Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Kawa jedno piwko nie zrobi dziecku krzywdy, ale teraz ju nie pij i nie pal!!! A badanie beta hcg możesz zrobić sobie sama prywatnie, nie musisz mieć skierowania, kosztuje ok. 30zł, ale to też od miasta zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi to razem pojdziemy bo i ja przed chwila wstalam Kubus troszke wczesniej ale lezal tak grzecznie i dal mamie pospac :D zmykamteraz zrobic sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nawet nie wiedzialam ze jezeli jest podejrzenie ciazy to moga mnie przyjac w pierwszej kolejnosci!?Od dzisiaj koniec z paleniem i ani jednego piwka!!a dzien cyklu dzis jest 43,ale ja mam @ tak od 33 do 40 dni nawet ,bardzo roznie i nigdy nie regularnie,jejć juz nie moge sie doczekac jak w domu pkaze test mojemu mezulkowi i powiem ze zostanie ojcem!Chyba sie razem poplaczemy ze szczescia!A powiedzice mi dziewczyny te ktore sie staracie i te ktore juz sa zaciazone ile macie latek?Bo u mnie instynkt macierzynski rozwinal sie dosyc pozno,w maju minie mi 29 lat,musialam chyba spotkac tego jedynego i dojrzec emocjonalnie,za to moj maz(od wrzesnia jestesmy malzenstwem) jest 5 lat mlodszy a na widok dzidziusia caly sie rozplywa,jak to roznie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że nie będę sama w tym piekielisku:) KaWa, ja na twoim miejscu nie mówiłabym jeszcze nikomu. Nawet mężusiowi. Idź zrób Betę. Testy bywają wredne. Będziesz miała wynik tego samego dnia. Nie muszisz być na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa w tabelce z poprzedniej strony jest wiek każdej z nas :) i też uważam, że najlepiej by było gdybyś w 100% potwierdziła ciążę i dopiero wtedy powiedziała mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ginekolog w ktorym tygodniu moze potwierdzic ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie, wchodziłam na ten twoj link z nk, ale za cholerę nie mogę otworzyć. Markotka, podaj swój, trzeba sie pododawać:) KaWa, dołączysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym potwierdzeniem ciąży to bywa różnie. Czasami lekarz stwierdzi w 5 tyg, a czasami w 7 dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a ja odrazu taka duza dzidzie zobaczylam na usg. To juz nie byla mala kropeczka. A serduszko jak cudownie bilo:). ZAkochalam sie w niej od pierwszego wejrzenia. Dziewczyny brzuchatki nie macie problemu ze wzdeciami i zgaga?? No mnie to tak meczy ze odechciewa mi sie naprawde wszystkiego, szcegolnie jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi,mam zablokowana nk,musisz mie dodac do znajomych najpierw.sprobuje cos zrobic jak wroce z pracy,ok?:) To ja tez ide z wami do tego piekielka:Dgrzesze dzis oktutnie!!:D:D jak tylko szefowa wychodzi to ja sie obijam:D:D:Dale ona juz znalazla sposob:odzwoni co chwile z jakimis glupotami:D:D:D o 15-tej uciekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi wysłałam Ci wczoraj na maila link z moim profilem na nk :) Ja nie jest w ciąży a też mam bruch wzdęty i wygląda na conajmniej 3 miesiąc ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! mozna sie do Was przyłączyc?? ;) zaczelam starania 1 stycznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara pewnie ze mozna:) powiedz nam cos o sobie,nawety jesli nie ma teraz wszystkich dziewczyn to potem i tak beda czytac co naskrobiemy:p znajdz ostatnia zaktualizowana tabelke i dopisz sie alfabetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 6)Klara20.................1........14.12.........brak..............Gdańsk.... 7)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 8)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 9)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 10)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak..... ...... Konin 11)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 12)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 13)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 14)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 15)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 16)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 17)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0 A więc się dopisałam ;))) Super, że moge dołączyc. A więc jestem studentką socjologi na uniwerku Gdańskim ;) 2 roczek juz... Mój kochany jest ode mnie 3 latka starszy. Ja 9 stycznia skonczylam 21 lat ;) zaczelismy starac sie o dzidzie, bo bardzo chcialam byc mloda mamusia :) i tak uwielbiam dzieci :) ach. Pracowalam w żłobku jakis czas i taka juz zakochana w bobasach zostalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z testem czekam do piatku powinienjuz cos wiecej pokazac mam nadzieje albo i ja jestem w ciazy nie bedac :/ zobaczymy napewno was powiadomie :D Klara witam :) ja tez mam 21 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)anitelkaa-27...................08.01..........brak.. ..........Warszawa 2)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 3)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 4)dexa 25…………………..2……….01.01……………..brak…..Wrocław\\okolice 5)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 6)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 7)Klara20.................1........14.12.........brak... ...........Gdańsk.. 8)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 9)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 10)Malgosia81...........3.........08.01...........brak .............Opole 11)Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak.... . ...... Konin 12)Megi34..................1.........21.12..........syne k .. ........Gdynia 13)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 14)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 15)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 16)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 17)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 18)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek..........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..........5 2)Kami111...................6...................wrzesień 09.........8 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09.........1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........??? 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........??? 6) Emamcia................. ???..................wrzesień 09........??? 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio,fajnie ze zostajesz:) bierzesz jakies witaminki,folik??? ja za kilka minut niestety znikam bo mam sporo pracy ale jestem pewna ze ktoras z dziewczyn sie pojawi niebawem:) Z Gdanska jestes???ale super!!!uwielbiam Gdansk,ahhh......... Jarmark Dominikanski i plaze,sa boskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak tu jest pieknie :):):) biore kwasik foliowy, nigdy nie palilam, ale za to zawsze piwko lubilam ;P teraz pozwalam sobie na jedno... hmm. no nic jutro powinien byc okres...oby nie.! ale jakos czuje, ze mi sie spozni bo biust prawie wogole nie boli, brzuch tez nie ach ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu jestem! całe zycie tak mialam ze jak mnie drzwiami.. to ja oknami! hehe! dziewczyny nie gniewajcie sie ze jak zbyt czesto nie pisze, ale sledze wszystkie wpisy, tylko czasami zanim zdąże wszystko przeczytac to juz nie mam siły nic dopisac! hehe! a tak na poważnie to ja zaczynam drugi cykl starań! nie wiem do konca którego dnia cyklu zacząć bo zawsze mialam cykle regularnie 32 dni no moze dzien w jedna lub drugą a ostatnio p[rawie 40! sama nie wiem moze kupie testy owulacyjne choc nie wiem czy jest sens skoro biorę luteinę. ale co tam! stwierdzilam ze nic na sile! jak to mówie jak Bóg da! nie chce wiecej sie nakrecec nawet jak okres sie tydzien spóźnia, bo wole sie milo zaskoczyc! nom! i prosze mnie więcej nie kasowac bo będe płakała! ;) ! trzymajcie sie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sie przekonasz ze ten topik ma cos dziwnego w sobie,jest absolutnie inny niz pozostale,prawda dziolchy???:D:D:D jakas magia tu chyba panuje, dobra ja lece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak dziś dorywczo, tu latam, tu reanimuję chionkę, bo dziś mam kolendę..bleeeee Oki, Markotka, sprawdzam pocztę:) Witaj Klara:) Angie, dobre z tym wzdęciem, hehehhehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×