Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

witam ! tez starałam się o dzidzie ,obserwuje wasz topik od poczatku , przeżywam wasze problemy , z angioletto mam podobną sytuacje bo ostatni okres miałam tak jak ona 6 grudnia przykroi mi bylo jak została wystraszona przez dziewczyny że może mieć zafałszowany test ale nie ma okresu dlatego ciaża murowana :) 🌼 ,moje dwa testy byly pozytywne a za tydzien w sobote idę do ginia ,zaszłam za trzecim cyklem ,choc myślalam że i tym razem sie nie powiodło bo robiłam test przed sylwkiem 31 i nic nie wyszlo ,a 6 stego nie dostałam okresu i zrobiłam test i wyszlo wiec nie ma co za wcześnie testu robić , Mam jeszcze córeczkę 8 letnia :) szkoda mi też Nefretete , ja z pierwszą ciazą też zaszłam za pierwszym razem i też bylam rozczarowana jak teraz mi sie nie powiodło , ale rzeczywiście sie nakrecałam , trzeba pamietać że tylko 40% zaplodnionych jajeczek sie zagnieżdża w macicy , buziaki dla wszystkich 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aulidka:) Jak chcesz z nami zostać to znajdź tabelkę i się dopisz do nas :) Jak widzę odrazu do brzuchatek:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do temperatury ja mam tempke 36.9 a jak czytałam to jest to sprawa indywidualna zalezna od normalnej temp. ciała , bo jedni maja normalne wyższą , a inni tak jak ja niższą 36,3 lub 4 nie musi być ponad 37 ,napisze jak mi sie udalo zajsć w ciaze może ktos to wykorzysta , wyliczyłam sobie kalendarzem z internetu dni plodne , kupiłam testy owulacyjne defakto na testach dziwnie mi wyszło bo 3 dni wskazywało mi owulke pierwszy który mi cos wskazal były na nim dwie takie same krechy, drugi kontrolna ciemniejsza i trzeci dwie takie same , i przytulanki byly codziennie przez te trzy dni , dzien przerwy i znowu i sie udało :) więc w moim przypadku testy sie sprawdziły , powodzenia dla staranniczek i brzuchatek też :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ; ; ; ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................7...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............17.................30.06.2009....... ..0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........??? 9)aulidka.....................6...................13.09.09.............3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam testy i na nic sie nie zdały bo nie zdążyłam ich użyć :))))) mam całe opakowanie chętnie oddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta się podziała;/?????? pewnie wcinają kolację,albo......nadszedł czas na przytulanki u niektórych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, Kami, jak samopoczucie? Nadal zadnych objawow? Witaj Aulidka. Ja tez w przyszlym miesiacu zainwestuje w testy, bo z wyliczania dni plodnych na necie i obserwowania organizmu nic nie wychodzi. Juz nie wiem co robic. Wpisz sie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oleńka Już myślałam,że wszystkie pouciekały z kafe:) u mnie ok:) bez zmian właśnie rozmawiałam dziś z moją kochaną teściową i mówiła mi że w 2 ciążach wcale nie miała mdłosci ani wymiotów i były chłopaki :)a w jednej do 4 miesiąca męczyła się bidulka i była dziewczyna hihi powiedziala,że jestem szczęściarą:)) ma racje kobicina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzeba wszystkiego spróbować , ja też sie nakrecalam i byłam załamana w tamtych miesiacach i jak dostawałam okres mówiłam sobie to niemożliwe i robiłam testy dla pewności , i okres wydawał mi sie dziwny itp. najlepiej sie odstresować łatwo mi sie teraz mówi ale to prawda mój mąż na prezent świateczno rocznicowy kupil mi małego yorka , tak sie zajełam maluszkiem że nie myslałam aż tak o ciaży bo miałam sporo na glowie i prosze udało sie :) :) :) polecam :) a angioletto ty sie nie martw że nie masz mdlosci ja narazie też nie mam i sie ciesze bo jak bylam z córka w ciazy to takie miałam że z autobusu musiałam uciekać ,a jak się pomalowałam rano przed praca to zaraz musiałam jeszcze raz sie malować bo byłam rozmazana :), ale jak pamietam to mi sie zaczeły dopiero 7 /8 tydzień - ale mam nadzieje ze nie będę ich miała ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wykapalam naszego skarba :-) teraz chlopaki sie bawia, wiec mam wolne :-D JA tez kupuje wiesiolek i castagnus, moze nawet jutro sobie kupie i poczytam ulotki, coby wiedziec od kiedy zaczac stosowac itd.... Emamciu, gratuluje Ci 2 kreseczek!!!! Dopiero teraz doczytalam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To późno strasznie ci się zaczeły! przeważnie do 7-8 trwają.... ale ile kobiet tyle obiawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja dziś zamówiłam na allegro testy owulacyjne- mam nadzieje ze sie przydadzą bo jestem zdezorientowana. zawsze mialam cykle 33 dniowe o ostatnio po intensywnych starankach nagle prawie 40! wiec teraz nie wiem kiedy beda moje dni plodne. moze testy mi pomogą. nie wiem jednak czy u mnie beda miarodajne skoro biorę od 16 dc zawsze luteinę. dziś pojawił się śluz, wiec moze to juz, ale ja nie umiem odróżnić czy jest płodny czy nie. dziś jest 12 dc, ale jeszcze nie zaczynam bo boje sie zmarnowac plemników mojego mężusia- lekarka mi mowila ze czeste współżycie nie sprzyja poczeciu bo plemniki nie nadążają dojrzewac! a kto ich tam wszystkich wie! nie wiedzialam ze to wszystko takie skomplikowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, to bedziesz mial niespodzianke, bo jak widzisz kazda kobieta przechodzi to inaczej. Ja dzisiaj mowilam mamie, ze mam problemy z zajsciem i mi powiedziala, ze keidy ona po slubie chciala miec dziecko to sie nie udawalo, a jak stwierdzila, ze odpusci to nagle pojawilam sie ja:-)). Pocieszyla mnie. Wiec bedzie co ma byc. Wiesiolek bralam w zeszlym miesiacu i po tygodniu mialam non stop mokro i zaczelo mnie to az wkurzac, wiec przestalam. Teraz znow zaczne brac i jeszcze sie zaopatrze w testy owu. Tak sobie mysle, ze wszystko na gorze jest zapisane. Maz mi dzisiaj powiedzial, ze nawet jakby sie dziecko mialo urodzic 31 grudnia o 23.59 i bedzie zdrowe to i tak sie bedzie cieszyl. Wiec wydaje mi sie, ze wszyscy dookola na luzie podchodza, a tylko ja sie martwie:-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexa, witay w klubie, mi tez cykl sie przedluzyl i jest jakis dziwny, tak mi sie wydaje. do tej pory raczej nie mialam watpliwosci, kiedy mam dni plodne a teraz mam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty ! Wszystkie które pragniemy dzieci mamy tak samo :) J co prawda późno bardzo poczułam,że chce być mamą ale też mnie to strasznie absorbowało,jak się nie udawało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka81 ja na temat owulki chyba wszystko przetudiowałam , wyczytałam że kobiety starające sie o dziecko są tak zestresowane że nie powinny tak bardzo sie opierać na mierzeniu temp. bo ze stresu maja zafalszowane , a testy teraz nie są drogie ja kupilam dwie paczki i starczylo , a nawet zostalo tylko trzeba dobrze ulotkę przeczytać,a co do wiesiołka pytałam panią w aptece o wiesiołek czy rzeczywiscie śluz poprawia to ona na mnie oczy zrobila i powiedziała że pierwsze słyszy i zrezygnowalam z kupna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina M, no właśnie to wszystko takie zawiłe. ale Ty przynajmniej wiesz ze jestes zdrowa i w ciąże wcześniej czy później zajdziesz a ja ciągle sie zastanawiam czy to kiedykolwiek nastąpi, a na dodatek juz na zapas sie martwie czy jak już mi sie uda, to czy ciąże donosze- i tak w kółko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 cykli. I strasznie się martwiłam tym,że nie zachodzę i miałam okropne wyrzuty sumienia że wcześniej nie miałam instynktu i nie śpieszyło mi się do bycia mamą .... Potem mój mąż mi powiedział,że to bezsensu zachodzić w ciążę bo wszyscy mówią że już czas jak się tego nie czuje można sobie zrobić tylko krzywdę.I jakoś mi łatwiej potem było.Stwierdziłam,że będzie co ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko M. córka się bardzo cieszy bo mnie już strasznie męczyła o rodzeństwo , a ja w czerwcu szkołe koncze i musiałam poczekać a i tak na końcowe egzaminy z brzuszkiem pójdę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexa, ja tez tak pesymistycznie myslalam, ze nie bede mogla miec dzieci. Tak jakos glupio myslalam, poza rtym mialam nieregularne cykle, wiec... Ale jak juz zabralismy sie do rzeczy to sie udalo za pierwszym razem. Ale teraz martwie sie, bo mi sie moj sluznie podoba.... Wg mnie jast zbyt rozrzedzony w dniach kiedy powinien byc jak kurze jajeczko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wiesiołka naprawdę takie na mnie oczy zrobiła że mi głupio bylo go kupić , ale naszczęście obylo sie bez tego , dziewczyny nie możecie sie tak dreczyć , moja bratowa też starała sie o dzidzie i też wszyscy jej mówili kiedy ?kiedy? kiedy? , a oni sie tak stresowali i zablokowali że dopiero po 3 latach im wyszlo , a oboje zdrowi bo po specjalistycznych badaniach w końcu wyjechali odstresowali sie i się udalo , trzeba sie na jakis wypad w góry wybrać czy coś :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapłaciłąm za 10 szt owu+1 ciążowy 30 zł z przesyłką- dziwnie tanie, ale chyba tak kosztują. w aptece pewnie dużo drożej- zobaczymy czy cos dają- czytalam różne opinie jednym pomogły, drugim wogóle, ale 30 zł to nie majątek wiec spróbuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×