Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

ja też 20 zł zaplaciłam za testy ale kup lepiej w aptece , a śluz każda ma inny wiec sie nie stresuj :) nosek do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jestem zła na samą siebie!! Na początku byłam wyluzowana a teraz jak zostały 2 dni do @ to ja się stresuję jak nastolatka. Zaraz sie przełożę i pasem dam po dupie, wrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:) Ja w grudniu tak zajęłam się pracą,że zapomniałam całkiem o tych staraniach i normalnie szczena mi opadła jak mó mąż zakroplił test i mówi zobacz ninia 2 krechy :)!aż mi sie nogi ugieły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aulidka, no ja doczekac sie nie moge cieplejszych dni, bo wreszcie sobie zaczniemy jezdzic. Ja to taki podrozniczek jestem, troche przystopowalam, jak sie maly urodzil, ale tegoroczny sezon bedzie nasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi 34- heh wiem co to znaczy! ja ostatnio bylam pewna ze sie udalo, cykle 33 dni a tu nagle jak nigdy 40! mam nadzieje ze Tobie sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wiesiolka, to naprawde stwierdzilam na sobie ,ze po 4 dniach mialam na maksa sluzu. Czasem myslalam, czy nie popuscilam:-)). A psychika - rzeczywiscie to chyba najgorszy wrog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dobrze doczytajcie ulotkę bo czasem jest jedna kreska slabsza ,a niektórzy myśla że to już a w ulotce wyraźnie pisze żeby robić o stałych porach i dwie jednakowe kreski albo dwie mocne a jedna aż bordowa tak u mnie pisało i rysunki byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem szwędaczką turystyczną:) Może powinnam myslec, że jak zajdę, to mi się ukruci....albo wychowam małego szwędacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po wiesiołku miałam mokro :)ale to z farmaceutką mnie zastanowiło,aż zapytam mojego gina jak pójde na wizytę ciekawe co powie:)heee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazałam mojemu cycki, pytam, czy chociaż się zmieniły trochę...spojrzał fachowym okiem i rzucił tekstem: "są inne kochanie, jakby...mniejsze..." buhahahahahahah. Świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko M.pewnie trzeba wyjechać i wtedy sie tak nie myśli ,i sie udaje wiele par po wyjazdach wraca z fasolkami:) mi opieka nad szczeniakiem pomogła, a psychika to mi figle płatała tamte dwa cykle masakra piersi mnie bolały ukłucia , mdlosci i itp. a tu okres i rozczarowanie zawsze miałam jak w zegarku 9 lub 10 zależnie od miesiaca , a tu grudzien 6 ty pierwszy raz w życiu przyspieszony stres zrobil swoje ,że z moim mężem dopiero po drugim teście i po 12 stycznia bylismy pewni że sie udało ,tez sie nie mogę doczekac przyszłej soboty by do ginia iśc i dzidzie zobaczyć , ale tym razem sie nie spiesze bo przy pierwszej ciaży poszłam odrazu po terminie @ spodziewanej i po teście pozytywnym i on nic nie widzial ,bylam rozczarowana , i poszłam prywatnie po 2tyg i wyszła piekna dzidziunia na monitorku :) a tamten mi wmawiał że nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko mogę po całym rozmiarku ci oddać :)hihihi.. Strasznie mnie wpieniają te cycki jak mi to chodź trochę nie przejdzie to się załamę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdzie....jak się mała ssawka urodzi, wszystko z ciebie wyssie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka-to przynajmniej sama nie jestem a bolesny mialas poczatek@? ja mam nadzieje ze to nie krwawienie implantacyjne bo 2 tablety wzielam no i ta nazwa taka niezasympatyczna,wole juz normalna @ a jak dzidzia sie zadomowi juz w brzuszku to nie chce zadnego @,bolu ani tabletami sie truc :) takze olenka kolejny cykl bedzie nasz zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście kochane :) Kurcze, chce umieć robić takie niebieskie kwiatki! How?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi nie załamój mnie...to jeszce tyle czasu może w środku ciąży troche minie co??????no pociesz mnie trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz tylko kwiatek i dajesz nawias z jednej i drugioej strony [ ] i jak wyślesz wypowiedź to sieukarze 🌼 buzka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI, niestety bolesny i obfity dzisiaj. Chociaz to dopiero 1 dzien. I mam tez takie jakby brazowe ''fredzle''. :-)). Ale bardzo dziwnie, bo 3 dni wczesniej sie pojawila. Zobacze jak bedzie jutro. Robilam wczoraj test zanim sie pojawila - negatywny. I zrobie na wszelki wypadek w sobote. Ale masz tez racje, musi sie wreszcie udac. U ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×