadaniem jakiejś głupiej dziewuchy! Zazdrości i tyle! Przecież to jest Twoja sprawa i nikogo nie powinno to interesować! Co za ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie zaprosić mnie na naszej klasie będzie mi miło:) Nazywam się Kasia Stępień miejscowość Jaskrów :):) będzie mi miło mieć Was w znajomych:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli rodzice nie przyjada do mnie tylka ja do nich do wloclawka to z mila checia:)pojdziemy na ogromne ciacho,co??hahaha:D:D:D o taaaaak!!!!!!!!!snieg,oby padal jak ja przyjade:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko napiszcie mi wiadomość na NK jaki jest nick wasz bo nie dojdę kto jest kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu,jak wiesz my zaplanowalismy slub na czerwiec 2009,tylko dlatego ze nie zalatwimy nic na odleglosc wczesniej,a w tym roku juz i tak wystarczajaco duzo rodzinnych imprez:) a o malenstwo postanowilismy takze sie starac,i jak wiesz udalo sie.nie przesune jednak ze wzgledu na to slubu wiec nie przejmuj sie ,niech nasze sluby odbeda sie w czasie na ktory je zaplanowalysmy i tyle.dla mnie to nie ma zadnego zwiazku.czy dziecko takie malenkie bedzie szczesliwsze wiedzac ze mam papierek malzenski??? ludzie tak mowili i beda mowic.jesli ty sie dobrze z tym czujesz to najwazniejsze i tyle!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane, ja zmykam, bo Michał już po mnie jedzie. Będę jutro rano i mam nadzieję, że z donrymi wieściami, trzymajcie kciuki!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to źle że wcześniej decydujemy się być mamusiami? Chyba najważniejsze jest to że pragnie się tego dziecka i chce się je kochać. ( moim zdaniem) nie wiem jak inne uważają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie mówię, że źle :). Tylko ze swojej perspektywy, to podziwiam, bo ja jak miałam 20 lat, to zupełnie nie myślałam o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta,mam 25 lat prawie,wiec nie uwazam ze to za wczesnie,ale wiecie co,kazda dziewczyna czuje ten instynkt w innym czasie,tak wiec mysle ze to sprawa indywidualna:)chociaz nie popieram nastolatek w ciazy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od faceta z którym się jest:) wiesz? każdy psycholog Ci to powie:) mój narzeczony tylko o dzieciach gada:) i ja dobrze wiem że będzie nam dobrze w trójkę:) a to jest jakaś granica wiekowa w której można mieć dziecko?? bo ja myślałam że to instynktownie każdy indywidualnie dla siebie odczuwa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat chodziło mi bardziej o kasie, emamcia też ma chyba nie wiele powyżej 20 lat. Nie no wiadomo, wpadki nastolatek to inna kwestia. Chodzi mi o świadome macierzyństwo w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka to wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tylko sobie tak rozważam, nigdzie nie napisałam, że nie można się starać w wieku 20 lat o dziecko. Raczej podziwiam Twoją dojrzałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także zapewniam wszem i wobec że to bylo planowane dziecko:) żeby nie bylo wątpliwości::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETKI! witam nowe kolezanki, KAsiu495, mieszkasz w Jaskrowie kolo Czestochowy? No to kilka razy zdarzylo mi sie tam nocowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę że odwiedziłyście Częstochowę:) no ja mam ją na codzień aż do znudzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×