Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Aga zrobilas juz ten test ? pytalas mnie kiedy ja mialam termin @ ja mam dopiero 20.01 czyli robilam test przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ; ; ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................7...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............17.................30.06.2009....... ..0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........??? uaktualniam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia - gratuluje pozytywnego testu :) jupiiiiiiiiiiiiiiiii ja dzis od rana atrakcje,niespodziewnana @,2 apapy ale przeszlo,no i 3 tampony zuzyte wiec to chyba nie to plamienie implantacyjne,choc juz mnie leci niz rano ahh natury sie nie da oszukac dzidzia sama w odpowiednim momencie sie zagniezdzi w cieplym brzuszku :) jesli chodzi o blizniaki to tez mam szanse,bo moja mama z blizniakow jest i jakos mnie to wzrusza jak widze blizniaki,najfajniej to dziewczynka i chlopczyk :) jejkuuu dziewczyny (te z kropeczkami juz) zazdroszcze wam tego uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri w tym cyklu juz napewno sie uda :) u mnie tez jest szansa na blizniaki moja babcia miala moj L tez kiedys mowil ze by chcial :) aha a ja kupila w koncu ten test ktory pokazuje pregnat lub not pregnat ale poczekam jeszcze bo mozna go zrobic 4 dni przed spodziewana @ ale wtedy jest tylko 51% pewnosci wiec poczekam przynajmniej do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo...fajnie z kropeczkami ja mam zdięcie swojej na usg z piątego tygodnia:)Miło na nią popatrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami jestem, tylko poczekaj, bo mój młody robi jajecznicę, muszę mu pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe koleżanki:) A żegnam warzywa i owoce :P Nie było mnie od rana a tu kilka stron zaległości. Jak tak dalej pójdzie, to bedziemy najbardziej rozwijającym się topikiem:) Kupiłam test. Gapię się na niego. Nic nie chce mi powiedzieć:) Nawet nie drgnie:) Ale dopiero w niedzielę zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami co ? jaka przesadna sprawa ? pisz szybciutko :) Megi napisz mi kochana jeszcze raz :p kiedy masz @ dostac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dzień po pracy mam zawsze taki wywalony w kosmos. Poza tym trening młodego i dopiero jestem. Dziś mam 26 dc i z regóły to 28 dni u mnie bywało. Ale dziś jadąc autem poczułam taki ucisk w brzuchu, ktory podszedł mi aż do gardła. Musiałam otworzyć okno. Czyżby pierwsza mdłość w moim życiu? Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłabym..ale mam tego plana z imieninami mojego w niedzielę. A jak się dziś dowiem, to nie wytrzymam do niedzieli. Muszę ćwiczyć silną wolę. Przyda się w rzuceniu palenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wlasnie dostalam okres (juz mnie zaczyna bolec brzuszek) wiec 29 stycznia przytulam sie z moim mezem bardzo intensywnie;P Pozdrawiam goraco:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zagladm i ja :-) Megi podziwiam silna wole, ja bym nie wytrzymala i juz.... dobrze ze nie mam testow w domu :-D Widze, ze moj \"ulubieniec\" zawital dzis do nas, ogromnie zaluje, ze mnie nie zastal :-P A mnie pobolewaja cycuchy i brzuch, @ sie zbliza jak nic, zwlaszcza ze tempka mnie nie zadowala :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, poczekaj. To czy ja mam silną wolę, to dowiem się jutro. Jak wstanę i mnie nie pokusi poranne intensywne siusiu, heheheheh Grażka, daj spokój, w końcu przytulanie jest super:) Tak czuję, że nie opuszę pierwszej części tabelki tym razem:) No ale nie mogę liczyć aż na taki fuks:D Uciekam, Domi mi tu jęczy, że chce kompa.... Postaram się jeszcze dziś was odwiedzić. Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd ja jak zaszlam w ciaze to mialam 37,1 37,2 ale pamietaj ze temperature sie mierzy z samego rana jeszcze przed wstaniem z lozka bo kazdy ruch moze podwyzszyc tempke. Ja jak czasami zmierzylam po wstaniu to mimo ciazy spadalo do 36,7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniolki!!!:-)) Ale mialam do nadrobienia. Mialam tyle pracy, ze caly dzien nie wchodzilam na kafe. Ale w przyszlym tygodniu szefa nie ma, wiec nadrobie zaleglosci. Emamcia - z calego serca gratuluje!!!!!!!!!! markotka i abcd - trzymam kciuki za wyniki. SURI - mam ten sam problem co Ty. Wczoraj niespodziewanie, 3 dni wczesniej pojawila sie @. Bylam w totalnym szoku i mam dola. Ale coz, nie bede sie poddawac. Angi - pisalas cos o zmiane pracy. Ja w Twojeje sytuacji nie podejmowala bym takiej decyzji. Chyba, ze nie zalezy Ci na macierzynskim. Sama wiesz jak trudno teraz z praca w Londynie. Co do wypisywania kopert - moja kolezanka tez dala sie w to wkrecic i nigdy nie zobaczyla kasy za prace. Ale wybor nalezy do Ciebie. Witam nowe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×