Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lonely7

rozszczep

Polecane posty

zareagowałam na bzdury, które wypisuje KIEDYŚ TU PISAŁAM, ale faktycznie szkoda na to czasu!Natomiast z przyjemnością zabiorę głos na temat naszych pociech. A usztywniacze nadal chętnie odsprzedam. kontakt:edzia7606@wp.pl zainteresownym wyślę zdjęcia i opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamy to co Ja dziś przeżyłam to jest jakiś żart. Wyobrażcie sobie miałam termin operacji na 28 lutego 24 dzwoniłam potwierdzić okazało się ze ten wirus i przełożyli nam na miedzy 5 a 9 ale 2 marca kazali potwierdzic i......... dzis dzwonie i okazuje sie ze mego syna nie ma wcale na planie terminów to jakiś zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na czym w końcu stanęło, macie jakiś termin? Jeśli mogę coś doradzić, to zadzwoń i poproś o rozmowę z Waszym lekarzem prowadzącym(tym który was przyjmował i pewnie będzie operował) To on wyznaczył wam pierwszy termin i teraz na pewno coś zaradzi. Postaraj się nie denerwować, operacja na pewno się odbędzie a wtedy przyda się dużo siły. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinakacperek26 daj proszę znać jak się sytuacja rozwiązała???....my mamy termin na 14 i tez umieram i z ciekawości czy nam nie przełożą i ze zdenerwowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przykra sprawa , jak mogli zapomnieć wpisać dziecka!!!! Odezwij się jak ta sprawa się skończyła. my na konsultację zarejestrowaliśmy się do dr Piwowara, ale jak nas wyczytano i weszliśmy do gabinetu to siedziała dr Budner i to ona nas przyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie czy to prawda ze trzeba opuścić szpital na noc po operacji, bo dziecko leży na pooperacyjnej a mama musi sobie znalez nocleg? w pon mamy przyjecie a we wt operacje, czyli z wt na środę muszę sobie coś znalez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna z tego co się wiem jeśli dziecko ma szwy na zewnątrz buzi to na noc po operacji musisz sobie coś znaleźć mam adres do zakonnic mamy mówią że co łaska biorą za nocleg jak nic innego nie masz to spróbuj zadzwonić jutro i zapytać o nocleg oto adres Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego ul gimnazjalna16 tel(22)6662003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak my byliśmy w Imidzie to pielęgniarki pozwalały rodzicom przyjeżdżającym z daleka nocowac na oddziale na sali gdzie Maluch spędzał pierwsza noc. Nie wiem od czego to zależy pewnie od ich dobrej woli ale warto zabezpieczyć się i mieć w razie co pewny nocleg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamy mój mąż dzwonił wszędzie począwszy od rejestracji skończywszy na dyzurce lekarskiej i...................... Dodzwonił się do doktora Surowca który nam załatwił ze jutro jedziemy w poniedziałek operacja. Jestem szczęśliwa już uwielbiam tego lekarza. Sprawa była taka nas przyjmowałą doktor Offert ale... już nie pracuje w szpitalu i stąd nas olano. Na szczęście mąż wywalczył nam termin. Kochane mamy będę z Wami na bieżąco trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super!!! trzymamy kciuki w najważniejszych sprawach interwencja u lekarza moim zdaniem zawsze pomaga. a doktor Szczygielski i Surowiec są fantastyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Dawno tu nie pisałam a widzę, że dużo nowych mam jest :) mamy termin operacji na 19 marca jeżeli są tutaj mamy które mają podobny termin to proszę o kontakt jowitka345@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita345 my mamy termin 15 marca to nasza pierwsza operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia mama
Jowitka345 a my mamy termin 04 kwiecień przełożony z 1 marca i to też jest nasza pierwsza operacji. Mama Macieja 21.05.2009 i Antosia 25.07.2011 z prawostronnym rozszczepem wargi podniebienia z wyrostkiem zębowym IMiDz 04 kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furia być może się spotkamy na oddziale a Antosia mama z Tobą raczej nie.... za duży odstęp. Furia może napisz do mnie na priv jeżeli chcesz o coś zapytać.. to nasza druga operacja więc może będę mogła pomóc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furia...jak dobrze pójdzie to myślę że my się spotkamy:) mamy termin na 14 marca, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jowita dziękuję za Twoją pomoc jak narazie wiem co mi potrzeba jeśli bedę miała jakieś pytania to napisze.Fajnie bedzie mieć kogoś z forum na oddziale.Adzia85 mam nadzieję że pójdzie wszystko ok i też się spotkamy na oddziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia85
Witam. Mam do oddania jeszcze jedna pare ochraniaczy. emilia-c1@wp.pl jednak wyslac bede mogla dopiero pod koniec tyg lub na poczatku przyszlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
witam wszystkie mamy mam takie pytanie potrzebne nam ochraniacze na raczki do pozyczenia a nawet odkupie..Oraz mam pytanie macj zdjecia dzieci przed i po operacij z mid z babic tam bedize nasz corka operowana ma jednostronny roszczep podniebienia i wargi wyrostka zabkowego podaje emeila jak ktos by chcial nam przeslac annatomaszewska@23wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
emilia85 czt jest mozliwosc przeslania nam ochraiaczy pozyczyc albo odsprzedac bo szukam bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
mam pytanie gdzie bardziej wiarygodniej zrobic operacje w imidz czy formedzie prywatnie jak myslicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
mam pyatnie gdzie lepiej robic operacje w formedzie prywatnie zzy imid bo juz niewiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na początku robiliśmy rekonesans w obu przybytkach. Na jednej z wizyt w Babicach polecono nam Instytut ponieważ operuja ci sami lekarze a po drugie w razie jakichkolwiek komplikacji i tak przewoza pacjenta do imidu. To nam wystarczyło już nie wspomnę o pieniądzach które zostały w kieszeni ale wiem ze niektóre mamy decydują się na Formmed i są bardzo zadowolone. My jesteśmy zachwyceni wynikiem zabiegu w ramach NFZetu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy zaglądają tu jeszcze rodzice, którzy mają już pierwsze wizyty u ortodonty w IMiDZie za sobą? Która ortodonka jest waszym zdaniem godna polecenia i w jakim wieku były wasze dzieci podczas pierwszej wizyty? czekam na info. i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
do andzi-stas a czemu was wyslali do imid jak byliscie w formedzie u u dkiewicz prof byliscie jaka wade synek mial my mamy wizyte u prf dudkiewicz 21 marca i jestem ciekawa co bedzie mowic jak z operacja bedzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmis
Witam wszystkie mamy rozszcepowych maluchów:-) trochę się zmartwiłam czytając wasze wypowiedzi, jestem tu pierwszy raz, my mamy zadzwonić 16.03 i potwierdzić termin pierwszej operacji w imidzie planowanej na 21 marca, czy to znaczy, że ona zostanie nam przełożona, czy to taki standard, proszę o więcej informacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmis
I co o tym myśleć? z tego wszystkiego zadzwoniłam do imidu się rozeznać i kobieta która odebrała powiedziała mi, że po pierwsze dr Offert pracuje, była tylko na 3tyg stażu za granicą, a po drugie, że pierwsze operacje są przeważnie w terminie, z wyłączeniem przypadku kiedy panował wirus- wtedy było przesunięcie, teraz jeżeli jest to niby o tydzień maksymalnie. Za tydzień w piątek mam dzwonić i wtedy zobaczymy jaka jest prawda, ale jestem zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylmis spokojnie nie denerwuj się nam przełożyli operacje my mamy mieć 15 ale też nie wiemy do końca czy coś się nie zmieni pierwszy termin mieliśmy na 29lutego tak wyszło,że rotawirus panował na oddziale nic nie poradzimy my też czekamy z niecierpliwością.Będzie dobrze tydzień to nie długo oby maluchy były zdrowe i badania były ok.Skoro mówią że Offert pracuje to tak jest.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulinaKacperek26 jak u was po operacji jeśli znajdziesz chwile napisz pare słówek jak mały i jak Ty się trzymasz.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×