Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

ilaaa- :),a ja myslalam,że za szybko zaczynam tres jolie- przestań sie czepiać !!! Idz po prostu sobie tam gdzie, ktos by chcial, żebyś był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
ja juz niemoge sie doczekac tego terminu kiedy ma byc okres ale te dni sie dluza a najlepiej gdyby okresu juz nie bylo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
atka1112 moze niektorzy mysla ze to za wczesnie ale ja napewno nie bo teraz strasznie zaluje ze te starania troszke pozno jak teraz tak o tym mysle to stwierdzam ze w wieku takim jak ty byloby latwiej sie starac ale najpierw studia, potem praca i dopiero teraz moge sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami111- znam to, pewnie więcej z nas tak ma... :) wiesz łatwo powiedzieć, gorzej zrobić ... ilaaa- obyś się nie doczekała 3 mam kciuki. Ale dam ci radę nie skupiaj sie tak na tym ....bo będzie się przesuwał Masz racje,jeśli chodzi o to,żeby życie sobie uporządkować,ale jeśli teraz sie okaże,ze trochę więcej czasu potrzeba na zajście to możne doczekałabym sie w wieku 30 lat. A zresztą mam wszystko o czym marze,a jak tego nie mam walczę o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maducha
hej witam serdecznie, mogę się dolączyć? szukałam miejsca na forum dla siebie i nareszcie znalazłam. Wszystkie tematy staraczek są bardzo zaawansowane, fajnie zaczynac od poczatku. Zamierzamy zacząć starać sie od początku czerwca. Za dwa miesiące odstawiam tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maducha
Atka 1112 fajnie ze rozpoczęłaś temat. Czy jest tutaj ktoś kto jescze bierze tabletki? Daję sobie 3 miesiące po odstawieniu na dojście do normy, badania, kwas foliowy i po tym chcemy się starać. mam nadzięję że plan powiedzie sie. Ale tak naprawdę nie moge doczekać się czerwca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami111
aaa....no izapomnialam dodać że czekam na okres...powinien być jeszcze w tym roku,ale mam nadzieję,że niedostanę chodź niestety obiawy wskazują,że tak..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
maducha witamy u nas atka1112 wlasnietakjak piszesz ciezko sobie zorganizowac zycie aby sie zdecydowac ale przeciez tak to w zyciu jest ze jak okazuje sie ze jest sie w ciazy to zawsze czlowiek sobie poradzi mimo ze odkladalo to sie na pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maducha- no jasne... zapraszamy. Własniego założylam ten topik. Bo na innych sa juz bardzo zaawansowane i w wiekszosci już sie cieszy owocnymi staraniami. A ja chcicalam zaczac od początku z przyszlymi mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
kami111 zyczymy zeby okres sie nie pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami111
maducha.....by nie zapeszyć nie dziękuję....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami111
dzięki dziewczyny będę z wami na bierząco i też trzymam kciuki za was!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3mam kciuki za nas wszystkie, oby szyko nam sie udalo. :) Wiecie zwiedzalam te równe topiki o staraniach,ale byly takie obszerne,że nie moglam sie wrecic, dziewczyny znały sie tak dobrze,że głupio sie na nich czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
Dokladnie trzymajmy za siebie kciuki to napewno wszystko nam sie uda A topiki inne strasznie zaawansowane i ciezko cos tam dopisac a nasz topik nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) fajnie tu jest, nie?? Ale ja chyba jestem najmłodsza .... Kiedyś też trafilam na fajny swierzo załozony topik,ale sie rozlecial i nikt tam nie zaglada... Wy chyba szybko sie nie poddacie, po kilku nieowocnych starankach??? Zerknę jeszcze na NK i idę sie po domku pokręcic, bo oczy mnie bolą od tego siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
bardzo fajnie tu u nas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
i napewno sie nie poddamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że się nie poddamy. Bużka i do usłyszenia. Grunt to pozytywne nastawienie :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami111
WtamWwas dziewczyny :)! Jak tam po świetach?? pozdrowionka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge sie do was przylaczyc? wprawdzie tak jak wiekszosc z was zaczełam staranka od grudnia, ale plan był taki ze zaczynamy od marca 2009 :) @ mam dostac 3 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma, przycztłam sobie cały ten topik :) pytałyscie czy mierzycie temperatury i sprawdzacie kiedy sa dni płodne ja mierze temperature od ponad roku, w tym cyklu nie mierzyłam bo boje sie rozczarowania :) co do płodnych dni to nie mam watpliwosci :) zawsze wystepuja u mnie ok 10-12 dc Moje cykle sa krotkie bo trwaja tylko 24 dni w tym miesiacu sprawdzałam tylko sluz :) akurat w dniu kiedy odbylismy stosunek miałam sluz przezroczysty i ciagnacy pozatym pobolewał mnie jajnik :) pewnie mialam owulacje :) był to moj 10 dc w sumie z 10 na 11 :) Zobaczymy czy sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,zycze wam baaaaardzo owocnych staran i szybkiego pojawienia sie fasolek:)ja tez zaczelam w grudniu;) polecam zrobienie tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
witam nowe dziewczynki fajnie ze jest nas coraz wiecej, milo ze tyle z nas sie stara i razem napwno bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, dolacze do was, ja mam juz 10,5 m-cznego synka, jak skonczy roczek 5 lutego, to zaczniemy sie starac, ale w tej chwili i tak mamy nie wiele do powiedzenia, poniewaz jeszcze po porodzie nie miesiaczkowalam, ale licze na to ze lada dzien to sie unormuje, to ze karmie synka napewno ma na to wplyw. pozdrawiam i zycze owocnych staran, a to moj synek http://screeny.pl/15812 http://screeny.pl/15804 http://screeny.pl/15822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
anted22 gratuluje synka jest sliczny , a najwazniejsze to chyba tak bardzo o tym nie mysle co ma byc to bedzie ale beziemy sie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilaaa dziekuje za powtanie 🌻 lady Love zycze ci abys ujrzala na tescie dwie kreseczki, widzeze powaznie podchodzisz do sprawy, powodzenia ilaaa, nie martw sie wiekiem, ja jestem juz po 30-tce, urodzilam zdr. synka i zamierzam urodzic kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
anted22 ile mialas latek jak urodzilas synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×