Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Gość vitao
STARACZKI: nick........... cykl.............miejscowość....... wiek.......dzieci lady love........ 1.............. Ruda Śląska........ 20 ..........brak vitao.............0..............Białystok............28...........brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitao
moja kolezanka jest wegetarianką i perzez całą ciążę nie jadła miesa - urodziła zdrową i waząca az 4.5 kg dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci lady love........ 1.............. Ruda Śląska........ 20 ..........brak Agatka1984....0.................Szczecin...........24... ......brak ilaaa.............1.................Birmingham(uk)....27.........brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci lady love........ 1.............. Ruda Śląska........ 20 ..........brak Agatka1984....0.................Szczecin...........24... ......brak iaaa..............1...............Birmingham(uk)....27.. .........brak vitao.............0..............Białystok............28 ...........brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka1984 to tak jak ja tez nieregularne raz 18 mialam o ostatnio 50 dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś. Dał mi tabletki anty na wyregulowanie okresu, ale po odstawieniu było jeszcze gorzej- wtedy nie miałam okresu nawet 3 miesiące. Pójdę w styczniu, potem w lutym z wynikami idę już do tego, który ma mi prowadzić ewentualną ciążę, to popytam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za wsparcie 🌼 ale szalejecie z tą tabelka:> nadążyć nie mogę:D:D STARACZKI: nick........... cyk.............miejscowość....... wiek.......dzieci lady love........ 1.............. Ruda Śląska........ 20 ..........brak Agatka1984....0.................Szczecin...........24... ......brak iaaa..............1...............Birmingham(uk)....27.. .........brak vitao.............0..............Białystok............28 ...........brak Nefretete.......1..............Zakopane............23...........brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkad pamietam mam cykle regularne znaczy sie teraz przez ponad pol roku moje cykle skrociły sie o 4 dni i zamiast 28 mam 24 Nie wiem czy jest to tkie wygodne.. tymbardziej jezeli moj okres trwa ok 5-6 dni.. 10 czy 11 mam juz owulacje o od tej pory do poczatku okresu strasznie bola mnie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wlasni tak to jest troszke sie wyreguluje a potm znow to samo a nawet gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady love to jest na pewno pomocne przy zachodzeniu w ciążę :). Zwiększa Twoje szanse o 2 razy w stosunku do moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love ja tez kiedys mialam regularnea od chba 3 miesiecy cos sie popsulo, rozregulowalo i niewiem cemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja kiedyś brałam, ale to nie jest chyba pytanie do mnie :) Uciekam obiad robić, mamy dzisiaj filety z łososia i ryż z warzywami. Ponawiam pytanie o dietę bo zostało pominięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love jesli to bylo pytanie do mnie to bralam tabletki ale skonczylam je brac cyb w marcu i pozniej bylo wszystko oki dopiero teraz cos sie pomieszalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady love zapraszam, chociaż wyliczone na 2 osoby :P Ale co tam, podzielę się z korzyśią dla mojego tyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie nie ma pojecia czemu Ci sie tak rozregulowało.. mam nadzieje ze nie przeszkodzi ci to w poczeciu dziecka :) 3mam kciuki a teraz sama zmykam na obiad :) Dopopisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilaaa o jak fajnie, ja tez jestem UK i ciesze sie ze nie jestem tu sama ;-) Mam 26 lat i jestem z Luton. Starania dopiero od początku czerwca po majowej wizycie w Polsce i dokładnych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka co do diety to ekspertem nie jestem ale moja znajoma przeszla na wegetarianizm jakiś rok przed ciążą i cała ciąże nie jadła mięsa choć wszyscy ją namawiali. I w ciąży zachorowała na anemię, Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze. Urodziła wcześniaka miesiąc przed terminem. Dziś dziewczynka ma już kilka latek i jest OK. A jej mama zaczęła jeść mięso. Problem pewnie nie polegał w samym braku mięsa ale w odpowiednim zastąpieniu jego, aby żadnych składników i minerałów w diecie nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maducha ja tez cie ciesze ze nie sama ,bo w uk inaczej niestety podchodzi sie do opieki nad kobieta w ciazy i ogolnie do sluzby zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje 2 znajome rowniez po ciazy maja anemie.. jedna jest w fatalnym stanie, ale wszystko przez stres i nerwy jej dziecko choruje, maz jej w niczym nie pomaga, rodzina ma ja za czarna owce.. z mała sobie radzi, oddała jej całe serce.. tylko ze sama nie wyglada dobrze 2ga anemie ma wlasnie z diet, zle sie odzywiała w ciazy tez nie jadła miesa, tyle ze z nia juz jest prawie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×