Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci lady love........ 1.............. Ruda Śląska........ 20 ..........brak Agatka1984....0.................Szczecin...........24... ......brak iaaa..............1...............Birmingham(uk)....27.. .........brak vitao.............0..............Białystok............28 ...........brak Nefretete.......1..............Zakopane............23... ........brak Atka1112 ......0.........Wrocław/Kłodzko........21...........brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete- jestem w szoku (niedoczytalam wczesniej ) :(i bardzo ci wspólczuje, grunt,ze masz kogoś kto cie kocha i mozesz na ta osobe liczyc. :(:(:(:( agatka1984- witaj :) ja równiez staram sie o pierwsze dziecko i rowniez bardziej ja niż mój ukochany, jemu to wszystko obojętne :) Ale równiez mam nierególarne cykle . Slyszałm,ze przy tyłozgięciu macicy najlepsza jest pozycja OD TYLU :D vitao- witaj u nas. ja z długością mam dosc podobnie co 30-35dni. loona_84 - jestem przesadna i z podziekowaniami wolę jeszcze poczekać :D A tak poza tym wszystkim mi też kiedys sie rozregulował cykl, kiedy zmienialam klimat. Ale teraz prawie wszystko wróciło do nomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety jak mi niedobrze...już któryś dzień tak mnie męczy:/ nawet zębów nie moge normalnie umyć, bo już mnie naciąga...nie mam pojęcia dlaczego...na zafasolkowanie jeszcze chyba za wcześnie...mało tego, wczoraj tak ok 23 tak mnie zebrało na ogórki kiszone,że myślałam że zwariuję bo w domu ich nie posiadam.. Co do regularności to zawsze miałam 28dniowe cykle, po porodzie miałam nieregularne tzn w sumie to bylo 5 dni różnicy a po poronieniach mam jak w zegarku co 31dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie:) STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci lady love........ 1.............. Ruda Śląska........ 20 ..........brak Agatka1984....0.................Szczecin...........24... ......brak iaaa..............1...............Birmingham(uk)....27.. .........brak vitao.............0..............Białystok............28 ...........brak Nefretete.......1..............Zakopane............23... ........brak Atka1112 ......0.........Wrocław/Kłodzko........21...........brak kami111........4..........Mińsk Maz................30............brak Widzę,że Nefretete mieszka w moim ukochanym miejscu na ziemi:) zazdroszczę:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko 1984 witam Cię :)dzieta super mam koleżanki na diecie plaż południa i bardzo podobna do tego co TY stosujesz.Stosowały przez całą ciąże i porodziły zdrowe dzieci:) wiec wszystko ok z Twoją dietą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami nie masz czego zazdrościć:) zimno jak diabli...rano było -22...dobrze,że nie musiałam z domu wychodzić..szpital mamy okropny..traktowali mnie jak zwierzaka...przy 3 poronieniu wmawiali mi,że to spóźniony @...przy drugim zresztą też tak mówili...i teraz muszę jeździć do Krakowa do lekarzy, bo tutaj to same konowały są...pod względem turystycznym może i fajnie,ale tak na dłuższą metę to katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Ja się wpisze, jako Dziewczyna do tabelki i wieczorkiem postaram się zarezerwować nick:) STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci lady love........ 1.............. Ruda Śląska........ 20 ..........brak Agatka1984....0.................Szczecin...........24... ......brak iaaa..............1...............Birmingham(uk)....27.. .........brak vitao.............0..............Białystok............28 ...........brak Nefretete.......1..............Zakopane............23... ........brak Atka1112 ......0.........Wrocław/Kłodzko........21...........brak kami111........4..........Mińsk Maz................30............brak Dziewczyna...1..............Kraków................26..........synek Rozpisałyście się, super:). Rzuciło mi się w oczy określenie Folika jako wspomagacza. Folik bierzmy wszystkie (lub inny kwas foliowy) to nie wspomagacz. Ja jak na razie czekam jeszcze na @. Cykle mam mniej więcej 31-33 dniowe, choć ostatnio był dłuższy. Ostatnia @ 27 listopada, więc jeszcze w tym roku powinna nadejść @, lub nie:), ale pewno marne szanse. Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Nefretete to ci nie zazdroszczę:( co do lekarzy znam ten ból też mam lekarzy z Warszawy a mieszkam w mińsku i jak kiedyś zaję w ciąze to też mnie czeka dojadz do Warszawki. Ale co do Zakopca to kocham je od zawsze tam się najlepiej czuję :)))ale wiem też jak to jest jak się gdzieś mieszka na stałe:)więc Ci się nie dziwie hi,hi.Ja jak mam do wyboru urlop w POlsce to nie potrafie zdecydować się na nic innego ech te góry Buziaki.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Nefretete, u nas też bywa różnie. Ja podczas ciąży zmieniłam lekarza. Chodziłam do faceta, który jest doktorantem CMUJ, a "nie zauważył 3 krotnego przekroczenia u mnie norm gęstości krwi i skracania się szyjki, grożącego przedwczesnym porodem... Wielu lekarzy chyba gubi pośpiech i chęć prowadzenia jak największej liczby pajentek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami wszędzie jest problem z dobrym lekarzem...niestety..większe miasta mają większe możliwości:) Taka jedna dziewczyna do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Chetnie sie do Was przylacze, chociaz staram sie juz 4 cykl. W marcu odstawilam tabletki, a od wrzesnia sie staram. Od kiedy zaczelam cykl mi sie rozregulowal, teraz mam 30-35 dni. Mam nadzieje, ze 2009 bedzie dla mnie szczesliwy i wreszcie sie uda, czego i Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Po zmianie chodzę do dr Zbigniewa Libera. Specyficzny, starszy pan, ale bardzo czujny lekarz. Wielu jest dobrych, ja słyszałam też super opinie o dr Kostyku. Podobno potrafi zdziałać niemal cuda u par leczących się z powodu niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna dziewzyna- boze co za lekarze... Al masz racje im chodzi o ilość,a nie o jakość... szok Nefretete..... - to u ciebie faktycznie zimno. U mnie zaledwie -4. Ale nasz topik kwitnie jak 🌻, oby tak dalej :) Idę sobie pomyszkować na NK. :D:D 👋,ale jeszcze zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Witaj Olenka:) 5-dniowe wahania to jeszcze nie tak źle:), napewno w 2009 poszczęści Ci się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka witaj:) Taka jedna dziewczyna:) no to ja właśnie chodze do Kostyka i jego żony, bo ona jest od genetyki...koleżanka mi go poleciła a że nie miałam już nic do stracenia to postanowiłam skorzystać...oprócz nich również do Juszczyka, bo zależy mi na cesarce w Ujastku...a poza tym moja dobra znajoma tam pracuje, więc zawsze to jakoś inaczej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka81- witamy . Każda z nas ma taką nadzieję :D. Wiec bedziemy sie dzielić nowinkami :D Taka jedna dziewzyna- czasem sie zastanawiam czy wogóle mogę miec dzieci. Czas pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez łykam kwas foliowy ale zawarty w innych tabletkach :) no i jem sporo zielonych warzyw ktore tez kwas foliowy zawieraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Atka, już teraz wiem, że o lekarza rozpytywać najlepiej wśród doświadczonych znajomych, to chyba najlepszy sposób znalezienia dobrego lekarza. Ja namiar na tego drugiego lekarza dostałam od swojej dentystki:) i bardzo jestem jej wdzięczna za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas lekarze też sa do dupy. Ja musze jeżdzic do innego powiatu,ale jest mila i bardzo dobra. Wczesniejszego ginka jak mialam problemy z @ musialam prosic,zeby mnie zbadał, czy zropbil mi USG,a nowa ginka robi to przy kazdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Atka, urodzonym czarnowidzem jestem ja:), nie mów tak. Napewno będziesz mieć słodką dziecinę:) Nefretete, to w takim razie nie wiem, czy możesz lepiej trafić. A co do cc to wiem, że Kostyk wykonuje je w NIepołomicach. Czemu akurat na Ujastku Ci zależy?? i jeśli mogę zapytać, dlaczego cc? Lady Love, jeśli tego kwasu jest standardowa ilość w tej multiwitaminie, to myślę, że wszystko jest OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Aaaaaa Nefretete, przeoczyłam znajomą:) już wiem dlaczego Ujastek, a cc, czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna dziewczyna pocieszyłaś mnie...miałam wątpliwości co do Kostyka, bo wydałam już ok 3 tys na badania z których nic nie wynikło a na wyniki kariotypu czekam już od 10 września gdzie badania miały być do tygodnia...dzwoniłam 3 tyg temu i usłyszałam,że jeszcze 10 dni i że zadzwonią...grudzień się kończy i dalej cisza...ale podjęłam decyzję i nie czekam na wyniki tylko sie staram i w styczniu pojadę do Kostyka na wizytę i przy okazji zrobię awanturę, bo nie po to płaciłam 6 stów za badanie,żeby przepadło... CC dlatego,że miałam okazję rodzić sn i więcej nie chcę przez to przechodzić...męczyli mnie 3 dni a obiecywali,że urodzę w ciągu jednego dnia...przy porodzie zaciskałam nogi i gdyby dziecko żyło to bym je udusiła, więc nie chcę rodzić sn...a Ujastek jest bardzo chwalony, więc mając do wyboru zakopiańską rzeźnię a klinikę w Krakowie to wolę klinikę, a że Ujastek cieszy się dobrą opinią to dlatego właśnie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna dziewzyna
Nefretete, mam koleżankę, która miała mieć już nawet wycinane jajniki jako nastolatka, ciągle była stymulowana tabsami, brak owulacji itd itd. Góra problemów. WIem, że Kostyk wyciągnął ją z kłopotów w ciągu 4 miesięcy. Szczęka mi normalnie opadła. Dziewczyna, niedawno, w grudniu zostałą mamą:). Być może akurat od razu problem został rozgryziony. O to badanie, o którym piszesz, też bym się kłóciła, taki "poślizg" z wynikiem nie bardzo mieści się w głowie... Nie znam faceta osobiście, znam tylko o nim opinie. Leżałam też z jego pajentką na sali po porodzie i twierdziła, że tani nie jest, ale że warto. NIe słyszałam o nim jakichś złych opinii, więc myślę, że jesteś w dobrych rękach, ale zawsze trzeba być czujnym i domagać się swego:) Co do mojego pytania, to rozumiem, skoro masz traumę, to lepiej cc. Ja również rodziłam sn i co prawda dla mnie to było przeżycie zdecydowanie ekstremalne, ale nie wspominam tego jako koszmaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna dziewczyna..cała pierwszą ciążę nastawiałam się na cc..nawet pytałam mojego lekarza o szczegóły załatwiania tego,ale powiedział,że wrócimy do rozmowy po 33tc,ale niestety rodziłam w 30 i błagałam o cc,ale nie zgodził się...może gdybym miała świadomość,że rodzę żywe dziecko to jakoś inaczej by było...ale było jak było i nie chcę słyszeć o naturalnym porodzie.. Mam nadzieję,że Kostyk i ze mną da sobie radę..ale chyba sam wymiękł jak widział wyniki badać...jedynie co mi rozjaśnił to powód poronień, bo wysłał mnie na posiew i miałam groźną bakterię..ale w dalszym ciągu nie wiem co było przyczyną śmierci mojego synka...no ale nie moge wymagać wyjaśnienia od Kostyka, bo skąd on to może wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×