Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

anted22 śliczniutki synek. Wszyscy piszą o długościach cykli temperaturze fajnie. JA od 6 lat biorę tabletki antykoncepcyjne i nie mam pojęcia jak wygląda nieregularny cykl czy czekanie na miesiączkę. wszystko jak w szwajcarskim zegarku mam szucznie rugulowane. Juz sie nie moge doczekać odstawienia. Ciekawe jak mój organizm zareaguje, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. Ile ludzi tyle opini o proszkach. Ale jak jest sie mlodym i mysli się tylko o studiach, pracy, zabawie - tak było najlatwiej. Juz tylko 2 mieś i bye bye tabletki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jakie sliczne malenstwo :) anted22 dziekuje :) bedzie mi potrzebne :) probuje nie myslec o ciazy.. unikam wzroku dzieci.. ale tak sie nie da :) byłabym taka szczesliwa gdybym zobaczyła na tescie 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami111
witaj lady love:) będę trzymać kciuki napewno się uda!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami111
a dzieci anted22 są śliczne!!!!!!!! Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonka. Widzę,ze nasze grono sie zwiększa. anted22- fajniusi maluszek :) GRATULUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, że to forum tak szybciutko sie rozwija...zapisalam sie zaledwie wczoraj a tu prosze dzis juz tyyle nowych i ciekawych doswiadczen innych staraczek :)) Ciesze sie, ze mozemy tutaj o tym porozmawiac! Jak wczesniej pisalam moje starania trwaja juz 4-ty miesiac i niestety pod choinke dostalam okres :( Mam regularne cykle 28 dni...ze tak powiem niemal ksiazkowe, kolejne dni plodne 2-10 styczen...co miesiac odczuwam bol,taki ze czasami ciezko mi usiasc-wyczytalam ze moze to byc wlasnie bol owulacyjny. Niestety mimo obserwacji mojego organizmu nieudalo nam sie do tej pory...ale znalazlam cos nowego. Podobno niepowinno sie wspolzyc bardzo czesto, chodzi o to aby plemniki mialy mozliwosc, czas na regeneracje...im czesciej tym sa slabsze. No i nadal ten problem z odprezeniem...moze macie jakies pomocne rady jak zrobic aby niemyslec...aby sie zrelaksowac....? jakies cwiczenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilaaa, jak urodzilam Mateuszka mialam 33 lata, czuje sie mloda i w swietnej kondycji i hehe, nie dam sie wkrecic ze to pozno i tym podobne, acha i jesli myslicie powaznie o utrzymaniu tego topiku proponuje sie zaczernic czyli zeby was nick byl czarny, poniewaz pomarancze sa czesto wredne, podszywaja sie sie i robia stalym bywalczyniom przykrosci, np tak jak fujj...., a tak ignoruje sie pomaranczowe, a wrecz sie ich nie czyta i po sprawie, ja od poczatku swojej poprzedniej ciazy aktywnie pisze na topiku z dziewczynami ktore rodzily w tym samym miesiacu co ja, i wszystkie mialysmy czarne nicki, a pomaracze nas nie obchodzily, poprostu wystarczy sie zalogowac z haslem dostepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pocieszyłaś mnie anted22:) a mam 30 lat i nie mam jeszcze dzidziusia.Mam do Ciebie pytanko .Jak długo się staraliście o pierwsze dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22- masz racje. jestem tego samego zdania. jak zakladalam topik bylam pomaranczowa,ale jestem juz czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefretete.....
Hej:) mogę się do Was przyłączyć? w sumie już zaczęłam staranka, bo od tygodnia,ale wynik poznam dopiero w styczniu:) to będzie moja 4 ciąża...mam nadzieję,że tym razem zakończy się sukcesem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co dziewczyny mam do Was pytanko.Stosowałyście kiedyś testy owulacyjne? Bo ja tak sobie pomyślałam,że jak teraz znowu nam się nie uda to może sobie taki zakupię i wypróbuję? niec wiem tylko czyto naprawdę coś warte? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nefretete :) Kami111, ja bralam 10 lat tabletki antykoncepcyjne, zrobilam przerwe rok czasu, czyli zabezpieczalismy sie inaczej, i udalo sie nam w pierwszym cyklu od kiedy zaczelismy sie starac, czyli naprawde szcesliwie i bezstresowo, ale kochalismy sie codziennie, a moj maz mowi ze czuje sie jak repreduktor i ze stresu poca mu sie rece (oczywiscie zartowal), wiec u lekarza bylam juz w 3 tyg. od poczecia a w 5 tyg liczac ostatniej miesiaczki, i mam zdj usg malego punkcika doslownie jak by ktos postawil kropeczke czubkiem mazaka, i po tyg mialam przyjsc na powtorne badanie usg, poniewaz lekarka powiedziala ze w tym statdium ciazy , czesto kobiety nawet nie wiedza ze sa w ciazy i dochodzi do samoporonienia, a po tyg. malenstwo bylo juz o srednicy okolo 0,5 cm i tez mam zdj usg. nie martwcie sie kazda z nas spotka w koncu ten szczesliwy moment. caluski dla was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ci dziękuję za odpowiedź:) to naprawdę fajnie,że już w pierwszym cyklu się wam udało:) mało kto ma to szczęście.J też myślałam,że jak podejmiemy taką decyzję to będzie myk i już:) a to nie takie proste!ale nie tracimy nadzieji. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami111 a jak dlugo sie staracie o ciaze i czy to pierwszy oczekiwany bobas, przelecialam twoje wpisy, i nie zauwazylam , moze juz pisalas o tym, jesli przeoczylam to sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaaa
dziewczyny a jak zaczernic ten nick bo ja od niedawna na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche odprzątałam domek i mogę do Was zaglądnąć:) Kami111 słyszałam różne opinie co do tych testów i dla jednych są fajne a dla innych totalne g... ja strasznie świrowałam przed drugą ciążą (bardzo chciałam miec dziecko,żeby zabić ten ból który czułam po stracie synka)..do tego stopnia,że kazałam mojemu kupić termometr...ale szybko mi się znudziło mierzenie tempki..poszliśmy na żywioł no i się udało..tzn do 5 tygodnia...za trzecim razem też zaszłam w pierwszym cyklu..brałam duphaston w trakcie starań..ale też poroniłam w 2 dni po zrobieniu testu...teraz nic nie biore poza folikiem...zrobiłam sobie masę badań i zobaczymy... Jedyne co moge Ci doradzić to nie poddawaj się:) próbowałam olej z wiesiołka? podobno pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ja wlasnie wrocilam z poswiatecznyc wyprzedazy, mozna zwariowac duzo ludzi a wy co tam porabiacie? super pomysl z tym zaczernianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! :) jestem w szoku że topik tak szybko sie rozwija :) Ale bardzo mnie to cieszy :) Ja jeszcze raz po krótce o sobie... teraz zaczynam drugi cykl starań, pierwsza dzidzia, mam 22 lata :) któraś z koleżanek brała tabletki anty... ja również brałam.. odstawiłam rok temu a teraz zaczęliśmy działać :):) A pomysł z tabelką nie jest taki zły, przynajmniej będziemy mogły jakoś się pozapamiętywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 tak to starania o pierwsze dziecko teraz już 4 cykl końcówka się zbliża,Ale wcześniej się już staraliśmy tylko musieliśmy przerwać z powodu wyjazdu męża na pół roku ale wtedy też to trwało ok 4 cykli.Miałam też problemy z prolaktyną i myślę,że to też ma wpływ niestety ech... no i jeszcze psychika,jak jestem świadoma tego ,że sie staramy to mi jajeczkowanie prawie zanika,jak męża nie było i w głowie miałam,że i tak nic się nie stanie to było książkowe:(a teraz znowu za bardzo chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam asia
Ja mam 25 dzień cyklu, staranka były teraz czekamy na efekty, brzuch mnie troche pobolewa, piersi tez, ale to mogą być przeciez objawy zbliżającego sie @ . Jak nie wyjdzie to zaczniemy od nowa w następnym cyklu. To bedzie moja 3 ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o oleju z wiesiołka nefretete mam w domku jak teraz się nie uda to zacznę stosować :)Też po nowym roku lecę na szczegułowe badania do mojej pani doktor ...zobaczymy jak to będzie:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie olejek z wiesiołka ma znaczenie?? na co ona ma dobry wpływ?? któraś z Was bedzie tak miła i objaśni mi co i jak?.. folik biore ale o olejku słysze pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie objawy moga byc podobne do tych okresowych, czlowiek za bardzo chce i sie denerwuje, ja juz coraz bardziej bo z niecierpliwoscia czekam na okres 31 grudnia tylko boje sie ze moze go nie byc a ja i tak nie bede w ciazy bo te moje ostatnie cykle strasznie sie rozregulowaly, jeden po 18 dniach a nastepny dopiero po 50 dniach- ile obaw wtedy bylo bo okresu brak a testy byly negatywne no ale teraz pozostaje tylko czekac trzymam kciuki za wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejek ma wpływ na śluz który pomaga plemnikom bezpiecznie przedostać się do celu:)jak ktoś ma problem z jegowydzielaniem to podobno pomaga:)tylko z tego co wiem bierze się go tylko na początku cyklu do owulacji potem się przestaje. ot..tyle wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) problemu ze śluzem nie mam, póki co sądze że folik sam wystarczy i oczywiscie przytulanki z mężem :) ale śliczne dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę nie na temat
ale na temat olejku. Ostatnio bardzo rozregulowały mi się cykle - miałam miesiączki co 2 tygodnie - koszmar! Łykałam olejek i wróciły do normy! Więc jednak na coś działa! Tylko staraczki -łykać od 1 dnia cyklu do owulacji, bo potem w razie ciąży może zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×