Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lonely7

rozszczep

Polecane posty

My mieliśmy termin na 29lutego ale na oddziale jest rotawirus i operacje przesuneli nam na 15 marca wiem że logopeda też nie przyjmuje moja koleżanka była z małą na wizycie to ją wygonili żeby mała nie złapała rotawirusa i umówili ją na 25 kwietnia.Lepiej się zoriętować jak teraz przyjmują bo wszystkie operacje i wizyty u logopedy są przesunięte.:(Szkoda myślałam, że bedziemy mieli to już za sobą.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Furia , my mamay termin na 14 marca więc mam nadzieję że się spotkamy:) skąd wiesz o tym rotawirusie ? dzwonili może do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy termin na 07 marca, ciekawe czy tez nam przesuną, a juz tak niewiele zostalo i cieszylam sie ze mala jakoś zdrowa do tej pory, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dzisiaj dzwoniłam bo miałam potwierdzić czy na pewno nas przyjmują 29 na oddział a oni mówią że planowane operacje są przesunięte bo na oddziale jest rotawirus i my mamy na 15 nowy termin także nie wiem co mam wam napisać my też myśleliśmy że bedziemy już to mieli za sobą.A tu ZONK.Też nie jestem szczęśliwa z tego powodu ale jak by mały złapał po operacji rotawirusa (a to przecież biegunka i wymioty)to szwy mogły by się naruszyć a nie daj Boże pozrywać!!!Więc z niecierpliwością czekamy na 15 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie mamy. Chciałam podziękować za multum wiadomości na temat pobytu na oddziale w IMID naprawdę wiele cennych wskazówek. Tak jak FURIA83 już wspomniała w instytucie panuje wirus i terminy są przekładane. Jedynie czego nie rozumie dlaczego Furia83 macie tak odległy termin?? Ciekawe od czego to zależy my mieliśmy planowaną na 28 luty i mamy teraz na 6 marca a Wy dopiero 15. No ale lepiej jak już będzie po wirusie. Jak będziemy po zabiegu dam znać co i jak. A teraz takie pytanie czy może ktoś bardziej szczegółowo opowiedzieć o tej lekarce Bauer?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czemu tak daleki termin mamy ale wole się już nie wkurzać dlaczego tak daleko nas przesuneli może to i dobrze bo mały ma leukocyty prawie 15tyś więc i tak pewne by nas i to dalej przepisali a tak może się unormują chory nie jest ale pediatra mówi że to może być od wychodzących zębów jest w organiźmie stan zapalny i leukocyty poszły do góry jak dzwoniłam to nie mogłam uwierzyć że tak daleko nas przepisali mam kontakt jeszcze z dwoma mamami co miały mieć operacje 28 i 29 i je przepisali na 6 i 9 nie wiem więc od kogo to jest zależne a wogóle tam do nich IMID się dodzwonić to graniczy z cudem ja dobrą godzinę próbowałam a ta pani mówiła że bardzo dużo ludzi dzwoni więc może za późno zadzwoniłam i przede mną pozapisywała już na listę,Trudno zgadnąć co oni tam wyprawiają.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz racje do dzwonic się do nich to cud a jak już się dodzwonisz to kultura osobista na medal. Odbierają słuchawkę słowem hallo jakbyś do buszu się dodzwoniła. My z naszym pediatrą godzinę próbowaliśmy w czwartek i w końcu zadzwoniliśmy już na oddział do lekarza, zaś w piątek na rejestracje gdzie ustalono nam termin ale jeszcze 2 marca may potwierdzić. Furia czy masz już te usztywniacze ponoć nie trzeba pielęgniarki robią to z bandaży. Mnie zastanawia fakt odnośnie smoczków mój maluch je teraz smokiem nuk na rozszczep po operacji mam mieć przygotowane inne smoki to znaczy jakie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia mama
Witam wszystkie mamy. My też mamy przełożona operacje z 1 marca na 4 kwietnia. Może te terminy operacji zależą od wieku dziecka że im starsze to ma wcześniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Kacperek z tego co piszą inne mamy dzieci po operacji jedzą tymi samymi smoczkami co przed operacją,zdarza się że maluchy nie chcą ciągnąć smoka to próbują karmić łyżeczką lub strzykawką ja wezme inne smoczki bo akurat mam nie wiem czy małemu podpasują zobaczymy.Nasz Michał będzie miał już 9 miesięcy jak dojdzie do operacji w marcu więc chyba o wiek dziecka to nie chodzi.Jest tu Mama Stasia który był operowany już ponad 6 tygodni temu a jest starszy tylko od mojego syna 2 tygodnie.Nie ma chyba na to reguły.Mi się wydaje że kto się szybciej dodzwoni ten ma operacje przeniesioną na niedaleki termin.My dodzwoniliśmy się dopiero ok 11 więc może już wcześniejsze terminy były zajęte.Paulina a twój maluszek jaki ma rozszczep i ile miesięcy ma?Ja to już nie chce się denerwować mam nadzieje że mały nic nie złapie do 15 i że już nam nie przełożą tej operacji na późniejszy termin i że badania wyjdą w normie.Najgorsze to te leukocyty.Lekarz przepisał nam witaminy mam nadzieje że spadną do 10 tyś.bo mamy teraz prawie 15tyś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o tą BUDNER to na razie są dwie opinie o niej że jest oziębła i niezbyt uprzejma,ale to panna nie ma rodziny dzieci więc nie wie co my przechodzimy a druga jest taka że mama jednego malucha jest zadowolona wynikam operacji i ją chwali.Nas na pewno ona będzie operować tak nam powiedzieli jak dzwoniliśmy.Więc nie mamy zbytniego pola manewru żeby zmienić lekarza.Ja to i ją zniosę aby się operacja udała tylko na tym mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia mama
Ja potwierdzałam 24. marca i dzwoniłam o godz. 8 z minutami bo nie wiedziałam czy iść do pediatry z wynikami po zaświadczenie. Mój Antoś ma teraz 7 miesięcy a 25 marca skończy 8 miesięcy. Być może mają swoje kryteria według których kwalifikuja dzieci. Też jesteśmy zapisani do Dr Budner na 4.04.2012. Mama Macieja 21.05.2009 i Antosia 25.07.2011 z prawostronnym rozszczepem wargi podniebienia z wyrostkiem zębowym IMiDz 04 kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy te ochraniacze na rączki uszyła mi krawcowa małemu idą zeby na górze więc wole się zabezpieczyć a i w domu na noc po operacji chyba będę je zakładać przez jakiś czas.Nauczyłam go spać na plecach ale podłapał już że da radę sie przekręcić na brzuch i nie wiem jak to bedzie po operacji czatowanie przy łóżeczku przez całą noc nawet i w domu.Jest ciężko mam nadzieję że bedzie troszkę lżej za jakieś 3 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja tej ich polityki nie rozumie w ogóle. Najpierw jest mowa ze można sobie wybrać lekarza który ma operować dziecko po czym przypisują sami lekarzy do dzieci. To jest jak jakiś czeski film, nie mam już sił się nawet denerwować. Z powodu skrzepu krwi jaki się zrobił w probówce do badania na koagulogram nasz pediatra dzwonił do doktor Offert w czwartek i już wtedy wiedzieliśmy co jest grane Ja dla zasady zadzwoniłam także 24 o 8 z minutami i potwierdziła mi ze 2 marca mam zadzwonić potwierdzić termin ale nie powiedziała nam kto nas operuję................... Nasz Kacperek ma całkowity lewostronny rozszczep wargi ,podniebienia i wyrostka ma 18 lutego skończone 7 miesięcy więc już nie znam kryterium ich przesuwania terminów. Jestem załamana tą Budner nigdzie na forach nic o niej nie ma jedynie ze działała jako polityk nie chcę jej aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też byliśmy umawiani do Piwowara a w przychodni przyjeła nas ta Budner no i ponoć ona jest lekarzem prowadzącym nie wiem dlaczego nie Piwowar skoro do niego na wizytę sie umawiałam ale tak to jest państwowo każdy ma cię w d.... Może jak by prywatnie chodzić na wizyty to i operował by ten lekarz co chcesz.Wszędzie w tych spitalach tak jest szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas przyjmowała Offert więc liczę na to że to ona nas poprowadzi. My też byliśmy na konsultacji prywatnie u Profesor w Babicach i tak nic to nie dało ani terminu nie przyspieszyło ani nic. Jestem tylko wściekła tym że gadają coś a robią inaczej.... Brak słów trzeba by było tylko z kopertą chodzić..... Ja dowiedziałam się że jest zakaz wynajmowania pielęgniarki na noc za odpłatnością (tylko ciekawe jak w praktyce to jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakładałam mojemu synkowi skarpetki na ręce na noc... jak najdłuższe. nawet w szpitalu i moim zdaniem to w zupełności wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzuzzanna
Wszystkie chcemy coś wiedzieć o dr Budner. Może nie taki diabeł straszny ... Chociaż ja osobiście wolałabym, aby mojego maluszka operował dr Piwowar. Furia jak dzwoniłaś do IMiDu to pytałaś czy można wybrać lekarza operującego? Dziewczyny mam pytanie czy robiłyście lub będziecie robiły badania genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Zuzanna my o możliwości wyboru lekarza dowiedzieliśmy się na wizycie konsultacyjnej od samej doktor Offert stad wiem że coś takiego istnieje.Co do badań genetycznych byliśmy u genetyka zlecił nam badania zrobiliśmy ale jeszcze nie doszliśmy na wizytę ale wiem że lepiej to zrobić jeśli się planuję kolejnego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam córce badania genetyczne, wyszło że ma duplikację w ramieniu krótkim 12 chromosomu, przez tą wadę genetyczną ma ten rozszczep, wzmożone napięcie mięśniowe, i może z czasem wyjdą inne rzeczy ale wcale nie musi byc nic wiecej. Genetyczka nie bardzo mogła mi cokolwiek powiedziec bo nawet w książce o rzadkich wadach genetycznych nie było nic o wadzie w 12 chromosomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsprzedam usztywniacze. kontakt:edzia7606@wp.pl zainteresownym wyślę zdjęcia i opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu pisałam
Do tej pory tutaj, usztywniacze i inne rzeczy, mamy przekazywały sobie bezpłatnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale teraz za darmo to nic ci nikt nie da ja też potrzebowałam usztywniacze ale nie mogłam się doprosić więc uszyłam u krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu pisałam
Furia może nikt akurat nie miał.... jaka dziewczyny miały to same pisały, ze oddadzą usztywniacze i nieraz bylo tak, że nie było chętnych. Ja sama dostałam od jednej dziewczyny z forum gazetowego a potem przesłałam dalej na wlasny koszt ( bo też nie płaciłam za przesyłkę jak mi ktoś przysłał) i tak to tutaj było wcześniej.. poczytaj wcześniejsze wpisy jak byla tu stara ekipa.. teraz widzę, ze tutaj ciągle sobie ktoś jakies wtyki pisze i się mądrzy... tego nie było wcześniej.. wcześniej pisalyśmy o sobie i o dzieciach była tu ciepła atmosfera a teraz tylko wymiana informacji... przykre to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KIEDYŚ TU PISAŁAM Ten wpis pozostawię bez komentarza... A OFERTĘ ODSPRZEDANIA USZTYWNIACZY OCZYWIŚCIE PONAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KIEDYŚ TU PISAŁAM Ten wpis pozostawię bez komentarza... A OFERTĘ ODSPRZEDANIA USZTYWNIACZY OCZYWIŚCIE PONAWIAM! kontakt:edzia7606@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu pisałam
Wcale się nie dziwię.. i tez już nie skomentuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×