Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

a jesli chodzi o przeziębienia to ja staram sie jakoś zapobiegac... tzn, rajstopki obowiązkowo, czapeczka, szalik... nawet gdy nie było tak mroźno jak dziś... :) gorąca herbatka z cytrynką i póki co (odpukac) nic mnie nie bierze a was dziewczyny "smarkate" ;) dopinguje w walce z objawami przeziębienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete..... -- ale jeszcze do @ jeszcze troche ci zostało więc może akurat... ja miesiąc temu pomimo braku ciąży dopatrywałam się wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie..ja to jedynie szaliczek i rekawiczki nosze i nic poza tym...juz tyle razy sobie obiecywalam,ze ubiore rano rajstpy jak dzien wczesniej przemrozi mi tylek i jeszcze nie ubralam..no i mam za swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam na gorącą kąpiel.... zaglądne tu za chwil pare.... :) wibracje ciążowe nadal odbieram :) tylko w łazience :) do usłyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka ja mam juz taka schize,ze wydaje mi sie,ze brzuchol mi sie powiekszyl...:| ale to predzej z tego obzerania..musze poczekac tydzien...niestety...strasznie sie dluzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz ciazowe fluidki leca,skupic sie dziewczynki!!!!!!!!!! :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:) :D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu wesoło :) A ja cos nie mam humoru- jakos mi smutno. Cisze sie,że juz jest tak duzo brzuchatkow. :) A ja dalej czekam jak jutro nie dostane @ we wtorek robie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete.....- chcialabym,ale cos w to watpie. Piersi juz mnie coraz mniej bolą, wiec to nie to na co czekam. :( angioletto - a u ciebie jak z piersiami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz kochana jaki szczęśliwy topik założyłaś!:)więc nie ma obcji byś dostała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami- czasem zastanawiam sie czy wogóla moge miec dzieci ... Muszę isć do gina,zeby mi luteine wypisal :) moze bedzie mi łatwiej, nienawidzę czekać na ten @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka gratuluje , ciesze sie dziwczynki ze tak wam sie udaje a u mnie nadal nic, staramy sie ale do okresu jeszcze strasznie dluuuugo, staram sie o tym nie myslec ale juz strasznie bym chciala tak jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj szcześliwy :) Czasem czytałam rózne topiki,ale ten jest wyjatkowy :) Z moja pozytywną energia zakładany. :):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atka wiesz co ja też tak myslałam i ciągle się skupiałam do tego stopnia,że jak miałam jajeczkowanie to go nie było bo się blokowało tak intensywnie myslałam>potem mój mąż wyjechał na misję na 6 miesięcy a mi jak by ktoś korek wyciągnąl rany po nogach mi się śluz płodny lał...Jak wrócił znowu blokada.Aż się wpieniłam wywaliłam termometr powiedziałam będzie co będzie.Skupiłam się na pracy i na przyjemnościach zero myslenia o dziecku nawet nie gadalśmy o tym i masz 31 rozpoczełam kwalifikację a 3 zrobiłam test i odrazu dwie grubachne krechy!!! Polecam od siebie trochę spontanu :)luzu i zabawy seksem naprawde pomaga i znajdź sobie jakieś zajęcie które ci sprawia przyjemność :)))trzymam za ciebie mocno kciuki kochana!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez przesylam mnoooooooooooooostwo pozytywnych wibracji ciazowych. ja juz po swietach zauwazylam powiekszony brzuch ale myslalam ze to po obzarstwie. tylko ze obzarstwo dwno minelo, brzuch pozostal i najdziwniejsze jest to ze nie daje rady go wciagnac a zawsze moglam wydac brzuch tak na 7 miesiac i schowac ze zebra bylo widac (powaznie tak umiem) Co do zwalczania chorob o powiem wam ze od 1,5 roku nie chorowalam, a kiedys bylam chora 2 razy w roku, latem i zima. Teraz pije codziennie soki domowe z malin, porzeczki, czarnego bzu itp i to dlateg jestem zdrowa ;) Wiec jesli macie dostep to robcie latem soczki i beda akurat na kiepska pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami- dzieki wielkie za wsparcie... Wogóle wszystkim kobietka z tego topiku dziekuje. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Wiem o co chodzi,ale czasem jest dzien,ze czlowiek mysli i nic na to nie poradzi. Ja wcale sie na tym nie skupiam, nawet nie wiem kiedy mialam owulkę itp. A teraz zajmę sie sportem... Bede cwiczyc na silowni. Troche to bedzie meczace, bo jak wczoraj pomagałam mojemu nosc drzewko to mnie brzuch zaczol bolec,ale jestem uparta i bede wygladac jak modelka hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka jak piszesz o tym powiększonym brzuchu to zaczynam się nakręcam, bo też jak zawsze miałam płaski to teraz tak na 3 miesiąc wygląda... Kami powiem Ci z mojego doświadczenia,że nie da sie tak seksić i nie myśleć:> w każdym razie w moim przypadku to nierealne..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete wiem wiem,ale chodz mi ot by nie żyć od pierwszego dnia do ostatniego tylko tym też o tym myslałam ale nie skupiałam się nad tym tak bardzo.Atka! ty to się nie wygłupiaj Nefretete ci dobrze powiedziała!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka ! Ty to zrób jutro ten test dobra? I nie trzymaj nas w niepewności;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami Ty masz juz z glowy zastanawianie sie czy jestes czy nie..a mnie to pokreci z niecierpliwosci.. Hmm przez to moje przeziebienie to juz nawet papierosy zaczely mi przeszkadzac..ciagle opierdzielam w pracy kolezanki,zeby nie palily przy mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem-staramy sie z męzem o dzidziusia od maja i nadal nic i nic Dzis mam 46 dzien cyklu zrobułam juz kilka testów ciązowych i nadal nic- cały czas negatyw Nigdy nie miałm takich dłuchich przerw- juz sama nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane babeczki,piersi coraz mniej mnie bola,ale sa o rozmiar wieksze.wychodzi na to ze to dopiero 4ty tydzien sie skonczyl.kluja mni ejajniki,czuje napiecie i mam wzdety brzuch.a tak pozatym nic.rano ciekl mi bialy sluz,a teraz znowu sucho. kiedy powinnam isc do lekarza????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×