Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

no otóż to...nigdy nic się nie wyliczy tak idealnie...a jak jutro nie wyjdzie to za tydzień powtórz i tyle....a jak już jesteś?? po co masz zwlekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta racja,ja rowniez obliczlam i kombinowalam z ta owulka a i tak potem okazalo sie ze mialam kilka dni wczesniej,i dobrze bo wtedy sie kochalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, jutro zrobię :) Ale jak wynik będzie negatywny, to będzie Wasza wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob kochana,zawse mozna powtorzyc,lepiej chyba szybciej wiedziec na czym sie stoi a nie ludzic sie bez przerwy tak?a jesli jestes w ciazy to wszystkie zaczniemy sie szybciej cieszyc twoim szczesciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak tutaj dzis cicho??? dziewczynki ponawiam prosbe:jesli ktoras bedzie cos slyszala na temat pogody na poczatku lutego to bardzo prosze mnie poinformowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wpadlam na sekundke:) angioletto ty wracasz do polski w lutym?:D a ja jade do londynu w lutym ;] takze sie miniemy hehe;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny !! ja dzis wypoczywam bo dzien urlopu sobie wzielam :) i spałam jak susel :) markotka ja nie wiem ja bym chyba jeszcze poczekała z tym testem bo ja robilam tak jak pisałam 31 grudnia , a okres miałam 6 tego i nic mi nie wyszło dopiero 6 stycznia miałam pozytywny test , ale każdy organizm jest inny , mam nadzieje że dziewczyny naklaniajace cie na test mnie nie uduszą :) :) :) , ale po co sie dwa razy rozczarować najlepiej raz w terminie @ spodziewanej wtedy wóz albo przewóz , najgorsze jest czekanie ale trzeba troszkę cierpliwości ja mam za tydzien w sobote do ginka iść i tez chciałabym już ,ale wole o tym nie myslec a czas szybciutko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem. W najlepszym przypadku az na miesiac;) Latwo tam znalesc prace chocby na ten miesiac? przydalo by sie jakies pare groszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka,nie wiem czy znajdziesz jakakolwiek prace na miesiac.moze w restauracji?ciezko powiedziec,to bardzo krotki okres czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2… ; ; ; ; ; ; ; ;…….01.01……………brak ….Wrocławokolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.01.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....3........12.02..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................8..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................7...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............17.................30.06.2009....... ..0 8)Nitaanita..................8...................sierpie n09..........??? 9)aulidka.....................6...................13.09. 09.............3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie tak niestety wydawalo. No nic. sie okaze nie chce siedziec sama w domu i nic nie robic tymbardziej ze nie mam tam znajomych i wogole. Po zatym nie chce byc utrzymanka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie,ja nie mowie ze nie znajdziesz pracy,tylko ze nie bedzie latwo o tej porze roku i na tak krotki czas,no bo gdzie? w restauracji,jako kelnerka-potrzebny dobry ang i bedziesz musiala ich oklamac ze zostajesz na dluzej,a w dodatku np w mojej rest zatrzymujemy depozyt wiec,nie oplaca sie. na tak krotki okres moge ci zalatwic,a raczej postarac sie prace przy rozdawaniu gazet.8h dziennie i placa 35 funtow za dzien.musisz kupic sobie trawelke na tydzien na strefe 1-3 32funty wiec juz zostanie ci mniej,ale przyjma cie na miesiac tylko,wiec juz cos jest. najlepiej sprzatania,tylko ja nie mam juz zadnych znajomosci w tej dziedzinie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka,zrob jak uwazasz,jestesmy z toba:) Milutka,tak mozesz podac mi rejon,dzielnice,moze mnie odwiedzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co :) bedziemy w kontakcie bede wpadać na konto wymienimy sie mejlami gg itp. oczywiscie ja jestem chetna na spotkanie:* a teraz musze juz konczyc (studia;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko sprawdzić skład :D Kto gdzie (w tabelce) ;) Okres mam miec jakos we wtorek, no i zaczynam 1 miesiąc starań :P Już nie moge sie doczekac. Powiedzialam mamie o moich planach. Ucieszyla się bardzo :D DZIEWCZYNY W UK - bierzecie jakies zestawy witaminowe podczas starań. Ja dopiero teraz odkrylam że są takie. Zawierają kwas foliowy, wiec nie musze go kupowac osobno, no i mają inne witaminy i związki potrzebne do starań. Pregnacare Conception sie to nazywa - oto link: http://www.vitabiotics.com/pregnacare/conception_productinfo.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burak ze spoconym ryjem - Jak mozesz byc tak naiwny ze ktos sie przejmuje tym co piszesz:D ,marna zalosna mutacjo buraka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka milo cie tu widziec:)ciesze sie ze zaczynasz:)fajnie:) Milutka-brawo,dobrze powiedziane,hehe:D:D:D Burak dopisany do listy tlumokow,razem z cytrusami haha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto jestem, tylko paru człowieków miałam :) Skorpionka witaj ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Widzę,że ruch tu od rana jak na alejach:) J dziś kiepsko sie czuje cycki mnie napierniczają i po tych lekach jakaś osłabiona jestem.A no i trochę mnie mdli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, odwolali mi zajecia heh;] powiedzialam dzis mojemu ze chcialabym miec dzidziusia a on powiedzial ze tego nie wiedział itp. (on wczesniej mi mowil ze tez by chcial):) wiec moze cos z tego wyjdzie ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×